زبان برنامه نویسی سی شارپ

ساخت وبلاگ

آیا می دانید C # (Sea Sharp) چه نوع زبان برنامه نویسی است؟ شاید شنیده باشید که این زبانی است که توسط مایکروسافت توسعه یافته و برای توسعه برنامه ها برای ویندوز استفاده می شود.

 

در حقیقت ، C # علاوه بر برنامه های ویندوز ، می تواند سیستم عامل Mac ، تلفن هوشمند iPhone (iOS) و Android و برنامه های وب را نیز توسعه دهد! بعلاوه ، اگر از یک موتور بازی به نام Unity استفاده می کنید ، به راحتی می توانید بازی ها را در C # توسعه دهید.

 

C # چیست

C # یک زبان برنامه نویسی است که توسط مایکروسافت ساخته شده است. این یک زبان برنامه نویسی به نام شی گرا است که همان C ++ و Java است و گرامر آن شبیه به جاوا است. بنابراین ، اگر تجربه استفاده از C # را دارید ، می توانید با کمی یادگیری از Java نیز به همین روش استفاده کنید و مفید خواهد بود.

Visual Studio ، یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) ، ایجاد برنامه های فرم را با چسباندن دکمه ها و جعبه های متن روی فرم ها آسان می کند ، بنابراین برای مبتدیان برنامه نویسی که می خواهند برنامه های GUI زیبا ایجاد کنند ، یک زبان توصیه شده است.سی شارپ یک زبان برنامه نویسی است که توسط مایکروسافت ساخته شده است ، بنابراین برای توسعه برنامه ها برای ویندوز بسیار مناسب است!

 

چگونه می توان با یادگیری ادامه داد

چگونه می توان با یادگیری زبان C # در این سایت ادامه داد

در مورد برنامه نویسی به زبان C # در این سایت اطلاعات کسب کنید. در کل 14 روز ، 7 روز برای نسخه اصلی و 7 روز برای نسخه پیشرفته وجود دارد. شما می توانید مکانیسم کلی را در نسخه اصلی درک کنید ، اما اگر می خواهید برنامه نویسی پیشرفته تری را بیاموزید ، لطفاً نسخه پیشرفته را مطالعه کنید.

 

نحوه ورود به برنامه

زبان C # مفهوم فضای نام را دارد و نمونه های پوشش داده شده در اینجا فضای نام را براساس تاریخ تقسیم می کنند. در نمونه ، نام پروژه و فضای نامی یکسان است. نام پروژه در ابتدای نمونه کد منبع نوشته شده است ، بنابراین آن را دنبال کنید.

علاوه بر این ، فرض بر این است که محیط توسعه یک محیط توسعه واقعی مایکروسافت به نام VisualStudio2015 است. برای جزئیات بیشتر در مورد نحوه استفاده از VisualStudio2015 ، نحوه ایجاد پروژه و نحوه اجرای برنامه ، به اینجا مراجعه کنید.

https://www.sejuku.net/blog/26073

 

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 176 تاريخ : يکشنبه 19 ارديبهشت 1400 ساعت: 0:18