بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان

ساخت وبلاگ

ویرایشگر رنگ تغییر دهند ، صدا و صداهای بهترین زبان کدنویسی برای کودکان خود را اضافه کنند ، حتی عکس هایی از خود وارد کنند - سپس با استفاده از بلوک های برنامه نویسی شخصیت های خود را زنده می کنند.

کودکان و نوجوانان با استفاده از برنامه ScratchJr

کودکان با استفاده از برنامه ScratchJr (عکس توسط وسلی فرایر از Flickr)

 

Hopscotch (iOS ، 7 - 10) - همچنین یک نسخه ساده از Scratch که به بچه های جوان می آموزد برای ساخت بازی کدگذاری کنند.

حرکت لاک پشت (iOs ، سن 10+) - این بازی آیفون با  بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکاناستفاده از یک محیط کارتونی رنگارنگ و گرافیکی شامل یک لاک پشت زیبا ، تفکر محاسباتی را آموزش می دهد. بچه ها دستورالعمل ها را می خوانند و سعی می کنند با حرکت لاک پشت روی صفحه ، کارها را انجام دهند.

پازل برنامه نویسی Lightbot (iOS ، Android ، سن 9+) - این یک بازی پازل برنامه نویسی است که مفاهیمی مانند برنامه ریزی ، آزمایش ، اشکال زدایی ، روش ها و حلقه ها را هنگام لذت بردن از یک ربات برای روشن کردن همه چیز در یک نوبت آموزش می دهد. این بازی با درخواست از آنها برای حل معماها ، مفاهیمی مانند حلقه ها و دستورات if-then را به کودکان معرفی می کند.

Kodable (iOS ، 5 ​​تا 8 سالگی) این بازی برای iPad بچه ها را با مفاهیم برنامه نویسی مانند شرایط ، حلقه ها ، توابع و اشکال زدایی هنگام حل پیچ و خم آشنا می کند. همه چیز بصری است بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان و توسط بچه هایی که هنوز نمی دانند چگونه بخوانند بازی می شود. هدف این بازی کشیدن و رها کردن دستورات در یک مجموعه دستورالعمل برای هدایت یک fuzz از طریق پیچ و خم در سیاره Smeeborg است.

Roboozle Droid (وب ، iOS ، اندروید ، سن 6+) - بازی های پازل اشتراکات زیادی با برنامه نویسی دارند. Roboozle Droid مهارت های برنامه نویسی اساسی را با راهنمایی بچه ها ایرانیان سایبر با استفاده از فلش و کاشی های رنگی به یک ربات در یک سری پیچ و خم ها آموزش می دهد. کارکردهایی که بچه ها برنامه ریزی می کنند به سادگی شروع می شوند ، اما با استفاده از حلقه ، پشته و بازگشت پیچیده تر می شوند.

ماشین سازها - (اندروید ، iOS ، 8 - 14). در این بازی ماجراجویی پازلی ، بازیکنان با استفاده از اصول کدگذاری ماشین های خراب را برطرف می کنند ، از طریق استفاده از قطعات مکانیکی به عنوان استعاره برای مفاهیم برنامه نویسی ، مهارت های برنامه نویسی منطقی و مهارت های برنامه نویسی را آموزش می دهند.

برنامه های کدنویسی برای کودکان - کدنویسی با بازی را بیاموزید بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان  (Android ، 5-8) - این برنامه شامل 11 بازی برنامه نویسی برای بچه ها مانند Little Firefighter و Ice Cream Time است که به آنها توالی ، حلقه ها و توابع را آموزش می دهد. این انیمیشن کارتونی رنگارنگ و جذاب است که بچه های کوچکتر جذاب می شوند.

App Inventor (اندروید ، 10+) - در این برنامه که در ابتدا توسط Google ایجاد شده بود ، اما اکنون توسط MIT نگهداری می شود ، تازه واردان می آموزند که با استفاده از رابط گرافیکی کشیدن و رها کردن مانند Scratch ، برنامه های نرم افزاری برای Android را در تلفن های هوشمند ایجاد کنند.

 

از برنامه نویسی مبتنی بر متن بیاموزید - کودکان 11 ساله یا بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان بالاتر (یا کمتر با استعداد بالا)

وب سایت ها

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان, نویسنده : programmingadult بازدید : 156 تاريخ : سه شنبه 11 خرداد 1400 ساعت: 18:47