آکادمی ایران اسکرچ

ساخت وبلاگ

بازگشت به فهرست مطالب

2-4. (3) به مطالعه خود ادامه ندهید

اگر علاقه خاصی به مطالعه آکادمی ایران اسکرچ در اتاق توسط خودتان دارید ، دستیابی به مهارت ممکن است زمان بر باشد. روش های زیادی برای یادگیری برنامه نویسی وجود دارد ، مانند شرکت در یک جلسه مطالعه فناوری اطلاعات ، کمک گرفتن از مهندس ، راهنمایی گرفتن یا رفتن به مدرسه. روش یادگیری را که بیشتر به شما مناسب است بیابید.

بازگشت به فهرست مطالب

2-4-1. برای مبتدیان خطرناک است که "بیش از 30 دقیقه نگران باشند"

برای خودآموزی مبتدیان. نگرانی بیش از 30 دقیقه اتلاف وقت است. بروز خطای بعدی حتی در صورت لغو خطا نیز آکادمی ایران اسکرچ غیرمعمول نیست. معمولاً جستجوی پیام خطا و یافتن راه حل مشخص نیست.

از دست دادن انگیزه برای یادگیری آسان است زیرا با وجود اینکه زمان زیادی را صرف یادگیری و تحقیق می کنید ، نمی توانید مشکل را حل کنید. اگر مربی دارید یا در مدرسه برنامه نویسی شرکت می کنید ، می توانید بلافاصله با این خطاها س questionsال کنید. پرسیدن سوال و قرار دادن خود در محیطی که بتوانید مشکلات را حل کنید برای مبتدیان از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بازگشت آکادمی ایران اسکرچ به فهرست  مطالب ایرانیان سایبر

3. [برای کسانی که اصلاً برنامه نویسی را نمی فهمند] مطالب آموزشی / سایت های یادگیری را توصیه می کنید

من اصلاً برنامه نویسی را نمی فهمم! در این صورت ممکن است ضرر کنید زیرا نمی دانید چه چیزی را باید شروع کنید. در اینجا ، ما مواد آموزشی توصیه شده و سایت های یادگیری را برای چنین افرادی معرفی خواهیم کرد.

بازگشت به فهرست مطالب

3-1. (1) چرا! آکادمی ایران اسکرچ ؟؟ برنامه نويسي

منبع: چرا! ؟؟ برنامه نويسي

چرا! ؟؟ Programming یک برنامه یادگیری برنامه نویسی برای کودکان است که از تلویزیون الکترونیکی NHK پخش می شود. می توانید هنگام تماشای یک داستان خنده دار ، به برنامه نویسی عادت کنید. برنامه نویسی چه کاری انجام می دهد؟ اگر چنین احساسی دارید ، لطفاً ابتدا این برنامه را بررسی کنید.

سن مورد نظر از کلاس 3 تا کلاس 6 است ، اما حتی بزرگسالان آموزشگاه ایران اسکرچ نیز می توانند تجربه یادگیری خوبی کسب کنند. علاوه بر پخش از تلویزیون ، فیلم ها آکادمی ایران اسکرچ در وب سایت رسمی نیز توزیع می شوند. همچنین توصیه می شود در حین خلأهایی مانند هنگامی که در حال حرکت هستید ، با فیلم ها مطالعه کنید

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 123 تاريخ : يکشنبه 6 تير 1400 ساعت: 13:50