برنامه نویسی کودکان

ساخت وبلاگ

به ما اطلاع دهید که از کدام یک از زبان های برنامه نویسی در 12 ماه گذشته استفاده کرده اید یا قصد دارید از کدام یک استفاده کنید. نظرسنجی ر برنامه نویسی کودکان  پر کنید

آبل اورام: از سال 2008 در بسیاری از برنامه نویسی کودکان  فعالیت های تحریریه InfoQ شرکت داشته است و از نوشتن گزارش های خبری در مورد موبایل، HTML، دات نت، رایانش ابری، EA و موضوعات دیگر لذت می برد. او یکی از نویسندگان کتاب Domain-Driven Design Quickly است. در گذشته، او سال‌ها به‌عنوان مهندس نرم‌افزار و رهبر پروژه/تیم در سیستم‌های قدیمی، جاوا و دات‌نت کار کرد. او کار خود را به عنوان استادیار در برنامه نویسی کودکان  دانشکده کامپیوتر و اتوماتیک دانشگاه فنی تیمیشوآرا، رومانی آغاز کرد. اگر مایل به ارسال یک خبر یا مقاله آموزشی هستید، لطفاً با او به آدرس abel [at] infoq.com تماس بگیرید.

آرتور کاسالز یک محقق علوم کامپیوتر است که در زمینه هوش مصنوعی / سیستم‌های چند عاملی کار می‌کند. او بیش از 20 سال است که در حال توسعه نرم افزار در بازارها / صنایع مختلف است. آرتور همچنین در گذشته نقش های مختلفی را بر عهده گرفته است: موسس استارتاپ، مدیر ارشد فناوری، مدیر فناوری، مهندس نرم افزار. او دارای مدرک لیسانس است. مدرک مهندسی کامپیوتر و مدرک MB برنامه نویسی کودکان A.

Dylan Schiemann، مدیر عامل SitePen و یکی از بنیانگذاران Dojo، یک حضور ثابت در جوامع جاوا اسکریپت و منبع باز است. تحت هدایت او، SitePen به منبع قطعی برای سازمان های سازمانی تبدیل شده است که بر ایجاد برنامه های کاربردی وب آزمایش شده، بسیار کارآمد و پایدار متمرکز هستند. ابتکارات فعلی دیلن شامل هدایت توسعه در دوجوی کارآموز و مدرن است. دیلن یکی از بنیانگذاران بنیاد د برنامه نویسی کودکان وجو قبل از ادغام آن با بنیاد جی کوئری بود تا بعداً بنیاد Open JS را تشکیل دهد. دیلان همچنین به سازماندهی مجموعه جلسات و کنفرانس هالف استاک و TSConf کمک می کند. هنگامی که به طور فعال درگیر بهبود SitePen و درخواست ابزارهای توسعه‌دهنده بهتر نیس برنامه نویسی کودکان ت، دیلن از سفر کردن و به اشتراک گذاشتن تجربیات خود در کنفرانس‌های سراسر جهان لذت می‌برد.

چارلز هامبل در مارس 2014 به عنوان سردبیر InfoQ.com مسئولیت ایجاد محتوای ما از جمله اخبار، مقالات، کتاب ها، ارائه های ویدئویی و مصاحبه ها را بر عهده گرفت. قبل از به عهده گرفتن نقش تمام وقت در InfoQ، چارلز پوشش جاوا ما را رهبری می کرد، و مدیر ارشد فناوری PRPi Consulting، یک شرک برنامه نویسی کودکان ت تحقیقاتی بازشماری بود که توسط PwC در جولای 2012 خریداری شد. برای PRPi، او مسئولیت کلی توسعه همه موارد را داشت. نرم افزار سفارشی مورد استفاده در شرکت او حدود 20 سال در نرم افزارهای سازمانی به عنوان توسعه دهنده، معمار و مدیر توسعه کار کرده است. او در اوقات فراغت خود به عنوان 1/3 گروه تکنوی محیطی لندنی Twofish که اولین آلبوم آن پس از 14 سال سر و کله زدن با اسباب‌بازی‌های گران‌قیمت در فوریه 2014 منتشر شد، موسیقی می‌نویسد و تا جایی برنامه نویسی کودکان  که می‌تواند وقت خود را با همسرش می‌گذراند. خانواده جوان