پروژه اپ اینونتور

ساخت وبلاگ

از طریق بازی‌های تعاملی Kodable با پروژه اپ اینونتور داستان‌های جذاب، بچه‌ها می‌توانند اسکریپت‌های اجرایی را کشف کنند، شخصیت‌های شخصی‌سازی شده ایجاد کنند و سطوح خود را بسازند. آنها همچنین فرصتی خواهند داشت که مهارت‌های تفکر انتقادی خود را در حین انجام چالش‌های مختلف در این برنامه افزایش دهند.

بازیکنان با استفاده از سیستم کدگذاری بلوک کشیدن و رها کردن شروع می کنند و در نهایت به سمت کدنویسی معمولی و مبتنی بر متن با استفاده از زبان های برنامه نویسی مانند جاوا اسکریپت می روند. با پیشرفت بیشتر، حتی می توانند برنامه نویسی شی گرا را یاد بگیرند.

به علاوه، معلمان نیز پروژه اپ اینونتور می توانند از کدبل استفاده کنند! اگر معلم/معلم هستید، از طریق اپلیکیشن به مجموعه کاملی از ابزارها و سیستم های انحصاری Kodable دسترسی دارید. اینها برای ایجاد دوره ها، مدیریت حساب های کلاس درس و به اشتراک گذاری پروژه های برنامه نویسی با دانش آموزان ثبت نام شده بسیار مفید هستند.

هاپسکاچ

کد نویسی به اندازه بیت در دستگاه iOS شما. این عنوان فرعی منحصربه‌فرد – و مطمئناً جلب توجه‌کننده – هاپسکاچ است و مطمئناً با روایت سریع، عجیب و غریب و معمولی آن‌ها همخوانی دارد.

یکی از برنامه‌ها (و وب‌سایت‌های) رنگارنگ‌تر که ما از بررسی این لیست لذت برده‌ایم، Hopscotch کاربران را تشویق می‌کند تا از طریق برنامه برنامه‌نویسی بچه‌ها، تخیل خود را گسترش پروژه اپ اینونتور دهند. Hopscotch Canvas (که اساساً ویرایشگر کد برنامه است) که به طور خاص برای سنین 10 تا 16 سال طراحی شده است، کاربران را تشویق می کند تا شخصیت خود را بیان کنند، آزمایش کنند تا یاد بگیرند و در نهایت تجربه کنند که چگونه نرم افزار در یک محیط بسیار بصری ساخته می شود.

این برنامه از برنامه نویسی بصری مبتنی بر بلوک ایرانیان سایبر همراه با شخصیت های سرگرم کننده و رنگارنگ برای یک تجربه برنامه نویسی واقعاً جذاب استفاده می کند. بچه ها می توانند از Canvas Hopscotch برای ساخت بازی ها، انیمیشن ها، وب سایت های کوچک و پروژه های هنری تعاملی استفاده کنند.

گزینه پولی Hopscotch به بچه ها ابزارهای پیشرفته تری می دهد که پروژه های بالقوه بیشتری را باز می کند، مانند ایجاد بازی های واقعیت افزوده پروژه اپ اینونتور (واقعیت افزوده) (فکر کنید Pokemon Go!).

LightBot

LightBot که برای هر دو دستگاه اپل و اندروید در دسترس است، یک پلتفرم فوق العاده است که یادگیری در حال حرکت را تشویق می کند. این برنامه کدنویسی کم هزینه به طور یکپارچه گیم پلی منحصر به فرد را با تصاویری روشن و مناسب برای کودکان ترکیب می کند تا کد واقعی را آموزش دهد. مفاهیم توالی، بارگذاری بیش از حد، حلقه های بازگشتی، شرطی ها ... فرزند شما حتی متوجه نمی شود که در حال یادگیری اصطلاحات تخصصی و برنامه نویسی نحوی و مبتنی بر متن است. LightBot فقط سرگرم کننده است!

اگر کودک شما عاشق حل مشکلات و معماها است، این برنامه را دوست خواهد داشت.SoloLea: کدنویسی را یاد بگیرید

برنامه‌ای که قطعاً مخاطبان مسن‌تر را هدف قرار می‌دهد (می‌توانیم بگوییم شاید ۱۰ نفر به بالا)، SoloLea دارای بزرگترین مجموعه دوره‌های برنامه‌نویسی رایگان جهان برای برنامه‌نویس‌های مبتدی تا آگاه است.

از طریق برنامه های برنامه نویسی برنامه، کاربران می توانند در صورت تمایل، یادگیری Python، C++، Java، JavaScript، jQuery یا هر پنج زبان برنامه نویسی را انتخاب کنند.  اپ اینونتور آنها می توانند مفاهیم جدید را بیاموزند، دانش موجود را تقویت کنند یا از آخرین روندهای کدنویسی مطلع شوند.

کاربران می توانند تجربه یادگیری خود را با انتخاب و دریافت محتوا بر اساس ترجیحات، پیشرفت و زمینه های مورد علاقه خود شخصی سازی کنند. آنها همچنین می توانند با جامعه عظیم کدنویسان SoloLea تعامل داشته باشند. برنامه نویسان همکار که از ارائه پشتیبانی، ارزیابی و کمک از راه دور خوشحال هستند.

با بیش از 15000 سوال و 2000 آزمون مختلف، هیچ برنامه ای بهتر از SoloLea برای یادگیری تکمیلی خودگام وجود ندارد.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : پروژه اپ اینونتور, نویسنده : programmingadult بازدید : 115 تاريخ : شنبه 12 شهريور 1401 ساعت: 21:18

خبرنامه