آموزش اپ اینونتور

ساخت وبلاگ

زبان اصلی برنامه نویسی اندروید جاوا است، آموزش اپ اینونتور اما در عین حال تاکید می شود که اندروید به طور انحصاری از این کامپوننت استفاده می کند و در عوض خود را از کل ساختار جاوا محروم می کند.

با وارد کردن یک تجزیه و تحلیل عمیق تر، اندروید از آنچه به عنوان JVM تعریف می شود، که جزء پلتفرم جاوا است، که قادر به اجرای برنامه های ترجمه شده به بایت کد، در پایان اولین مرحله کامپایل است، بهره برداری نمی کند، بلکه برعکس، ، از نوعی ماشین مجازی استفاده می کند که به طور ویژه برای محیط موبایل توسعه یافته و بهینه شده است.

بنابراین، به طور کلی، اندروید از فاز ترجمه بایت کد ارائه شده توسط جاوا استفاده نمی کند، بلکه از ابزار کامپایل خاص خود استفاده می کند. مزیت قطعی گوگل در استفاده از جاوا برای توسعه اپلیکیشن های اندروید در نهایت ارائه تعداد قابل توجهی از ابزارهای حیاتی است که در غیر این صورت، اگر در بازه زمانی طولانی آموزش اپ اینونتور تر و با موارد بیشتری نباشد، امکان بررسی آن ها وجود نخواهد داشت. فرآیندهای پیچیده .

 . جاوا در واقع نشان دهنده بهترین زبان برنامه نویسی است که از طریق آن می توان برنامه هایی با ماهیت پیچیده و مفید برای انجام وظایف مختلف ایجاد کرد که هر روز در مسیر هر برنامه نویسی قرار می گیرد. زبان های برنامه نویسی مختلفی وجود دارند که به محیط های توسعه متفاوتی اشاره می کنند.

 اگر به طور خاص به برنامه نویسی برای اندروید علاقه مند هستیم، بهتر است از جاوا و XML بدانیم. اینها زبان‌هایی هستند که بیشتر در توسعه برنامه‌های اختصاصی دستگاه‌های دارای سیستم عامل اندروید استفاده می‌شوند و تصادفی نیست که بیشتر دوره‌های آموزشی اندروید بر روی جاوا تمرکز می‌کنند.

گوگل همچنین استفاده از این زبان ها را آموزش اپ اینونتور توصیه می کند، بنابراین برای بسیاری از ما انتخاب منصفانه ای است. اما بیایید به طور خاص ببینیم ویژگی های اصلی آنها چیست.

زبان جاوا

می توان آن را یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی ایرانیان سایبر کامپیوتر دانست. به لطف ویژگی های آن، پس از ایجاد برنامه می توان آن را بر روی هر پلتفرمی اجرا کرد. استفاده از جاوا بسیار سودمند است، زیرا گوگل از طریق اندروید استودیو ابزارهای زیادی را ارائه می دهد که می تواند برای ما مفید باشد.

در میان چیزهای دیگر، یادگیری این زبان برنامه نویسی اصلاً دشوار نیست، زیرا به نظر می رسد بسیار ساده است. با دانستن دستورالعمل‌های اصلی، می‌توانیم برنامه‌هایی ایجاد کنیم که در مدیریت عملکردهای مختلف بسیار راحت هستند.

زبان برنامه نویسی XML

زبان برنامه نویسی XML برای برنامه های اندروید به عنوان زبانی است که بر برچسب ها متکی است. شما می توانید بسیاری از ابزارهای مفید برای این زبان را در اندروید استودیو نیز بیابید. آموزش اپ اینونتور ویژگی آن در این واقعیت است که محصولات توسعه یافته با XML را می توان هم توسط رایانه و هم توسط افراد خواند. XML به ویژه برای ایجاد و سازماندهی صفحه برنامه بسیار مفید است.

آموزش برنامه نویسی برای اندروید با اندروید استودیو

برای توسعه اپلیکیشن اندروید، اولین قدم نصب محیط توسعه است. همچنین باید آن را به درستی پیکربندی کنیم و سپس اقدام به ایجاد پروژه کنیم. بیایید با اجرای Android Studio شروع کنیم و منتظر بمانیم تا پیکربندی اولیه بارگیری شود.

در این مرحله ما یک پنجره خواهیم داشت که در آن چندین احتمال وجود دارد. باید گزینه "شروع پروژه جدید اندروید استودیو" را انتخاب کنیم. سپس فیلدی ظاهر می شود که نام اپلیکیشن، دامنه و پوشه ای که پروژه در آن ذخیره می شود را وارد کنید.

ما همچنین گزینه‌های مختلفی برای انتخاب طرحی داریم که از بین آن‌هایی که به‌ویژه بر اساس طراحی متریال، مناسب‌تر هستند، انتخاب کنیم. سیستم شروع به آماده سازی آموزش  اینونتور تمام فایل های مورد نیاز ما می کند و ما را به ویرایشگر کد برنامه برمی گرداند. فایل های XML که با طراحی برنامه مطابقت دارند در مقادیر و پوشه های XML یافت می شوند، در حالی که فایل های جاوا در پوشه جاوا موجود هستند.

چگونه بدون استفاده از جاوا توسعه دهیم

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش اپ اینونتور, نویسنده : programmingadult بازدید : 129 تاريخ : يکشنبه 13 شهريور 1401 ساعت: 20:47

خبرنامه