برنامه نویسی کودکان

ساخت وبلاگ

یک برنامه درسی برنامه نویسی کودکان سرگرم کننده و جذاب برای بچه های هر کلاس وجود دارد تا با کمک دروس ویدیویی کدنویسی را یاد بگیرند. معلمان و مربیان متخصص علوم کامپیوتر برنامه نویسی، کلاس های برنامه نویسی زنده 1:1 را بر روی یک پلت فرم بومی سفارشی ارائه می دهند.

زبان های برنامه نویسی: HTML، CSS، SQL

این یکی از بهترین پلتفرم های رایگان برای یادگیری مهارت های برنامه نویسی front-end و پایگاه داده است. محتوای اینجا عمدتاً بر مبتدیان متمرکز است. پس از اتمام دوره خود، نحوه عملکرد ساختارهای داده برنامه نویسی معمولی را درک خواهید کرد و یک ایده اولیه از مفاهیم برنامه نویسی شی گرا (OOP) به دست خواهید آورد. اگرچه گزینه‌های محدودی وجود دارد، اما هر ماژول برای اطمینان از دریافت بهترین برنامه نویسی کودکان منابع برنامه‌نویسی کاربردی در برنامه‌نویسی کامپیوتر طراحی شده است.

زبان های برنامه نویسی: Python، R، Java، Javascript، C#، C++

این یک پلت فرم ارزشمند برای دانشجویان علوم کامپیوتر است. عمدتاً بر ارائه دوره های عمیق در سطح دانشگاه متمرکز است. این پلتفرم یک منبع عالی برای همه رشته های علوم کامپیوتر است. شما می توانید به دوره های دانشگاه استنفورد، دانشگاه میشیگان و سایر موسسات برتر دسترسی داشته باشید. با بیش از 250 دوره آموزشی در مورد زبان های برنامه نویسی مختلف، برای هر یک از شما چیزی کوچک وجود دارد. بسته به علاقه خود می توانید زبان دوره، سطح، مدت زمان، مهارت های خاص و نحوه یادگیری را انتخاب کنید.

زبان های برنامه نویسی: برنامه نویسی کودکان جاوا، پایتون، سی شارپ، پی اچ پی، روبی، HTML

این پلتفرم مهارت های مورد نیاز برای مدیریت یک پروژه خاص را به شما می آموزد - از ساختن یک اپلیکیشن موبایل گرفته تا ساخت وبلاگ وردپرس. رویکرد یادگیری و تمرین محور این پلتفرم تضمین می کند که بدون اتلاف وقت زیاد، به طور موثر یاد می گیرید. پس از ثبت نام، Treehouse یک آزمایش 7 روزه رایگان ارائه می دهد که در آن به وب سایت دسترسی کامل دارید و آنچه را که به آن علاقه دارید انتخاب می کنید.

زبان های برنامه نویسی: علوم داده، علوم کامپیوتر، HTML و CSS، پایتون، جاوا اسکریپت، SQL

Codecademy برنامه های یادگیری شخصی سازی شده را بر اساس اهداف و علایق شما در زمینه هایی مانند توسعه وب، علم داده و علوم کامپیوتر ارائه می دهد. آنها بیش از 180 دوره را برای انتخاب شما ارائه می دهند. آن‌ها آزمون‌های روزانه و ویدئوهای مختلف پروژه‌ای از کارشناسان دارند تا مهارت‌های خود را آزمایش کنید. همچنین می‌توانید گام به گام کار کارشناسان را تماشا کنید تا به شما در درک برنامه نویسی کودکان بهتر مفاهیم دنیای واقعی کمک کند.

بهترین برنامه های برنامه نویسی برای مبتدیان

هدف Lightbot آموزش منطق برنامه نویسی و کدنویسی به بچه ها از طریق یک بازی مبتنی بر پازل است. بچه ها موظفند وظیفه نورپردازی کاشی ها را با دادن مجموعه ای مناسب از دستورات تکمیل کنند. در حین بازی، آنها درک اساسی از حلقه ها و رویه ها را توسعه می دهند. این در همه دستگاه ها - iPad، IOS، Android در دسترس است. علاوه بر این، این بازی برای مخاطبان جوان‌تر هدف‌گذاری شده است، اما برای افرادی مناسب است که برای اولین بار برنامه‌نویسی را شروع می‌کنند و می‌خواهند مفاهیم مهم را قبل از شیرجه زدن به یک زبان مناسب درک کنند.

CodeCombat با استفاده از برنامه نویسی مبتنی بر متن، پایتون و جاوا اسکریپت را به بچه ها آموزش می دهد. آنها با بازی های نقش آفرینی و گرافیک سرگرم کننده خود، یادگیری Python و JavaScript را برای بچه ها جالب تر می کنند. پس از تکمیل موفقیت آمیز یک سطح، آنها می توانند به برنامه نویسی کودکان وظایف و برنامه نویسی پیچیده تر ارتقا پیدا کنند. دنیاها و سطوح متعددی برای کاوش و تشویق کودکان به چالش‌های سخت‌تر کدنویسی وجود دارد.

یک پلتفرم کد نویسی که در آن برنامه نویسی توسط یک کوچولوی دوست داشتنی آموزش داده می شودهیولا. بچه‌ها از طریق یک سری دستورالعمل‌ها استفاده می‌شوند که در آنها یاد می‌گیرید که کد جاوا اسکریپت را دستکاری کنید تا به یک اثر دلخواه قابل مشاهده برسید. Code Monster به توسعه علاقه کودکان به نحو و ویژگی های زبان های برنامه نویسی از سنین پایین کمک می کند. پس از راه‌اندازی آن از مرورگر وب، نیازی به اتصال برنامه نویسی کودکان اینترنتی فعال ندارید و برای بارگذاری صفحه نیازی به ثبت‌نام، تأیید یا اینترنت نیست.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی کودکان, نویسنده : programmingadult بازدید : 325 تاريخ : شنبه 10 ارديبهشت 1401 ساعت: 22:02

خبرنامه