آموزش الگوریتم وفلوچارت

ساخت وبلاگ

نسخه ریاضی بیشتری می خواهید؟ این آموزش الگوریتم وفلوچارت کیت شامل یک حالت ریاضی ویژه است که آموزش گیت های منطقی، مقایسه اعداد، الگوریتم ها و کاوش عملی را ارائه می دهد.

ابزارهای کدنویسی برای کودکان 8 تا 12 ساله خراش نوع منبع: وب سایت، iOS و برنامه اندروید محدوده سنی پیشنهادی: 8 تا 16

تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: برنامه نویسی، انیمیشن، استدلال سیستماتیک، همکاری

Scratch که توسط آزمایشگاه رسانه MIT توسعه یافته است، یک زبان برنامه نویسی مناسب برای کودکان و جامعه آنلاین است که در آن بچه ها می توانند برنامه بسازند، آموزش الگوریتم وفلوچارت داستان ها را به اشتراک بگذارند و خلاقیت های خود را متحرک کنند. هنگام استفاده از Scratch، بچه‌ها می‌توانند بلوک‌های کدگذاری را به هم بچسبانند تا داستان‌های بصری جذابی خلق کنند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که تفکر خلاق کودک را تا حد امکان افزایش دهد و کار مشترک را تشویق کند.

همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید، Scratch یک نسخه جدید از Scratch Junior است و برای کاربران 8 تا 16 ساله در نظر گرفته شده است. برای کار آفلاین، کودکان می توانند برنامه Scratch را برای دستگاه های هوشمند iOS و Android دانلود کنند.

کد نویسی SpriteBox نوع منبع آموزش الگوریتم وفلوچارت : اپلیکیشن iOS و اندروید محدوده سنی پیشنهادی: 8 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: اصول کدنویسی، حل مسئله، نحو پایه جاوا/سوئیفت

SpriteBox یک بازی ماجراجویی sandbox است که بچه ها را در مورد کدنویسی هیجان زده می کند.

با حل پازل ها با آیکون ها و دستورات مبتنی بر متن، کودکان به برنامه نویسی کامپیوتری کامل علاقه مند می شوند. بچه‌ها بلوک‌های اساسی کدنویسی را از طریق پارامترسازی، ایرانیان سایبر حلقه‌ها، رویه‌ها، نحو جاوا و دستورات متوالی یاد می‌گیرند.

اگرچه این برنامه برای کودکان طراحی شده است، اما SpriteBox برای همه برنامه نویسانی که برای اولین بار می خواهند برنامه نویسی سبک وزن داشته باشند، مناسب است. این برنامه توسط هزاران معلم در سراسر جهان استفاده شده است و دارای یک پایگاه کاربر فعال و 20 میلیون نفری است.

هاپسکاچ نوع منبع: اپلیکیشن iOS و اندرویدمحدوده سنی پیشنهادی آموزش الگوریتم وفلوچارت : 10 تا 16 تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: کدنویسی، مدیریت پروژه، همکاری

Hopscotch یک پلت فرم برنامه نویسی قدرتمند است که به بچه های 10 تا 16 ساله اجازه می دهد بازی بسازند، نقاشی ها را متحرک کنند و تقریباً هر چیزی بسازند. بچه‌های خلاق می‌توانند کد خود را به یک انجمن ارسال کنند و از این طریق آثار خود را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارند.

سازندگان Hopscotch معتقدند که کد خوب به همان اندازه که یک علم است یک هنر است. کودکان تشویق می شوند تا ایده های بدیع را بیان کنند و آزمایش کنند. حتی می‌توان آثار دیگر کاربران را مرور کرد تا برای پروژه‌های جدید ایده بگیرید.

در Hopscotch، هیچ چیز اشتباه نیست – هیچ راهی برای ایجاد خطای نحوی وجود ندارد، بنابراین کودکان می توانند بدون ترس از برخورد با یک باگ خسته کننده، در برنامه نویسی فعالیت کنند.

Osmo Coding Jam نوع منبع: بازی رومیزی محدوده سنی پیشنهادی: 6 تا 12 تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: کدنویسی، موسیقی، حل مسئله، تشخیص الگو

این بازی رومیزی رنگارنگ بچه‌ها را تشویق می‌کند تا با چسباندن بلوک‌های کدگذاری از پیش تنظیم‌شده، آهنگ‌های موسیقی بسازند. به عنوان مقدمه ای اساسی برای اصول  الگوریتم وفلوچارت برنامه نویسی، این بازی رومیزی با هر iPad یا تبلت Fire جفت می شود تا آهنگ های موسیقی کودک شما را زنده کند.

Coding Jam همچنین به عنوان یک مربی موسیقی عمل می کند و بچه ها را تشویق می کند تا ریتم، هارمونی و ملودی را از طریق نمونه های موسیقی سفارشی ایجاد کنند. Creaمی‌توان به‌طور ایمن به‌صورت آنلاین با خانواده و دوستانی که قدرت رای دادن به بهترین آهنگ روز را دارند، به اشتراک گذاشت.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش الگوریتم وفلوچارت, نویسنده : programmingadult بازدید : 67 تاريخ : پنجشنبه 26 آبان 1401 ساعت: 19:19