آموزش برنامه نویسی نوجوانان

ساخت وبلاگ

مزیت یادگیری برنامه نویسی برای نوجوانان

یک میلیون رمزگذار ایرانی منبع دیگری از دوره های برنامه نویسی راحت تر است. برنامه نویسی نوجوانان  آنقدر راحت هستند که کلاسهای ایرانی و انگلیسی کاملا رایگان است. OMUC یک پلت فرم آنلاین است که برای افرادی طراحی شده است که می خواهند بدون اتلاف وقت و به دنبال معلمان خوب برنامه نویسی یاد بگیرند. OMUC شامل دوره هایی در 4 زمینه: Android (با مشارکت Google) ، توسعه Front-end ، توسعه کامل پشته و تجزیه و تحلیل داده ها است.

پروژه یک میلیون رمزگذار ایران با هدف توسعه آموزش محلی IT و ارائه آموزش مقرون به صرفه و با کیفیت ایرانی به مردم ایران است.

علاوه بر این ، فارغ التحصیلان این پلتفرم این فرصت را دارند که برای تکمیل موفقیت آمیز دوره ها در پلتفرم OMUC ، کمک هزینه تحصیلی Udacity Nanodegree را بدست آورند که به آنها امکان می دهد دوره های رایگان را در بستر Udacity بگذرانند. Udacity یک پلت فرم برتر آنلاین آموزش فناوری اطلاعات است. دوره های درسی و محتوایی با همکاری شرکت های برجسته صنعت IT مانند Google ، Facebook ، Amazon ، Autodesk و دیگران تهیه شده است. و همه اینها را می توان بدون هیچ گونه سرمایه گذاری به دست آورد - فقط دانش انگلیسی یا ایرانی و علاقه به یادگیری فناوری اطلاعات.

دوره های بعدی موث و مقرون به صرفه دوره های مقیم IT Park است. بسیاری از ساکنان پارک IT وجود دارند که خدمات با کیفیتی را در زمینه آموزش فناوری اطلاعات ارائه می دهند. یکی از آنها PDP IT Academy است. آکادمی PDP فناوری اطلاعاتی آکادمی است که می توانید در آن تخصص های فعلی فناوری اطلاعات مانند برنامه نویسی اندروید ، برنامه نویسی پایتون ، Frontend ، فلاتر ، iOS و سایر موارد را مطالعه کنید. همه دوره ها فقط به ایرانی است و به اکثر مردم اجازه می دهد بدون مشکل و مانع زبانی در روند آموزشی وارد حوزه IT شوند

ویژگی اصلی تحصیل در ITP PD Academy این است که دانشجویان نحوه تحصیل را انتخاب می کنند. دو حالت تحصیل وجود دارد ، اولین حالت منظم است ، که در آن دانش آموزان با سرعت و زمان مناسب می آموزند. این حالت برای کسانی که در مدرسه یا دانشگاه مشغول تحصیل یا کار هستند و می خواهند به طور موازی برنامه نویسی را یاد بگیرند مناسب است. آموزش عادی تاثیری در فعالیتهای کاری یا تحصیلی ندارد زیرا زمان و سرعت دانش آموز را تنظیم می کند.

رژیم دوم ، رژیم آموزش فشرده است. این رژیم شامل 8 ساعت درس ، حداقل 5 روز در هفته است. با آموزش فشرده ، دانش ، تکالیف ، تمرین ، تجربه و مهمتر از همه نتایج بیشتری کسب خواهید کرد.

در طول آموزش ، مدرسان و مدرسان دوره به دانشجویان در ایرانیان سایبر ایجاد نمونه کارها و رزومه کاری و حتی اشتغال کمک می کنند. معلمان همیشه خوشحال هستند که به دانش آموزان خود در حل برخی مشکلات کمک می کنند و به همه س allالات مورد علاقه آنها به روشنی و با جزئیات پاسخ می دهند.

این یک مجموعه کوچک از راحت ترین و مقرون به صرفه ترین دوره ها در ایران بود که به جوانان امکان موفقیت در IT را می دهد و به حرفه ای های شایسته و هوشمند IT تبدیل می شوند. بعد از خواندن این مقاله متوجه خواهید شد که امکانات شما یک اقیانوس کامل است و این اقیانوس فقط و فقط در حال گسترش است. یادگیری برنامه نویسی شنا در اقیانوس این فرصت ها به ویژه برای یک متخصص IT و کسانی که می خواهند درآمد خوبی داشته باشند بسیار ارزشمند است. فرصت را از دست ندهید و به این اقیانوس شیرجه بزنید ، نترسید - غرق نمی شوید ، IT Park مراقبت می کند!

 

https://it-park.uz/uz/itpark/news/o-zbekistonda-dasturlash-bo-yicha-o-qitish-yana-da-qulaylashmoqda

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 214 تاريخ : جمعه 7 خرداد 1400 ساعت: 14:58