آموزش عجایب ماین کرافت

ساخت وبلاگ

اشتراک گذاری
این دستگاه در یک جعبه شنی متولد شد. آموزش عجایب ماین کرافت پنج والدینش که در جستجوی معنا بودند، در حالی که قوانین دنیای اطراف خود را یاد می‌گرفت، تماشا کردند. همه چیز از مکعب هایی ساخته شده است که می توان یکی یکی از آنها بالا رفت. نور هست و تاریکی هست. "بالا" معنایی متفاوت از "پایین" دارد. ماشین یاد گرفت سازندگان به دستگاه وظیفه دادند: بالا برود. و در نهایت، ماشین دقیقاً این کار را انجام داد، با خیال راحت در محدوده دنیای Minecraft خود. مایکروسافت که صاحب این بازی بسیار محبوب با پایان باز است، از این آموزش عجایب ماین کرافت تنظیمات به عنوان آزمایشگاهی برای هوش مصنوعی استفاده می کند. تابستان امسال، آنها آن را برای همه باز می کنند.

2 راه برای نجات مبلمان چوبی ترک خورده
از اطلاعیه مایکروسافت:

AIX یک پلت فرم هوش مصنوعی است که توسط محقق Katja Hofmann توسعه یافته است که تمرکز آن بر یادگیری و ادراک ماشین است. او بخشی از تحقیقات کمبریج مایکروسافت است، آزمایشگاهی که امروز AIX را رونمایی کرد. هافمن گفت که Minecraft دنیای جذابی برای کشف هوش مصنوعی آموزش عجایب ماین کرافت است زیرا "شما می توانید حالت بقا را انجام دهید، می توانید "نبردهای" را با دوستان خود انجام دهید، ایرانیان سایبر می توانید دوره ها را انجام دهید، می توانید بازی های خود را پیاده سازی کنید. این برای هوش مصنوعی واقعاً هیجان‌انگیز است، زیرا به ما امکان می‌دهد بازی‌هایی بسازیم که فراتر از توانایی‌های فعلی هستند.»

به عنوان یک بازی کامل، دنیای Minecraft سرشار از وحشت است، از عنکبوت گرفته تا زامبی تا اسکلت و موارد دیگر، که در شب بیرون می آیند و زندگی را برای شخصیت ها سخت می کنند. آموزش عجایب ماین کرافت در طول روز، جهان برای کاوش امن است، زیرا هیولاها از نور می ترسند. این برای بازیکنان انسانی که می توانند گشت و گذار خود را در اطراف خورشید زمان بندی کنند عالی است. برای هوش مصنوعی که در فضای خالی بدون هیولا صعود می کند، شب و روز اطلاعات بی ربطی هستند. ساختن هوشمندی که بتواند اطلاعات بیهوده را دور بیندازد، به همان اندازه که آموزش عمل کردن بر اساس حقایق مفید، بخشی از هوش مصنوعی است.

در حال حاضر، این بدان معناست که یک هوش در شبیه سازی یاد می گیرد که تا آنجا که می تواند بالا برود. هنگامی که این پروژه تابستان امسال به صورت متن باز منتشر می شود، آموزش عجایب ماین کرافت می تواند به معنای ارتشی از ماشین ها باشد که یاد می گیرند چگونه به تنهایی در دنیای مجازی زنده بمانند، با هیولاهایی که در تاریکی کمین کرده اند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش عجایب ماین کرافت, نویسنده : programmingadult بازدید : 102 تاريخ : دوشنبه 2 اسفند 1400 ساعت: 19:47