برنامه نویسی کودکان

ساخت وبلاگ

این پلتفرم شامل صدها برنامه نویسی کودکان دوره (در سطوح دشواری متفاوت) است که بر اساس سخنرانی‌های ویدیویی است و توسط متخصصان برتر صنعت که بیش از دانش کمی برای ارائه دارند، تدریس می‌شوند. می توانید زبان هایی مانند پایتون و HTML را یاد بگیرید و در موضوعاتی مانند یادگیری ماشینی غوطه ور شوید.

قبل از رفتن به برنامه های اشتراک، می توانید یک دوره آزمایشی 10 روزه رایگان داشته باشید تا بررسی کنید که Pluralsight واقعاً چگونه است. پس از اتمام آن، می توانید بین برنامه های ماهانه، سالانه و پریمیوم یکی را انتخاب کنید.

همچنین می‌توانید از طریق برنامه Pluralsight موجود در فروشگاه‌های اپل و اندروید به Code School دسترسی پیدا کنید.مسیر رایگان ۱۰ برنامه نویسی کودکان روزه PluralSight خود را شروع کنید

4. زمین بازی سوئیفت

زمین های بازی سوئیفت

Swift Playgrounds توسط اپل توسعه داده شد تا به کودکان بیاموزد که چگونه از Swift (زبان اپل برای توسعه برنامه) به روش های سرگرم کننده و جذاب استفاده کنند. در داخل پلتفرم، «سطوح» یا «چالش‌های» بسیاری وجود دارد که اصول اولیه توسعه اپلیکیشن موبایل را آموزش می‌دهد، که برای کودکان ۶ سال به بالا مناسب است.

Swift Playgrounds که به صورت رایگان در Mac و iPad در دسترس است، شامل یک رابط کاربری ساده است که در آن عناصر کد مانند متغیرها، حلقه‌ها برنامه نویسی کودکان و شرطی‌ها می‌توانند به راحتی در هر کجا که لازم باشد وارد شده و برای موقعیت‌یابی به اطراف کشیده شوند.

هنگام استفاده از این پلتفرم، بچه‌ها همچنین از طریق یک بازی سرگرم‌کننده در همان صفحه بازخورد زمان واقعی از کدهایی که می‌سازند دریافت می‌کنند، بنابراین همیشه می‌دانید با هر تغییر چه اتفاقی می‌افتد.

کاربران همچنین می‌توانند برنامه‌های خود را با دوستان به اشتراک بگذارند و چالش‌ها را از بازاری پر از برنامه‌های هیجان‌انگیز دانلود کنند. y توسعه دهندگان پیشرو سوئیفت.

رایگان در Mac و iPad موجود است  سن 6+ انواع سطوح پیچیدگی چالش ها را از بازار دانلود کنید از Apple.com دیدن کنید

5. Codeبرنامه نویسی کودکان .org

Code.org

Code.org یک سازمان غیرانتفاعی است که قصد دارد آموزش علوم کامپیوتر را برای همه کودکان در جهان در دسترس قرار دهد. این سازمان محدوده سنی K-12 را هدف قرار داده و دوره های رایگانی را تنظیم کرده است که می تواند برای شروع گروه های سنی مانند کودکان 4-6 ساله و 8-12 ساله ها با برنامه نویسی و کدنویسی استفاده شود.

هر دوره شامل آموزش های ویدئویی است و همراه با یک تمرین عملی سرگرم کننده در پایان ارائه می شود که به کودکان کمک می کند تا آنچه را که آموخته اند به کار ببرند و در عین حال سطح علاقه خود را بالا نگه دارند.

در حالی که اصول اولیه را به کودکان کوچکتر آموزش می دهد، کودکان بزرگتر می توانند زبان های واقعی مانند HTML و جاوا اسکریپت را یاد بگیرند و در برنامه نویسی کودکان طول مسیر بازی ها و وب سایت ها را بسازند.

برای افراد بالای 12 سال، همچنین شامل مجموعه ای از منابع است که راهنمایی در مورد ادامه آموزش علوم کامپیوتر ارائه می دهد. به طور کلی، این یکی از بهترین وب سایت های برنامه نویسی برای بچه ها از K-12 است!

 رایگان رای کودکان K-12  دوره های ویدیویی با تمرینات عملی برنامه نویسی کودکان سرگرم کننده دوره آموزشی مناسب برای هر گروه سنی مشاوره و راهنمایی برای کودکان بالای 12 سال از Code.org دیدن کنید

6. کد پذیر

کد پذیر

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی کودکان, نویسنده : programmingadult بازدید : 267 تاريخ : يکشنبه 11 ارديبهشت 1401 ساعت: 21:56