آکادمی ایران اسکرچ

ساخت وبلاگ

بازگشت به فهرست مطالب

2-2. (1) از سرویس برای یادگیری برنامه نویسی استفاده کنید که نیازی به ساخت محیط ندارد

موارد بسیاری وجود آکادمی ایران اسکرچ دارد که قبل از شروع یادگیری برنامه نویسی در مرحله ایجاد محیط گیر می کنید. به همین دلیل ، اتلاف این باعث می شود که یادگیری دستور زبان و چارچوب زبان برنامه نویسی که در ابتدا می خواهید انجام دهید ، پیشرفت نکند.

اگر از یک سایت یادگیری برنامه نویسی استفاده می کنید ، می توانید بدون ایجاد محیط یادگیری را شروع کنید. Progate یک سایت برنامه نویسی شناخته شده برای مبتدیان است.

Progate یک سایت تخصصی در زمینه یادگیری است که به شما امکان می دهد زبانهای آکادمی ایران اسکرچ مختلف دیگری مانند HTML ، CSS ، Java ، PHP ، Python و SQL را از اصول بیاموزید. سایتی است که می توانید بعد از توضیحات از نوع سخنرانی ، تمرینات را حل کنید و می توانید ضمن درک مرحله به مرحله ، یادگیری را ادامه دهید.

شما همچنین می توانید از محیط توسعه در فضای ابری از طریق مرورگر بدون تنظیم محیط توسعه در رایانه شخصی خود استفاده کنید.

Cloud 9 سایتی است که می توانید از محیط توسعه روی cloud استفاده کنید. حتی در سایت توسعه واقعی ، اغلب به عنوان یک محیط توسعه پذیرفته می شود. این سرویسی است که می تواند از طریق مرورگر مورد استفاده قرار گیرد و همچنین اینکه دیگر نیازی به بارگیری یا نصب نرم افزار نیست جذاب است.

منبع آکادمی ایران اسکرچ: AWS Cloud9

بازگشت ایرانیان سایبر به فهرست مطالب

2-3. (2) اهداف و اهداف یادگیری را روشن کنید

یادگیری برنامه نویسی ، به ویژه در روزهای اولیه ، با یادگیری بسیار ساده دنبال می شود. هدف و اهداف یادگیری را روشن کرده و به زبان بیاورید چرا می خواهید برنامه نویسی یاد بگیرید و در نتیجه یادگیری چه مهارت هایی را می خواهید کسب کنید.

با این کار می توانید مراحل شروع یادگیری و چگونگی ادامه کار را مشاهده کنید و در طی فرایند یادگیری آکادمی ایران اسکرچ ناامید خواهید شد.

بازگشت به فهرست مطالب

2-3-1. بالاترین اولویت را بر خروجی بگذارید

حتی در صورت بیان کلامی که می خواهم مهارت های خود را کسب کنم ، داشتن یک تصویر خروجی مشخص مانند "من می خواهم سایتی مانند XX ایجاد کنم" ایده آل تر است.

روشی به نام "کپی" به عنوان یادگیری هنگام کسب مهارت وجود دارد. کپی کردن یک روش یادگیری است که بدون مشاهده کد منبع در هنگام مشاهده سایت یا برنامه مدل ، سایتی مشابه ایجاد می کند.

اگر سایت یا برنامه ای هدف دارید ، سعی کنید ضمن کپی کردن فعالانه ، این مهارت آموزشگاه ایران اسکرچ را کسب کنید. اگر نمی توانید هدفی را پیدا کنید که علاقه خاصی به آن داشته باشید آکادمی ایران اسکرچ ، سایت iSara به دلیل کپی کردن مشهور است ، بنابراین بهتر است آن را امتحان کنید.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 111 تاريخ : يکشنبه 6 تير 1400 ساعت: 13:31