كسب درآمد از بازی

ساخت وبلاگ

همچنین می توانید با انجام بازی ها و پاسخ دادن به پرسشنامه ها امتیاز کسب کنید، كسب درآمد از بازی  بنابراین می توانید به روشی که مناسب شماست امتیاز کسب کنید.

 

امتیازهایی که به دست می آورید را می توان با امتیازهای مختلفی مانند پول نقد و گواهی هدیه مبادله کرد. در بازی ها بسیار راحت و پرطرفدار است که می توانید آن را به كسب درآمد از بازی  جای هدیه رایگان با پول عوض کنید.

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: Point Town by GMO

 

پول جیبی RPG x قلک
 

به عنوان یک برنامه محبوب iOS برای کسب درآمد جیبی RPG، بازی "Pocket money gain RPG x piggy bank" محبوب است. پول جیبی RPG x piggy bank راه های مختلفی برای مبارزه با رئیس دارد و همچنین می توانید به صورت بلادرنگ با دوستان خود همکاری کنید. این بازی نه تنها برای بازی های RPG بلکه برای کسانی كسب درآمد از بازی که جنگ های پرتنش را دوست دارند توصیه می شود.

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: پول جیبی RPG x قلک (* توزیع موقتاً به حالت تعلیق درآمده است)

 

در CASH QUIZ Point Town کسب درآمد کنید
 

"CASH QUIZZ Make Money in Point Town" برنامه ای است ایرانیان سایبر که به شما امکان می دهد با پاسخ دادن به آزمون هایی که هر روز داده می شود، امتیاز کسب کنید و فقط با iOS سازگار است. كسب درآمد از بازی  همچنین یک عملکرد رتبه بندی برای امتیازات جمع آوری شده وجود دارد (این برنامه فقط با iOS سازگار است).

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: در CASH QUIZ Point Town (iOS) کسب درآمد کنید

 

قرعه کشی! پازل آموزش مغز
 

قرعه کشی! پازل آموزش كسب درآمد از بازی  مغز یک برنامه توصیه شده برای کسانی است که احساس می کنند از مغز خود به طور روزانه استفاده نمی کنند. این یک برنامه بازی با تعداد زیادی بازی آموزشی مغز و قرعه کشی است و کل هزینه عملیات "پازل آموزش مغز" است.

 

وقتی بازی را انجام می‌دهید، امتیاز دریافت می‌کنید و كسب درآمد از بازی  می‌توانید از آن امتیازها برای شرکت در قرعه‌کشی استفاده کنید. حداقل امتیاز لازم برای درخواست 100P است. این یک برنامه عالی است که به شما امکان می دهد در اوقات فراغت خود مغز خود را تمرین دهید.

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: كسب درآمد از بازی  قرعه کشی! پازل آموزش مغز (iOS) (اندروید)

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : كسب درآمد از بازی , نویسنده : programmingadult بازدید : 130 تاريخ : يکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت: 23:17