آموزش برنامه نویسی

ساخت وبلاگ

با چنین طیف متنوعی از موضوعات که در دسته علوم کامپیوتر آموزش برنامه نویسی و فناوری اطلاعات قرار می‌گیرند، ما مطمئن شده‌ایم که دوره‌هایی را ارائه می‌کنیم که همه موارد ضروری را پوشش می‌دهند.

شما موضوعاتی مانند هوش مصنوعی و روباتیک، برنامه نویسی و برنامه نویسی و توسعه بازی را خواهید یافت. در هر یک از اینها، مجموعه ای از مناطق مطالعه برای انتخاب وجود دارد.

برای کسانی که علاقه مند به دوره های علوم کامپیوتر و فناوری اطلاعات مرتبط با تجارت هستند، دسته بندی فناوری کسب و کار و امنیت سایبری ما می تواند همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید.

ما طیف وسیعی از دوره های آموزش برنامه نویسی مقدماتی یا 101 دوره را برای افرادی که به این منطقه علاقه مند هستند، اما مهارت های موجود برای توسعه را ندارند، ارائه می دهیم. این دوره ها توسط متخصصان موضوعی ایجاد شده اند تا پایه ای قوی برای شما ایجاد کنند تا بتوانید بر روی آنها بسازید یا شروع به کاوش در پروژه های خود کنید.

مدارک IT و علوم کامپیوتر

علاوه بر دوره‌های کوتاه آنلاین ما، گزینه‌های دقیق‌تری را نیز برای مطالعه در دسترس خواهید داشت.

گزینه‌هایی مانند مدارک خرد می‌توانند دانش فناوری اطلاعات و علوم کامپیوتر شما را مطابق با صنایع نوظهور ارتقا دهند، جایی که مدارک تحصیلی اضافی می‌توانند تأثیر واقعی بر درآمد شما داشته باشند.

این مدارک خرد را می توان به عنوان یک گواهی مستقل یا به عنوان اعتبار برای یک مدرک استفاده کرد.

همچنین می توانید برنامه های تحصیلی کامل از دانشگاه های پیشرو آموزش برنامه نویسی را بیابید. اینها می توانند به شما کمک کنند تا دانش خود را در مورد یک زمینه خاص توسعه ایرانیان سایبر دهید، و می توانند به صورت پاره وقت یا تمام وقت استفاده شوند.

با افرادی که FutureLea را دوست دارند ملاقات کنیدجاناتان، که دوره فناوری "مقدمه ای بر امنیت سایبری" را در FutureLea گذراند

"دوره های FutureLea به من بینش می دهد و اشتهای من را برای موضوعات دیگر تحریک می کند... اگر FutureLea نبود هرگز به امنیت سایبری [به عنوان یک شغل] نگاه نمی کردم."

جاناتانیادگیرنده مقدمه ای بر امنیت سایبرینیکی، که دوره علم داده و کدنویسی "Lea to Code for Analysis Data" را در FutureLea گذراند.

"این دوره به من کمک کرد تا اشتیاق آموزش برنامه نویسی خود را به برنامه نویسی کشف کنم. استفاده از پایتون در مدرک تحصیلی من مورد نیاز نبود و برای شغلم نیز ضروری نبود. با این حال، به من کمک کرد تا کار فعلی خود را بهتر از همیشه انجام دهم و می دانم که این کار را برای من فراهم خواهد کرد. با یک پیشرفت بزرگ برای آینده من."

نیکییادگیرنده آموزش کدنویسی برای تجزیه و تحلیل داده هاآخرین داستان ها و توصیه های علوم IT و کامپیوتر ما را مرور کنید

با طیف وسیعی از آموزش های فناوری اطلاعات FutureLea در دنیای دیجیتال غرق شوید. کدنویسی یا گذراندن دوره های برنامه نویسی را با یک دانشگاه برتر یا سازمان فناوری پیشرو یاد بگیرید. دنیای داده های بزرگ و امنیت سایبری را کاوش کنید یا حرفه خود را با گذراندن دوره آنلاین علوم داده ارتقا دهید. در آخرین داستان ها و توصیه های شغلی ما بیشتر بیاموزید. پیش نیاز: جبر متوسط. مروری بر رشته علوم کامپیوتر با تاکید بر مهارت های تفکر انتقادی. استراتژی های حل مسئله، طراحی الگوریتم و انتزاع داده ها. مقدمه‌ای بر سخت‌افزار، محدودیت‌های نظری رایانه‌ها و مسائل ناشی از نقش رو به رشد رایانه‌ها در جامعه. GE. پایه A3.

واحد: 3دوره به طور معمول ارائه می شود: پاییز، بهارمنطقه جنرال الکتریک: A3CSCI 5. کامپیوتر و برنامه های کاربردی

مقدمه ای بر کامپیوتر: ابزارها، برنامه ها و گرافیک. مروری برنامه نویسی بر اجزای سیستم های کامپیوتری؛ بحث در مورد سیستم های نرم افزاری، پست الکترونیکی، تأثیر رایانه ها بر جامعه و آینده محاسبات. تجربه عملی گسترده با ابزارهای کاربردی و برنامه نویسی. محیط کامپیوتر (ویندوز). فقط درجه بندی CR/NC. (2 سخنرانی، 2 ساعت آزمایشگاهی)

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش برنامه نویسی, نویسنده : programmingadult بازدید : 144 تاريخ : شنبه 19 شهريور 1401 ساعت: 18:15

خبرنامه