کلاس تابستانی برای کودکان

ساخت وبلاگ

اساتید بیاتلون تابستانی نیز مسابقات کلاس تابستانی برای کودکان را آغاز کردند. حدود 100 ورزشکار از سراسر کشور در مسابقات قهرمانی کشور نونهالان و جوانان شرکت کردند. آنها در چندین مسابقه مختلف تلاش خود را انجام دادند. به طور خاص ، در اولین روز قهرمانی ، مسابقات بیاتلت با غلتک مسابقه داد. اینوبات تدجیوا نماینده میزبان بهترین نتیجه را در رقابت شدید دختران نشان داد. هم تیمی او نایما بکموراتووا در مسابقه 6 کیلومتری کلاس تابستانی برای کودکان با دو میدان تیر دوم شد. آناستازیا زولوتارنکو از تاشکند در میان سه تیم برتر قرار گرفت.

 

Dilmurod Abdurahmanov ، عضو تیم منطقه ای تاشکند ، در مسابقات پسران برنده شد. ویتالی اسلاستیون از سورخندریا مقام دوم و بینبت بگاسیلوف از میزبان مقام سوم را به دست آوردند.

این مسابقه به منظور توسعه بیشتر بیاتلون تابستانی ، یکی کلاس تابستانی برای کودکان از ورزشهای فنی و عملی در بین جوانان کشورمان ، محبوب سازی آن در بین دختران و پسران و شناسایی ورزشکاران با استعداد برگزار شد.

 

روز بعد مسابقات جام آزاد بیاتلون تابستان ازبکستان ، مبارزه برای پیروزی در مسابقات دو سرعت و دو سرعت افزایش یافت. مظفر مماسولیف از فرغانا در مسابقات دوی پسران قهرمان ایران سایبر شد. ویتالی اسلاستیون از سورخندریا در مسافت 4 کیلومتر و 2 خط تیراندازی مقام دوم را به دست آورد. نورمحمد کاسیموف از فرغانه کلاس تابستانی برای کودکان در جمع سه تیم برتر قرار گرفت.

 

سوارا چوریوا از سمرقند در میان دختران اول شد. هم تیمی وی مدینا ساگاتووا مقام دوم و شوکسسان عبداللهوا از نامنگان مقام سوم را به دست آورد.

 

مظفر مماسولیف از فرغانه دومین کلاس تابستانی برای کودکان مدال طلا را در پاسیوت بدست آورد. هم تیمی وی فیضولا اورازخودجاف کلاس تابستانی برای کودکان به مدال نقره دست یافت. مدال برنز به بیگزود بکوف ، ورزشکار میزبان رسید.

 

در میان دختران سوانا چوریوا از سمرقند و مدینا ساگاتووا به مدال های طلا و نقره دست یافتند. به آدولات تورائوا از نامنگان مدال برنز اهدا شد.

 

در آخرین روز مسابقه ، داوران در مسابقات انفرادی قوی ترین ها را انتخاب کردند. 47 ورزشکار در این مسابقات شرکت کردند که از 4 میدان تیراندازی به مسافت 7 کیلومتر تشکیل شده بود. در مسابقات نوجوانان ، کلاس تابستانی برای کودکان  هیچ ورزشکاری برابر با نماینده میزبان ، دلمورود عبدالرحمانوف وجود نداشت. مظفر مماسولیف از فرغانه نتیجه دوم را به دست آورد. ویتالی اسلاستیون از سورخندریا در بین قوی ترین ها بود. لازم به ذکر است که این ورزشکاران قبلاً در مسابقات دوومیدانی و دوومیدانی قبلی نیز جوایزی کسب کرده اند.

 

در مسابقات تیمی کلاس تابستانی برای کودکان ، اعضای تیم فرغانه مقام اول را کسب کردند. قهرمانان بیاتل از Namangan مقام دوم را به دست آوردند و ورزشکاران منطقه تاشکند در جمع سه تیم برتر قرار گرفتند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 126 تاريخ : يکشنبه 30 خرداد 1400 ساعت: 17:58