مشاوره کودک و نوجوان

ساخت وبلاگ

مکالمه به روش گوش دادن فعال برای فرهنگ ما غیر معمول است ، تسلط بر آن آسان نیست. با این حال ، نتایج دلپذیر هستند:

اضطراب منفی کودک از بینمشاوره کودک و نوجوان می رود یا حداقل تا حد زیادی کاهش می یابد. این یک الگوی شگفت انگیز است: شادی تقسیم شده دو برابر می شود ، غم تقسیم شده نصف می شود.

کودک با اطمینان از اینکه فرد بزرگسال آماده گوش دادن به او است ، بیشتر و بیشتر درباره خودش صحبت می کند.

کودک در حل مشکل خود به جلو حرکت می کند.

ما پسران را تربیت می کنیم مشاوره کودک و نوجوان ، دختران را تربیت می کنیم

(توصیه های روانشناختی و آموزشی آموزش جنسیت)

هرگز فراموش نکنید که در مقابل شما فقط یک کودک نیست ، بلکه یک پسر یا یک دختر با ویژگی های خاص درک ، تفکر ، عواطف خود است. آنها نیاز به آموزش ، آموزش و حتی دوست داشته شدن به روش های مختلف دارند. اما قطعاً قوی است.

هرگز دختران و پسران را با هم مشاوره کودک و نوجوان مقایسه نکنید ، برای یکدیگر الگوی خود قرار ندهید: آنها حتی با سن بیولوژیکی متفاوت هستند - دختران معمولاً ایرانیان سایبر از پسرهای هم سن خود بزرگتر هستند.

فراموش نکنید که دختران و پسران متفاوت می بینند ، می شنوند ، احساس می کنند ، فضا را درک می کنند و در آن به گونه ای دیگر جهت گیری می کنند ، و مهمتر از همه - همه چیزهایی را که در این دنیا با آنها روبرو می شوند را متفاوت درک کنید. و البته نه به عنوان بزرگسالان.

به یاد داشته باشید: هنگامی که یک زن پسران را آموزش می دهد و بزرگ می کند ، به تجربه کمی از کودکی خود احتیاج خواهد داشت. مقایسه خود در دوران کودکی با آنها اشتباه و اخلاقی است.

در این کار زیاده روی نکنید ، پسران را ملزم به مراقبت و دقت در انجام وظیفه خود می کنید.

هنگام انجام وظایف مشاوره کودک و نوجوان به پسران در مهد کودک ، مدرسه و خانه ، سعی کنید لحظه ای جستجو را در آنها گنجانید که به زیرکی نیاز دارد. نیازی به گفتن از قبل نیست و نشان می دهد که چه کاری و چگونه انجام شود. تشویق کودک برای یافتن راه حل به تنهایی مهم است مشاوره کودک و نوجوان ، حتی اگر مرتکب اشتباه شود.

در مورد دختران ، اگر برای آنها دشوار است ، لازم است که راهنمایی کودک و نوجوان قبل از شروع کار ، اصل عملکرد یک کار ، آنچه را که لازم است ایجاد کنید و چگونه انجام دهید

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 209 تاريخ : چهارشنبه 2 تير 1400 ساعت: 12:38