روش های پولدار شدن نوجوانان

ساخت وبلاگ

بسیاری از نوجوانان در این کشور به صورت خرده فروشی کار می کنند و این یکی از محبوب ترین روش ها برای کسب درآمد اضافی در دوران نوجوانی است. موقعیت می تواند انعطاف پذیر و پاداش آور باشد ، خصوصاً اگر شرکتی که دنبال می کنید ارزشهایی منطبق با ارزش شما داشته باشد. به عنوان مثال ، اگر یک طراح مد مشتاق هستید ، برای کار در یک فروشگاه لباس درخواست دهید.

 

بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی کسب درآمد نوجوانان حداقل دستمزد یا نزدیک به آن را پرداخت می کنند و از 16 سالگی افرادی را استخدام می کنند. متوسط ​​حقوق ساعتی کارگران خرده فروشی 14.12 دلار است که بسیاری از دانش آموزان دبیرستانی از این شغل برای درآمدزایی خود استفاده می کنند.

 

مشاور اردوگاه

ثبت نام کنید تا یک مشاور اردو باشید و از نوجوانی در فضای باز بسیار خوب درآمد کسب کنید. شما در طول تابستان به کار خود می پردازید و مهارت های ارزشمندی را به نوجوانان یاد می دهید. ایرانیان سایبر چیزی را انتخاب کنید که منعکس کننده علایق شما باشد ، خواه این دختران پیشاهنگی ، بسکتبال یا فقط یک اردوی تابستانی عمومی باشد.

 

مشاوره اردوگاه یک شغل است ، اما همچنین یک فرصت نادر برای دریافت پول برای بازی است. شما هنگام پیاده روی یا آموزش راه انداختن آتش به اردوگاه ها درآمد کسب می کنید. همچنین می توانید با دانستن اینکه به افراد در ایجاد اعتماد به نفس ، استقلال و مهارت خود کمک کرده اید ، آنجا را ترک کنید.

 

سرور فست فود

در کنار خرده فروشی ، فست فود یکی از بزرگترین کارفرمایان نوجوانان است. گرچه احتمالاً نمی خواهید در تمام طول زندگی خود در فست فود کار کنید ، اما این می تواند راهی عالی برای بدست آوردن اولین فیش حقوقی شما باشد. رستوران ها موقعیت های آزاد زیادی دارند و افرادی را که تجربه صنعت ندارند استخدام می کنند.

 

تجربه فست فود می تواند رزومه شما را از چند طریق تقویت کند. کار در یک محیط پر سرعت به مردم می آموزد که چگونه در پرواز سازگار شوند و مهلت های محدود را رعایت کنند. حتی ممکن است کار را در یک روز کار در یک رستوران لذیذ تقسیم کنید.

 

کارگر زمین گلف

بسیاری از مشاغل موجود در این لیست ، مانند مشاوران اردوگاه ، کارگران خرده فروشی و کارمندان فست فود ، به مهارت خدمات مشتری نیاز دارند. اگر شما یک پروانه اجتماعی نیستید ، کسب درآمد به عنوان کارگر زمین گلف ممکن است مورد توجه شما قرار گیرد. شما با گروه کوچکی از نگهبانان زمین کار می کنید روش های پولدار شدن نوجوانان که اطمینان می دهند یک دوره در شکل عالی باقی بماند. نگران نباشید ، شما برای کار در آنجا نیازی به دانستن چیزی در مورد گلف بازی ندارید.

متصدی شستشوی ماشین

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 209 تاريخ : يکشنبه 2 خرداد 1400 ساعت: 15:47