کلاس رباتیک کودکان

ساخت وبلاگ

ربات ها در صنعت پزشکی

با داشتن یک میدان 5 دید کاملاً بهبود  یافته ، بدون لرزش خود به خود و بدون استرس بر ارگانیسم ، ربات های مورد استفاده در عملیات یک گزینه قابل کلاس رباتیک برای کودکان اعتماد و موثر هستند.

این همان چیزی است که سیستم جراحی داوینچی ارائه می دهد ، به جراح اجازه می دهد یک میدان دید بزرگ شده 3D و ابزار پزشکی داشته باشد که می تواند در زوایای بیشتری نسبت به دست انسان خم و چرخانده شود.

با استفاده از سیستم داوینچی ، جراحان می توانند فقط با برش کلاس رباتیک کودکان های کوچک یک عمل پیچیده را انجام دهند. این روشی است که 100٪ توسط جراح کنترل می شود و عمل موفقیت آمیز را با دقت قبلی غیرممکن امکان پذیر می کند.

اپلیکیشن های دیگر

علاوه بر این کاربردها ، ربات های پزشکی کاربردهای کلاس رباتیک کودکان زیادی دارند. از انتقال محموله های سنگین دارو یا آزمایشات آزمایشگاهی از طریق بیمارستانهای محل؛ حتی افراد مریضی را که قادر به ایستادن نیستند بزرگ کنید.

در ژاپن ، "robobear" ، یک روبات خرس شکل ، به انتقال ایرانیان سایبر بیماران از تخت به صندلی های چرخدار یا جابجایی سجده کمک می کند.

چهره و قدرت دوست داشتنی وی باعث می شود بیماران احساس لذت کنند و از سوزش و خستگی پرسنل بهداشتی پرهیز کنند ، زیرا آنها مجبورند بیماران را تا 40 بار در روز بالا ببرند.

از نظر تجویز دارو ، ربات ها نیز از دقت بیشتری برخوردار هستند. دانشمندان کلاس رباتیک کودکان از م Maxسسه ماکس پلانک ربات هایی با ابعاد کوچک را آزمایش کرده اند ، کمتر از یک میلی متر در خالص ترین سبک علمی تخیلی که قادر به تزریق به خون بیمار و درمان دقیق تر و مستقیم تر و مکانیسم های تسکین بیشتر است.

در همین منطقه Veebot را پیدا کردیم ، روباتی که قادر است با دقت و م accثرتری نمونه خون را بگیرد تا از درد و ترس که اکثریت بیماران هنگام ابتلا به این وضعیت احساس می کنند ، جلوگیری کند. با این ربات ، روند نمونه کلاس رباتیک کودکان برداری کمتر از یک دقیقه طول می کشد و 83٪ دقیق است.

و سرانجام ، ربات های پزشکی سهم لطافت خود را دارند. ربات های PARO توسط کلاس رباتیک بچه ها شرکت ژاپنی AIST طراحی شده اند و از طرح هایی به شکل حیوانات تشکیل شده اند که بیماران بیمارستان می توانند آنها را بغل کرده و بغل کنند

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 208 تاريخ : سه شنبه 25 خرداد 1400 ساعت: 14:23