کد نویسی اسکرچ چیست

ساخت وبلاگ

هدف از آموزش برنامه نویسی کد نویسی اسکرچ چیست در مقطع ابتدایی «پرورش تفکر برنامه نویسی است نه یادگیری کدنویسی». در کلاس، شما با گنجاندن مطالب با استفاده از برنامه نویسی در دروس متعارف زبان ژاپنی، ریاضی، علوم، جامعه و موسیقی یاد خواهید گرفت. ما زبان های برنامه نویسی را از کتاب های کد نویسی اسکرچ چیست درسی تعیین شده توسط وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری یاد نمی گیریم، همانطور که می گوید "تفکر برنامه نویسی را پرورش دهید".

از سال 2021 برای دبیرستان راهنمایی و 2022 برای کد نویسی اسکرچ چیست دبیرستان، این برنامه بر اساس دوره تحصیلی وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری خواهد بود.

رمینگ را یاد خواهید گرفت.

در حال حاضر ورود «موضوعات اطلاعاتی» به کنکور دانشگاه ها در دست بررسی است.

در سال 2018، "کنفرانس سرمایه گذاری آینده" تحت حمایت دولت، سیاست معرفی دوره های اطلاعاتی از آزمون مشترک سال 2024 برای پذیرش دانشگاه ها را تایید کرد.

・ "تفکر منطقی" که می تواند چیزها را انتزاعی کند برای برنامه نویسی ضروری است.

・ "زبان را یاد بگیرید

رفتن به دبستان ضروری نیست.

به همین دلیل است که Scrach برای آموزش و یادگیری کد نویسی اسکرچ چیست برنامه نویسی عالی است. ما معرفی کردیم که "Scratch" یک نرم افزار یادگیری برنامه نویسی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به یادآوری زبان های برنامه نویسی دشوار و نحو صحیح برنامه ها را به راحتی توسعه دهید. به دلیل "سختی" یک زبان برنامه نویسی کامل، "آگاهی از ضعف" القا نمی شود.

توسعه دهندگان اسکرچ همچنین گفتند: «کودکانی که برنامه نویسی را با اسکرچ یاد می گیرند، به ویژه تجربه ای که از طریق کدنویسی به دست می آورند، در کار آینده آنها بسیار مفید خواهد بود.

با توجه به اهمیت روزافزون ICT، معرفی Scratch در محیط های ایرانیان سایبر آموزشی ضروری است.

در Stemon، می توانید آموزش STEM را با استفاده از اسکرچ یاد بگیرید!
در سال 2020، آموزش برنامه نویسی در مدارس ابتدایی اجباری خواهد شد.

و همانطور که در بالا ذکر شد، می بینید که یادگیری اسکرچ منجر به بهبود خلاقیت، بیان و توانایی ارتباط می شود.

پس چرا یادگیری برنامه نویسی با STEMON را امتحان نکنید تا آموزش برنامه نویسی را اجباری کنید؟

روش تدریس STEMON فراتر از آموزش روش برنامه است. به‌عنوان کد نویسی اسکرچ چیست مدرسه‌ای که آموزش STEM را اجرا می‌کند، مهم است که با استفاده از فناوری IT به نام Scratch، "توانایی یادگیری توسط خود" را پرورش دهیم.


کودکان با استفاده از اسکرچ با استمون آثار می سازند
برخی از شما که این مقاله را می خوانید

"آیا برای تحصیل در مدرسه باید در مدرسه درس بخوانم؟"

"شما می توانید Scratch را دانلود کنید، بنابراین نیازی به مرور آن ندارید ..."

شاید بعضی ها این فکر را کرده باشند.

با این حال، هیچ کتاب درسی تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری در سایت های آموزش ابتدایی وجود ندارد. این به هر مدرسه ای بستگی دارد که چه چیزی را یاد بگیرد و چگونه یاد بگیرد. و از آنجایی که Scratch فقط یک محیط "برنامه نویسی" است، محیطی نیست که برنامه نویسی کد نویسی اسکرچ چیست را آموزش دهد.

در STEMON، ما محدود به عملیات برنامه نویسی نیستیم، بلکه با تولید شروع می کنیم. دلیلش این است که می‌خواهم مهارت‌های مختلفی مانند توانایی فکر کردن و توانایی عمل برای حل مسئله را با فکر کردن برای خودتان و تجربه کل فرآیند از جمع‌آوری تا حرکت به دست آورید. برنامه درسی مورد استفاده در مدرسه توسط "Masao Ishihara" که در توسعه Scratch نقش دارد و یکی از دونده های برتر در آموزش STEM است، توسعه یافته است.

آموزش STEM که توسط STEMON انجام می شود یک سیستم کد نویسی اسکرچ چیست آموزشی جدید است که به دنبال ایجاد منابع انسانی است که بتواند از طریق آموزش "علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات" با آینده فناوری اطلاعات و جامعه جهانی سازگار شود.

خلاقیت، بیان، قضاوت و توانایی حل مسئله برای زندگی در جامعه فناوری اطلاعات آینده و جامعه جهانی ضروری است.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کد نویسی اسکرچ چیست, نویسنده : programmingadult بازدید : 165 تاريخ : يکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت: 22:50