کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان

ساخت وبلاگ

با نگاهی به بروشورهای کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان مدارس خصوصی مختلف ، در نگاه اول کاملاً یکسان به نظر می رسند. اما در واقعیت اینگونه نیست. بنابراین ، هنگام انتخاب یک موسسه آموزشی برای فرزند خود ، باید به ویژگی های زیر توجه کنید:

 

نوع مدرسه

انواع مختلفی از مدارس وجود دارد: مدرسه شبانه روزی ، کالج آموزش مداوم ، مدرسه بین المللی ، آموزش مبتنی بر دانشگاه. مهم نیست که کدام موسسه آموزشی را کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان انتخاب کنید ، بهتر است دانش آموزان در دانشگاه زندگی کنند. چنین اقامتگاه های تبلیغاتی در خانه تضمین نمی کند که کودک شما به اندازه کافی مورد توجه قرار گیرد و وعده های غذایی و اوقات فراغت او به درستی سازماندهی شود.

شهرت دانشگاهی

طبق تحقیقات اجتماعی ، دانش آموزان در مدارس خصوصی بهتر از دانش آموزان در جمع مطالعه می کنند. با این حال ، نمرات بالا و کیفیت تدریس همیشه همراه یک مدرسه نیست. پس از همه ، شما باید قبول کنید که "یک دانش آموز خوب" را از یک دانش آموز با استعداد به یک "خوب" تبدیل کنید بسیار کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان آسان تر از یک دانش آموز ضعیف است. بنابراین ، ارزش دارد مدرسه ای را براساس توانایی های کودک خود انتخاب کنید تا او در تیم احساس اطمینان کند.

تعداد دانش آموزانی که به زبان های خارجی و روسی صحبت می کنند

بسیاری از مدارس خصوصی اروپا دانشجویان بین المللی دارند. به طور متوسط ​​، آنها حدود 10٪ از کل دانشجویان را تشکیل می دهند. نیازی به تصور کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان نیست که در مواردی که تعداد خارجی کمتری وجود دارد بهتر است ، زیرا ممکن است در چنین مدارسی معلمان iranian cyber زبان خارجی در کارمندان خود نداشته باشند. در مورد دانش آموزان روسی زبان ، گزینه ایده آل 2 تا 5 سال سن است. به این ترتیب کودکان زبان مادری خود را از دست نمی دهند ، اما در عین حال با دانشجویان خارجی ارتباط فعال دارند.

ماه آوریل برای ورزشکاران دو گانه تابستانی ماه دشواری بوده است. یکی از آنها  کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان در پایگاه آموزش Jaloliddin Manguberdi سازمان وطن پرور ، که از دفاع ازبکستان پشتیبانی می کند ، انجام شد. این مجموعه میزبان مسابقات قهرمانی ازبکستان در بین جوانان و نوجوانان بود. در این مسابقات ، ورزشکاران با استعدادی از مناطق مختلف کشور توانایی های خود را نشان دادند.

 

سرگئی سربریاکوف داور اصلی کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان مسابقات است

 

در مسابقات قهرمانی بیاتلون جوانان کشور ، می توانیم استعدادهای جوان زیادی را مشاهده کنیم. آنها از مناطق مختلف جمهوری آمده بودند. این قطعاً خوشحال کننده است. ما قبلاً اعضای تیم خاصی را در مسابقات می دیدیم. اکنون جغرافیای شرکت کنندگان کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان گسترش یافته است. این باعث افزایش رقابت می شود. این قهرمانی در میان جوانان می تواند در مسابقات بزرگسالان ازبکستان شرکت کند. در آنجا نامزدهای تیم ملی انتخاب می شوند. به همین دلیل مسابقات روند شدیدی پیدا کرده است. امیدواریم جوایز به نمایندگان یک تیم نرسد ، بلکه به قهرمانان دو گانه ای که از ناموس تیم های مختلف دفاع می کنند ، اهدا شود. زیرا در هر تیم تعداد زیادی ورزشکار وجود دارد که می تواند به عنوان رهبر شناخته شود. در پایان مسابقه خواهیم فهمید که چه کسی خوش شانس است.

 

بیاتلون تابستانی ورزشی است که عناصر دو و میدانی کراس کانتری و کمین کلاس تابستانی برای کودکان و نوجوانان تفنگ را با هم ترکیب می کند. هدف اصلی دوومیدانی دویدن فاصله مشخص شده با حداکثر سرعت و هدف گرفتن است. در نگاه اول ، این یک ورزش بسیار ساده به نظر می رسد ، اما در واقعیت ، ورزشکاران باید بتوانند قدرت خود را به طور مساوی در مسافت توزیع کنند ، در حالی که در کمین اشتباه نمی کنند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 227 تاريخ : يکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت: 17:47

خبرنامه