یاد دادن برنامه برنامه نویسی به دانشجویان برای اجرای آن

ساخت وبلاگ

با دانستن اینکه یادگیری STEM برای دانش آموزان امروز چقدر ارزشمند است ، متیو ینا یک معلم بهداشت است که همچنین چندین دوره مختلف انتخابی STEM را به دانش آموزان مدرسه راهنمایی منطقه 106 LaGrange Highlands (کلاس 5-8) تدریس می کند. با بهره گیری از این ایده ، مدرسه از Project Lead the Way ، یک برنامه درسی STEM که در ایندیاناپولیس تدوین شد ، شروع کرد.

 

"برنامه STEM ما با گذشت زمان تکامل یافته است. ما مقدماتی کلی در کلاسهای مهندسی را شروع کردیم و سپس رباتیک را وارد کلاسها کردیم. " "اکنون ما در حال آموزش برنامه درسی هواپیماهای بدون سرنشین از طریق برنامه دیگری هستیم."

 

کار از خانه

هنگامی که COVID-19 دانش آموزان ، معلمان و کارمندان را در بهار سال 2020 به خانه خود فرستاد ، ینا وظیفه آموزش برنامه های درسی پهپاد و رباتیک را از راه دور داشت. این یک سوال بزرگ بود ، با توجه به اینکه ینا نمی تواند فقط یک دسته کیت رباتیک را جمع کند و برای دانشجویان ارسال کند.

 

وی توضیح داد: "آنها هیچ كاری از مواد رباتیک را تجربه نكردند." ینا با همکاری آقای مایک پاپرسکی ، مدیر مدرسه اش ، پلت فرم رباتیک و کدگذاری CoderZ را کشف کرد. "من آن را بررسی کردم و او آن را بررسی کرد ، و نکته بعدی که می دانید ، ما با CoderZ در تماس بودیم ، از طریق آن صحبت کردیم و سیستم عامل را گسترش دادیم."

 

درست از دروازه ، 99٪ دانش آموزانی که کلاسهای STEM را می گذرانند در CoderZ ثبت نام کردند. ینا ضمن تدریس از راه دور ، در دوره های Cyber ​​Robotics 101 و 102 با کلاس های STEM کلاس 7 و 8 کار می کرد.

ینا ، كه هر روز در هفته دانش آموزان STEM خود را نمی بیند ، گفت: "بچه ها واقعاً لذت بردند." "در هفته اول ، آنها را با CoderZ آشنا كردم و از آنها خواستم تا آخر هفته به نقطه خاصی از برنامه برسند. بعضی از بچه ها فقط با آن بلند شدند و دویدند. "

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 177 تاريخ : شنبه 25 ارديبهشت 1400 ساعت: 8:40