زبان برنامه نویسی PHP

ساخت وبلاگ

شعار "PHP بهترین زبان برنامه نویسی است" چگونه بوجود آمد؟

 

من "PHP بهترین زبان" بایدو را امتحان کردم و متوجه شدم که شوخی با برنامه نویس بیشتر است. اما اگر ساقه از این شوخی ناشی می شود ، پس چرا برنامه نویس نمی گوید C ++ / python / haskell یا سایر زبانها بهترین شوخی هستند ، اما می گویند PHP بهترین است؟ بنابراین به نظر می رسد که اولین منبع در این امر نهفته نیست. آیا کسی می داند؟

"چرا این برنامه نویس نمی گوید C ++ / Python / Haskell یا هر زبان دیگر بهترین شوخی است ، اما PHP بهترین است؟" - زیرا گفتن "بهترین" هر زبان دیگر خنده دار نیست .

 

هر برنامه نویسی که بیش از دو زبان برنامه نویسی غیر PHP داشته باشد و دارای عقل سلیم باشد ، به طور غریزی متوجه مشکل PHP می شود. در اینجا یک مقاله خلاصه وجود دارد: PHP: یک فرکتال از طراحی بد / دفترچه یادداشت فازی (نسخه ترجمه شده) قابل مشاهده: پنج آسیب عمده ، یک تحلیل جامع از طراحی ضعیف PHP ، اما ترجمه وحشتناک است) ، تاریخچه مکان های ویران شده PHP عمیق و عمیق بوده است. اگر وقت آن را ندارید که آن مقاله طولانی را بخوانید ، بگذارید یک مثال ساده به شما بگویم که PHP چقدر باورنکردنی است: توابع اصلی PHP خیلی متناقض نامگذاری نمی شوند. توابع C مانند "strptime" و "nl2br" وجود دارد مختصر برای ، اما همچنین دارای نام طولانی مانند "htmlspecialchars" است. بعداً ، مردم دریافتند که این ناسازگاری اتفاقی نبوده است ، اما وقتی PHP هنوز زبان کوچکی بود و کمتر از صد کارکرد داشت ، نویسنده تصمیم گرفت از تعداد کاراکترهای نام تابع به عنوان هش (!) تابع استفاده کند. با توجه به این تصمیم احمقانه ، طول نام عملکردهای PHP باید تا آنجا که ممکن است ، با درجه و توزیع یکنواخت باشد ، و تأثیر آن تا به امروز ادامه داشته است [0]. حتی کسانی هستند که چیزهای خوبی در مقاله بالا دارند:

چکش را بیرون می کشید ، اما برای ناراحتی شما ، قسمت چنگال آن در هر دو طرف است.

 

تصور کنید که وارد سالن آبجو در صنف سخت افزار تمرینگران می شوید و انواع ابزارها را از ناخن گرفته تا پیچ گوشتی برقی که به صورت دیواری به دیوار آویزان شده اند ، می بینید و پس از مدتی نگاه کردن به آن ، به چنین چکش اشاره می کنید و می گویید ، "آه ، این بهترین وسیله است" ، فکر می کنید مردم در میخانه چه واکنشی نشان خواهند داد؟

زیرا php ارتباط چندانی با بهترین زبانها ندارد. . عموماً برای تمسخر برخی از معلمان زبان که هرگز دنیا را ندیده اند و خود را به یک زبان برنامه نویسی خاص نسبت می دهند.

در واقع ، هر زبانی روح طراحی و تجارت خود را دارد. سخت است که بگوییم بهترین چیست. به جای اینکه یک طرفدار احمقانه باشید و همیشه از زبانی که در آن مهارت دارید دفاع کنید ، بهتر است چند زبان دیگر یاد بگیرید و افق دید خود را گسترش دهید.

همه ما دوست داریم ارزش های خود را به اشتراک بگذاریم. به امید شناخته شدن و امید به همراهان بیشتر. در واقع ، این امر همچنین شستشوی مغزی افراد اطرافش را نیز در پی دارد ، امری طبیعی است. اما گاهی اوقات سهم خود شخص در یک زمینه خاص به غل و زنجیر تبدیل می شود.

ویندوز بهترین سیستم عامل است!

موارد فوق شکایت محض است.

من فکر می کنم هنوز در طبقه بالا بحث های زیادی وجود دارد که PHP بهترین زبان نیست. خوشبختانه من برنامه نویس نیستم ، اما فقط یک کد کوچک می دانم. فکر می کنم دلیل این امر محبوب ترین و محبوب ترین PHP است ، اگر شما آنها را نمی فهمید ، می دانید یا در مورد آنها چیزی شنیده اید ، بنابراین آنها می توانند طنین انداز شوند. این معنی شکایت من در بالا است.

 

در صورت تغییر جمله فوق به: اوبونتو بهترین سیستم عامل است!

اینطور نیست؟ یک زن خاص: شما می توانید همه افراد حاضر در این انجمن را با هم مشاجره کنید ، من امشب با شما می روم.

مهندس نرم افزار: PHP بهترین زبان است!یک انجمن خاص سرخ شده است ، انواع اختلافات ...یک زن خاص: من به شما خدمت کردم ، بیایید برویم شما می توانید هر کاری که می خواهید انجام دهید.یک مهندس نرم افزار: امروز نه ، باید آنها را متقاعد کنم که PHP باید بهترین زبان باشد.

https://www.techug.com/post/where-is-php-is-best-come-from.html

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 131 تاريخ : جمعه 17 ارديبهشت 1400 ساعت: 21:07