آموزش الگوریتم وفلوچارت

ساخت وبلاگ

این کیت شامل 23 بلوک کدگذاری مغناطیسی آموزش الگوریتم وفلوچارت شده با توالی هایی مانند راه رفتن، پرش، گرفتن، حلقه، ترتیبی، ضرب کننده بلوک و خواب است. برای پخش به پایه Osmo و تبلت دستگاه هوشمند نیاز دارد.

ابزارهای کدنویسی برای کودکان 12 تا 16 ساله ماین کرافتنوع منبع: بازی مرورگر وب محدوده سنی توصیه شده: 7 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: برنامه نویسی، بهترین شیوه های کدنویسی

Minecraft فقط یک بازی ویدیویی نیست - یک تجربه یادگیری است! این برنامه خلاقانه شامل آموزش‌های بی‌شماری «Hour of Code» است که به بچه‌ها اجازه می‌دهد تجربه خود را در بازی سفارشی کنند.

کاربران می توانند جلسات بازی های آموزش الگوریتم وفلوچارت تعاملی مبتنی بر داستان، سفرهای دریایی، بازی های ماجراجویی و خانه هایی با طراحی داخلی بسازند. هر پروژه با یک طرح درسی کامل مبتنی بر ویدیو، برنامه درسی علوم کامپیوتر و آموزش معلمان گواهی ارائه می شود.

اتصال اینترنت ندارید؟ فرزند شما می‌تواند نسخه آفلاین Minecraft Adventurer را دانلود کند تا در هر کجا و هر زمان برنامه‌نویسی را شروع کند!

CodeCombat نوع منبع: بازی مرورگر وبمحدوده سنی توصیه شده: 10 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: جاوا اسکریپت، پایتون، اصول کدنویسی، تفکر انتقادی

CodeCombat یکی از هیجان انگیزترین راه ها برای یادگیری علوم کامپیوتر است. این بازی مبتنی بر ماجراجویی که برای دانش‌آموزان و تازه‌آموزان توصیه می‌شود، به نوجوانان اجازه می‌دهد تا آموزش الگوریتم وفلوچارت برای نجات دنیای خود بر «جادوی گمشده برنامه‌نویسی» مسلط شوند.

در این بازی، بچه‌ها برنامه‌های پایتون و جاوا اسکریپت کاملی را ایجاد می‌کنند که در جهان حرکت می‌کنند و آزمون و خطا، خلاقیت و تفکر انتقادی را برای چالش‌هایی که با آن روبرو هستند به کار می‌گیرند. برخلاف سایر پلتفرم‌ها، CodeCombat به گونه‌ای منحصربه‌فرد طراحی شده است تا پس از تکمیل، ساخت بازی‌ها و وب‌سایت‌های مستقل را برای کودکان آسان‌تر کند.

والدین و مربیان همچنین می‌توانند با انتخاب ارزیابی‌های ایرانیان سایبر داخلی که میزان حفظ مفاهیم اصلی کودک را اندازه‌گیری می‌کند، آموزش را شخصی‌سازی کنند. به راحتی، کودکان همچنین می توانند به درس های تمرینی بپردازند و به محض اینکه گیر کردند، نکات را فعال کنند!

زمین های بازی سوئیفت نوع منبع: آموزش الگوریتم وفلوچارت اپلیکیشن آیپد و مک محدوده سنی توصیه شده: 10 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد  مهارت های آموخته شده: برنامه نویسی Swift، iOS/Android

Swift Playgrounds برای کودکانی طراحی شده است که می خواهند شروع به ایجاد برنامه های iOS و Android کنند. با حل مشکلات مبتنی بر پازل با مبانی زبان سوئیفت، بچه ها از طریق یک سری چالش ها پیشرفت می کنند و به زمین های بازی پیشرفته تر می روند.

بچه ها با ایجاد توابع قابل استفاده مجدد Swift راه خود را در دنیای رنگارنگ و سه بعدی رندر می کنند. این برنامه از چیزهای سخت نیز دوری نمی‌کند: بچه‌ها از همان مفاهیمی استفاده می‌کنند که توسعه‌دهندگان حرفه‌ای هر روز در محل کار به کار می‌برند.

بچه های بزرگتر اصول ایجاد توابع، حلقه ها، پارامترسازی، کد شرطی، تخصیص متغیرها، عملگرهای ریاضی، رفع اشکال و تایپ متغیر را یاد می گیرند.

Turing Tumble (بازی رومیزی)نوع منبع: بازی رومیزی محدوده سنی پیشنهادی: 8 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: حل مسئله، معماری کامپیوتر

Turing Tumble با بیش از 60 معما با دشواری های مختلف به کودکان اجازه می دهد تا در نقش آلیا، یک مهندس اعماق فضا که باید برای بازگشت به خانه از سیاره ای فراموش شده فرار الگوریتم وفلوچارت کند، بازی کنند. سخت‌ترین پازل‌ها حتی برای نوجوانان و بزرگسالان بسیار چالش برانگیز هستند.

این بازی رومیزی عملی و خارج از صفحه، بچه ها را تشویق می کند تا با هدایت یک سنگ مرمر از طریق یک نقشه سفارشی، مشکل را حل کنند. نوجوانان اصول اولیه پردازش متوالی، عملیات شرطی و گیت های منطقی را یاد می گیرند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش الگوریتم وفلوچارت, نویسنده : programmingadult بازدید : 71 تاريخ : پنجشنبه 26 آبان 1401 ساعت: 19:21