دوره کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد

ساخت وبلاگ

برای چندین سال متوالی، دوره  کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد یکی از ده زبان برنامه نویسی پرکاربرد در بین حرفه ای ها بوده است. به ویژه در سال 2021، این زبان جایگاه هشتم را به خود اختصاص داد و بیش از 30 درصد از پاسخ دهندگان را جمع آوری کرد.

 

در اصل، TypeScript جاوا اسکریپت با نحو برای انواع است. جاوا اسکریپت را با آسان‌تر خواندن و اشکال‌زدایی آن ساده می‌کند. یعنی یک زبان کاملاً تایپ شده است که ابزارهای کارآمد در هر مقیاسی را در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. به طور خاص، TypeScript یک IDE جاوا اسکریپت و برخی از روش ها، از جمله بررسی استاتیک را ارائه می دهد. به عبارت دیگر، این زبان برنامه نویسی خواندن و درک کد را آسان تر می کند.

 

ویژگی های TypeScript:

 

بلوک های اصلی برنامه شما را از دوره  کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد جاوا اسکریپت پذیرفته است

 

TypeScript از دیگر کتابخانه های جاوا اسکریپت پشتیبانی می کند

 

قابل حمل در مرورگرها، دستگاه ها و سیستم عامل ها

 

آر زبان برنامه نویسی در دوره  کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد بین متخصصان محبوبیت بسیار کمتری دارد و تنها 5 درصد از متخصصان دنیا از آن استفاده می کنند. اما دلیلی برای این وجود دارد - R زبانی است که برای محاسبات آماری و گرافیک طراحی شده است. برای تجزیه و تحلیل و تجسم داده ها و همچنین برای آزمایش های مختلف با داده ها استفاده می شود. علاوه بر این، به گفته کارشناسان، آستانه ورود بالاتری دوره  کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد نسبت به همان پایتون دارد.

 

ویژگی های R:

R یک محیط نرم افزار منبع باز است

قابلیت های گرافیکی قوی

می تواند محاسبات آماری پیچیده را انجام دهد