برنامه نویسی کودکان

ساخت وبلاگ

و نگران نباشید! این یک برنامه نویسی کودکان تجربه خسته کننده نخواهد بود که آنها را بخواباند. در عوض، آن‌ها تمام یادگیری‌ها را با ساختن پروژه‌های سرگرم‌کننده و انجام بازی‌های جذاب انجام می‌دهند. پس بیایید شروع کنیم!برنامه نویسی را با 18 بهترین وب سایت برنامه نویسی رایگان برای کودکان در سال 2022 بیاموزید

1. خراش

خراش

اولین مورد در لیست من قطعاً باید Scratch باشد، که یک زبان برنامه نویسی رایگان است که توسط آزمایشگاه رسانه MIT ایجاد شده است. Scratch به طور خاص با هدف کمک به کودکان خردسال در توسعه تفکر سیستماتیک، خلاقیت و مهارت‌های همکاری خود در حین یادگیری اصول کدنویسی برنامه نویسی کودکان و برنامه‌نویسی توسعه داده شد.

مناسب برای سنین 8 تا 16 سال، رابط کاربری Scratch به کودکان اجازه می دهد تا بلوک هایی را که عملکرد خاصی را انجام می دهند به راحتی بکشند و رها کنند و آنها را مانند یک پازل به هم بپیوندند. آنها این شانس را دارند که بدون نگرانی در مورد چیزهایی مانند نحو، بازی، انیمیشن و داستان بسازند.

با دانلود برنامه رایگان Scratch که برای Windows، macOS، ChromeOS و Android در دسترس است، می‌توان به پروژه‌ها به صورت آنلاین کاملاً رایگان دسترسی داشت و می‌توان از آنها به‌صورت آفلاین استفاده کرد.

یکی از مزایای اصلی Scratch، جامعه منبع باز پررونق آن است که در آن کودکان می‌توانند پروژه‌های خود را پست کنند و در برنامه‌های جالبی که توسط کودکان دیگر برنامه نویسی کودکان ساخته شده‌اند غواصی کنند. در حال حاضر، بیش از 10 میلیون کودک با استفاده از این پلتفرم شگفت‌انگیز و رایگان، کدنویسی رایگان را یاد گرفته‌اند!

دسترسی رایگان برنامه آفلاین Scratch برای Windows، macOS، ChromeOS و Android در دسترس است سنین 8 تا 16

رابط کشیدن و رها کردن جامعه منبع باز پر رونق به Scratch.mit.edu مراجعه کنید  2. مبانی علوم کامپیوتر توسط Brilliant.org

Brilliant.org مبانی علوم کامپیوتر

یک ورودی نسبتا جدید در لیست، Brilliant.org یک پلتفرم در حال رشد سریع است که بر ریاضیات، علوم و علوم کامپیوتر متمرکز شده است. آنها بر آموزش  برنامه نویسی کودکان مفاهیم با انیمیشن‌های بی‌پروا و شبیه‌سازی‌های خیره‌کننده تمرکز می‌کنند که تضمین می‌کند دانش‌آموزان شما در حال یادگیری هستند و نه فقط به خاطر سپردن.

با استفاده از مسیر مبانی علوم کامپیوتر، دانش‌آموزان از مبانی علوم کامپیوتر، لایه‌ای در الگوریتم‌ها و ساختار داده‌ها استفاده می‌کنند و در نهایت به شبکه‌های عصبی می‌رسند. اگر بخواهند در تجزیه و تحلیل داده ها شروعی جهشی داشته باشند، حتی یک دوره پایتون در اشتراک وجود دارد.

بنابراین بچه هایی که واقعاً به آن علاقه دارند می توانند از «سلام جهان» به اصول اولیه هوش مصنوعی بر روی یک پلت فرم بروند. آن‌ها همچنین سؤالات زیادی برای ورود به جلسه با توضیحات متفکرانه برای بررسی و تقویت مفاهیمی که آموزش می‌دهند، دارند.

این دوره‌ها کمی به سمت قدیمی‌تر تمایل دارند و دانش‌آموزان دبیرستانی و حتی کالج را هدف قرار می‌دهند. ما همچنین از تعدادی از والدین شنیده‌ایم که برنامه نویسی کودکان مشکلات رایگان را برای برقراری ارتباط با تحصیلات فرزندانشان جالب می‌دانستند. و برخی از معلمان الهاماتی برای وارد کردن به کلاس پیدا کردند.

دسترسی اولیه رایگان و آزمایشی حق بیمه ارزش عالی نسبت به هزینه بدون نیاز به تجربه کدنویسی بهترین برای دانش آموزان دبیرستانی و کالج آزمایشی رایگان 7 روزه درخشان + 20٪ تخفیف 3. Code School توسط Pluralsight

مدرسه کد توسط Pluralsight

مناسب برای همه گروه‌های سنی، Code School (در حال برنامه نویسی کودکان حاضر Pluralsight) مکانی عالی برای مهندسین نرم‌افزار مشتاق برای یادگیری مفاهیم و تکنیک‌های اولیه و پیشرفته در زبان‌های برنامه‌نویسی مختلف است.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی کودکان, نویسنده : programmingadult بازدید : 319 تاريخ : يکشنبه 11 ارديبهشت 1401 ساعت: 21:44