آموزش برنامه نویسی نوجوانان

ساخت وبلاگ

چگونه می توانم به فرزندم کد نویسی یاد بدهم؟
چند روش وجود دارد که می توانید در این زمینه به آموزش برنامه نویسی نوجوانان کودکان بیاموزید که چگونه کدنویسی کنند. کلاسهای خصوصی با مربیان متبحر یکی از راههای مناسب برای نه تنها بچه های خود را در معرض برنامه نویسی قرار می دهند و مهارت های رمزگذاری فرزندانتان را به طرز ماهرانه ای توسعه می دهند ، بلکه علاقه آنها به موضوع را نیز حفظ می کنند.

ما در جونی کلاسهای خصوصی و گروهی آنلاین را برای دانش آموزان 8 تا 18 سال ارائه می دهیم تا یاد بگیرند با سرعت خود و از آسایش خانه خود کد نویسی کنند.

از طریق کنفرانس ویدئویی ، دانشجویان و مربیان ما یک صفحه را به اشتراک می گذارند به این ترتیب ، مربی در هر مرحله از راه با آنها است. ابتدا مربی با مرور تکالیف کلاس آخر و پاسخ به س questionsالات شروع می کند. سپس ، دانش آموز روی درس کدگذاری روز کار می کند.

مربی می تواند کنترل محیط را در دست بگیرد یا صفحه  ایرانیان سایبر را حاشیه نویسی کند - این بدان معناست که مربی می تواند نمونه هایی را تایپ کند ، به دانش آموزان کمک کند تا به یک ابزار خاص بروند یا جایی که در کد دانش آموز باید به دنبال خطا باشد ، برجسته می کند - همه بدون تعویض صندلی. درباره تجربه کلاس خصوصی برنامه نویسی با جونی بیشتر بخوانید.

ما برنامه درسی را طراحی کرده ایم که به نیازهای فردی هر دانش آموز بستگی دارد. ما Scratch را به عنوان اولین زبان برنامه نویسی در برنامه درسی خود انتخاب کردیم زیرا سیستم کدگذاری کشیدن و رها کردن آن با تمرکز بر مفاهیم اساسی ، شروع کار را آسان می کند. در دوره های بعدی ، ما به Python ، Java ، Web Development ، AP Computer Science A و یک برنامه آموزشی برای المپیاد رایانه ای آموزش برنامه نویسی نوجوانان ایالات متحده آموزش می دهیم.

گزینه های دیگر: برنامه های برنامه نویسی و بازی های رمزگذاری
تعدادی برنامه کدنویسی و بازی کدنویسی وجود دارد که کودکان می توانند برای آشنایی با مواد کدنویسی از آنها استفاده کنند. گرچه اینها نتایج یکسانی با یادگیری با مربی ندارند ، اما مکان خوبی برای شروع هستند.

Code.org توسط Hour of Code ارائه شده است و توسط مدارس دولتی برای آموزش علوم مقدماتی کامپیوتر مورد استفاده قرار می گیرد. ماژول های مبتدی Code.org از یک رابط بلوک بصری استفاده می کنند ، در حالی که ماژول های بعدی از یک رابط مبتنی بر متن استفاده می کنند. Code.org با Minecraft و Star Wars همکاری کرده است و اغلب پروژه هایی با مضمون ارائه می دهد.

Codeacademy برای دانشجویان مسن تر است که علاقه مند به یادگیری زبان های مبتنی بر متن هستند. تمرینات کدگذاری در مرورگر انجام می شود و به طور خودکار بررسی دقیق می شود. این رویکرد بستر بسته دانش آموزان را از تجربه کامل ایجاد نرم افزار خود منع می کند ، اما نقشه برنامه درسی به خوبی طراحی شده است.

آکادمی خان یک پلتفرم یادگیری آنلاین است که  برای ارائه آموزش رایگان به هر کسی در اینترنت طراحی شده است. آکادمی خان یک سری علوم کامپیوتر منتشر کرده است که در آن اصول جاوا اسکریپت ، HTML ، CSS و موارد دیگر را آموزش می دهد. دروس مختلف ویدئویی ، از طراحی صفحه وب گرفته تا طراحی بازی 2 بعدی وجود دارد. بسیاری از آموزشها بیشتر از اینکه فیلم داشته باشند ، دستورالعمل نوشته اند و این برای دانش آموزان دبیرستان مناسب تر است.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 179 تاريخ : پنجشنبه 30 ارديبهشت 1400 ساعت: 21:28