برنامه نویسی کودکان - چگونه بهترین دوره را انتخاب کنیم

ساخت وبلاگ

Tynker یکی دیگر از منابع بازی بسیار محبوب برای کمک به آموزش کدنویسی کودکان است. این یک پلت فرم با 32 دوره آنلاین است.

همانطور که قبلا ذکر شد ، این یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها با مدارس است زیرا اساساً مبتنی بر روش های آموزش بلوک بصری است. این امر باعث می شود منابع خوبی برای کاربران جوان و مبتدیان باشد ، اما به احتمال زیاد چیزی است که دانش آموزان باید در نهایت از آن فارغ التحصیل شوند.

گفته شد ، دروس و ماژول ها با پیچیدگی و دشواری دانش آموزان رشد می کنند. در حالی که به طور قطع سقفی در این مورد وجود دارد ، خوب است بدانید که همه این موارد دقیقاً در همان سطح مبتدی قرار نمی گیرند.

تا آنجا که برنامه های طراحی شده برای آغاز سفر رمزگذار ، قطعاً Tynker به عنوان یک گزینه عالی عمل می کند.

کدگذاری Osmo (پرداخت شده)

برنامه نویسی برای کودکان راهنمای نهایی برای والدین

Osmo Coding ترکیبی از Legos ، بازی و کدگذاری است. این یک مارک بازی است که با استفاده از بلوک های مغناطیسی که به شخصیت کاربر امکان می دهد در پازل و سایر چالش های یک بازی iPad حرکت کند ، مفاهیم برنامه نویسی را به کودکان می آموزد.

در حالی که وب سایت مشخص کرده است که این نرم افزار برای دانش آموزان 5 تا 12 سال طراحی شده است ، ما فکر می کنیم که نقطه شیرین آن برای سنین 5 تا 7 سال است. Osmo یک رویکرد لمسی و جذاب برای دستورالعمل های کدگذاری را ارائه می دهد و ما فکر می کنیم که آنها نویدبخش زیادی برای K-2 هستند علوم کامپیوتر.

Wonder Workshop Dash and Dot Robots Kit (پرداخت شده)

داش و نقطه

کیت های رباتیک Wonder Workshops Dash و Dot یک معرفی ساده کودک پسند برای برنامه نویسی بلوک بصری با مزیت اضافی یک ربات فیزیکی را ارائه می دهند. حرکات بدنی Dash و Dot را می توان با استفاده از یک رابط ساده برنامه ریزی کرد و هر دو ربات شخصیت های سرگرم کننده و زیبایی دارند که برای بچه ها کاملاً سرگرم کننده است. دختر 6 ساله من ساعت و ساعت ارزش پخش از کیت Dash و Dot خود را بدست آورده است و ما طرفداران بزرگی هستیم!

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 172 تاريخ : سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 ساعت: 23:10