20 ابزار آنلاین برای یادگیری کدگذاری

ساخت وبلاگ

یادگیری کدگذاری در کلاس می تواند سرگرم کننده باشد. با استفاده از این سیستم عامل ها ، دانش آموزان این کار را با غلبه بر سطوح یا از طریق بازی انجام می دهند.

 

برای یادگیری برنامه ریزی در کلاس ، با توجه به هر سطح آموزشی راه حل هایی لازم است که برای دانش آموزان جذاب است. با این مجموعه 20 ابزار آنلاین برای یادگیری برنامه نویسی ، آنها می توانند از طریق بازی های سرگرم کننده و تست های آزمایشی یاد بگیرند که توجه و انگیزه آنها را بیدار می کند.

 

کدو

این اجازه می دهد تا یک بازی ویدیویی در یک سیاره ایجاد شده توسط دانش آموزان بدون دانش قبلی از زبان های برنامه نویسی ایجاد شود. به لطف Kodu همچنین می توان سناریوهای سه بعدی را بر اساس سه نکته خلاقیت ، حل مسئله و روایت یک داستان طراحی کرد. برای این کار ، ما از یک بوم خالی شروع می کنیم که دانش آموزان می توانند با عناصر تزئینی که از قبل در برنامه پیکربندی شده اند ، آن را تغییر دهند. از میان گزینه های متعدد می توانید جاده ها و بزرگراه ها ایجاد کنید یا اشیایی را اضافه کنید که این دنیای شخصی را تشکیل می دهند.

 

تینکر

یادگیری بر اساس یک سیستم پیشرونده است که دانش آموزان با آن کم کم از طریق بازی با برنامه نویسی آشنا می شوند. این سه سطح دارد که بسته به سن مشکل را برطرف می کند. در اولی ، دانش آموزان از چهار تا هفت ساله ، در مورد اصول برنامه نویسی از طریق بازی های سرگرم کننده و با دستورالعمل های صوتی کار می کنند. در سطح دوم ، که تا 13 سالگی نشان داده شده است ، شما می توانید برنامه های ساده ایجاد کنید ، در حالی که آخرین سطح دانش آموزان متوسطه ، روی زبان جاوا ، توسعه وب و اولین دانش HTML متمرکز است.

آلیس

این نرم افزار آموزشی و باز با ایجاد انیمیشن های سه بعدی برنامه نویسی جاوا را آموزش می دهد. یادگیری براساس عملکرد "کشیدن و رها کردن" اشیایی مانند مبلمان ، وسایل نقلیه یا افراد است و باید با آنها برنامه ای برای "زنده کردن آنها" ایجاد کرد. برای این ، مهارت های مختلف مربوط به این رشته مانند تفکر منطقی و محاسباتی یا مبانی آن آموزش داده می شود.

https://www.educaciontrespuntocero.com/recursos/programacion/herramientas-online-aprender-programar/

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 208 تاريخ : شنبه 25 ارديبهشت 1400 ساعت: 8:40