زمان کدنویسی

ساخت وبلاگ

از طریق یک برنامه اطلاع رسانی ، CoderZ پلت فرم رباتیک مجازی خود را تا پایان سال تحصیلی 2019-2020 به صورت رایگان در دسترس مدارس قرار داد. برایان در CoderZ دقیقاً نوع بستر لازم را برای حفظ تداوم یادگیری یافت. وی گفت: "اولین چیزی که توجه من را جلب کرد ، یک مدل سه بعدی زیبا و دقیق ارائه شده از LEGO EV3 روی صفحه بود." "این من را در مسیر من متوقف کرد. من بر خلاف امید امیدوارم که این ممکن است چیز دیگری باشد. "

 

همانطور که وی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه آیا CoderZ یک راه حل مناسب است ، کلیک کرد ، وقتی برای روابط عمیق بین CoderZ و مهندسین آینده آمازون ، یک اقدام خیرخواهانه که STEM ، کدگذاری و رباتیک را در آموزش و پرورش ارتقا می بخشد ، اطلاعات برایان بیشتر شد. برایان گفت: "همانطور که مطالب موجود در وب سایت CoderZ را می خواندم ، دو چیز را کشف کردم که کاملا من را ناکام گذاشت." "ابتدا ، CoderZ شامل یک شبیه سازی سه بعدی کامل - در زمان واقعی - ربات LEGO EV3 است که کد شما را به محض زدن دکمه" Run "اجرا می کند. دوم ، به عنوان یک بستر کاملاً مبتنی بر وب ، با هر رایانه متصل به وب ، از جمله Chromebook ، سازگار بود. "

اما عامل تعیین کننده این بود که CoderZ این محصول را تا پایان سال تحصیلی به صورت رایگان ارائه دهد. "با خاموش شدن خرید همراه با دانشگاه ، پیشنهاد CoderZ آنها را به بلیط طلای تبدیل کرد: ابزاری که می توانم بلافاصله و بدون هیچ هزینه ای برای تدریس از آن استفاده کنم و

که صرف نظر از سخت افزار محاسباتی که در خانه دارند برای همه دانشجویان من مفید خواهد بود. ”

 

با نگاه به آینده:

نامزدی ، مهم نیست چه

 

منطقه مدرسه هارستون با ارائه دستورالعمل ترکیبی برای 2020-2021 دوباره به جلسه باز می گردد. این امر اهمیت دسترسی آسان و منصفانه به محیط یادگیری ایجاد شده برای رباتیک را تأکید می کند. نامزدی برای Bryan و دیگر معلمان STEM وی مهم است. وی افزود: "آموزش آنلاین ، بررسی روانشناختی را برای هر دانش آموز آسان می كند. اما در مدرسه من ، ماموریت ما "تعامل در کلاس جهانی" است ، و این همان چیزی است که من برای رسیدن به آن نیاز دارم. " برایان اظهار می دارد. "خرید CoderZ برای سال تحصیلی 2020-2021 یک تصمیم آسان بود." او چندین دلیل ذکر کرده است که چرا پذیرش CoderZ منجر به تعامل بیشتر شده است. اولین بار در میان این موارد "محیط سرگرم کننده ، تقریباً شبیه بازی است. از نظر بصری جذاب ، هوشمندانه طراحی شده و واقع گرایانه است ... و واقعاً توجه بچه ها را به خود جلب می کند. " هارستون همچنین تکرار کرد که چگونه پلتفرم مجازی CoderZ - مبتنی بر وب و Chromebook سازگار - از مشکلات سخت افزاری بالقوه درصد زیادی از دانشجویان ما جلوگیری می کند. "

برایان ، به همراه میلیون ها معلم دیگر که در این زمان های دشوار به دنبال بهترین راه برای خدمت به دانش آموزان هستند ، روزانه در حال ایجاد نوآوری برای ایجاد تعامل و تأثیرگذاری بر یادگیری هستند. انتقال او به CoderZ به این معنی بود که او و شاگردانش می توانند با اطمینان پیش بروند.

اکنون این چالش رو به رو است.

 

درباره دبیرستان سنترال جونیور

بخشی از ناحیه مدارس مستقل هرست-اولس-بدفورد (تگزاس) ، دبیرستان سنترال جونیور از بسیاری جهات بی نظیر است - هم در منطقه و هم در تگزاس. از بین 5 دبیرستان متوسطه در HEB ISD ، CJH تنها دوره متوسطه است که برنامه هایی را به زبان های جهانی (هندی ، چینی ماندارین و عربی) ، ارکستر و مهندسی STEM و رباتیک از کلاس 7 ارائه می دهد. بیش از 1200 دانشجو - بسیاری از آنها از دانشگاه های دیگر نقل مکان می کنند - در این برنامه ها شرکت می کنند. Niche.com HEB ISD را به عنوان متنوع ترین منطقه مدارس دولتی در تگزاس رتبه بندی می کند و CJH مفتخر است که متنوع ترین مدرسه راهنمایی دولتی در تگزاس باشد.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 134 تاريخ : يکشنبه 26 ارديبهشت 1400 ساعت: 5:39