برنامه نویسی کودکان

ساخت وبلاگ

و مایکروسافت ارتباط مستقیم برنامه نویسی کودکان ی با سقوط این زبان برنامه نویسی دارد. در آگوست 2019، مایکروسافت VBScript را به طور پیش‌فرض در تمام نسخه‌های پشتیبانی‌شده ویندوز غیرفعال کرد.

بنابراین، VBScript اکنون در حال کاهش تدریجی است. با این حال، هنوز می‌توانیم برخی از بقایای قدرت آن را در برخی از سایت‌های تجاری داخلی قدیمی‌تر که از VBScript به  برنامه نویسی کودکان جای جاوا اسکریپت استفاده می‌کنند، ببینیم.

 

D یک زبان ک برنامه نویسی کودکان امپایل شده و ایستا تایپ شده با دستور زبان C است. این زبان به عنوان یک زبان مدرن برای برنامه نویسی سیستم قرار گرفته است. با توجه به TIOBE، بالاترین رتبه D در مارس 2009 با 1.809% در جایگاه دوازدهم قرار گرفت. از آن زمان تاکنون، مسیر صعودی نداشته است.

با این حال، هیچ دلیل محکمی پشت  برنامه نویسی کودکان کشش کم آن در مقایسه با زبان های بزرگ وجود ندارد. به احتمال زیاد، D مانند زبان های A-list بازاریاب های بزرگی ندارد. جدای از آن، این یک زبان برنامه نویسی همه منظوره عالی است که در انتظار توجه خود است.

Clojure یک زبان Lisp همه منظوره است که برای ماشین مجازی برنامه نویسی کودکان  جاوا طراحی شده است.

با وجود سن کم، تعداد کمی از شر برنامه نویسی کودکان کت های معروف از این فناوری بهره می برند. به طور خاص، FlightCaster از Clojure برای پردازش مقادیر زیادی داده، حل مشکلات یادگیری ماشین در یک محیط توزیع شده استفاده می کند.

ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی کودکان , نویسنده : programmingadult بازدید : 196 تاريخ : جمعه 26 فروردين 1401 ساعت: 1:14