برنامه نویسی کودکان

ساخت وبلاگ

ایجاد یک برند الهام برنامه نویسی کودکان بخش به عنوان یک مادر

مصطفی پس از استقبال از اولین فرزندش در سال آخر تحصیل در کالج، به فکر راهی افتاد تا پیشینه اقتصاد و اشتیاق خود را به مد ترکیب کند. او از طریق تجربه شخصی خود که تلاش می‌کرد لباس‌هایی را بیابد که با سبک زندگی‌اش مطابقت داشته باشد و با دیدن زنان دیگر در کفش‌های مشابه، می‌خواست تغییری ایجاد کند.

او در دوره های تولید و مبانی تجارت در مؤسسه فناوری مد ثبت نام کرد تا درک خود را از ایجاد لباس گسترش دهد. او همچنین در سال 2013 در کلاس‌های مبانی کارآفرینی شرکت کرد، همان سالی که Urban Modesty متولد شد. زمانی که در آنجا بود، او برند Urban Modesty را پرورش داد و به آن لوگو و شعار داد: "اگر حیا دارید، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم."

مصطفی از زمان راه‌اندازی برند خود، برنامه نویسی کودکان مجموعه کاملی از لباس‌ها را ایجاد کرده است که شامل حجاب، لباس‌های ماکسی، لباس‌های نماز صلاح و لباس‌های سرپوشیده است که در عین حفظ استایل با الگوها، رنگ‌ها و طرح‌های فراوان، پوست را کاملا می‌پوشاند.

شریحان مصطفی و خانواده اعتبار: با اجازه شریحان مصطفی یک مثال برای بچه هایش قرار می دهد

در حالی که مصطفی در کنار شریک تجاری و همسرش احمد مگاهد مشغول گسترش امپراتوری لباس خود است، مهم‌ترین نقش زندگی‌اش یعنی مادر شدن را از دست نداده است. او از طریق کار خود، به شش فرزند خود، از سنین 3 تا 14، در مورد پذیرش فرهنگ مسلمان خود آموزش می دهد.

 او می‌گوید: «قطعاً فکر می‌کنم که بچه‌ها با دیدن یاد می‌گیرند، بنابراین، از اعمال شما بیشتر از کلمات کپی می‌کنند.» بنیانگذار برند به بچه‌هایش نشان می‌دهد که چگونه با این کار خودش واقعاً از چه کسی هستند جشن بگیرند.

Urban Modesty یک شراکت تجاری با Macy's دارد و تنها برند ساده مد است که توسط خرده‌فروش فروخته می‌شود. این شرکت امسال در ماه تاریخ زنان مصطفی را  برنامه نویسی کودکان برجسته کرد و داستان او را در حساب های اینستاگرام و تیک تاک خود به اشتراک گذاشت. او می‌گوید: «بچه‌هایم دیدند که من در مورد مسلمان بودن و کیستم صحبت می‌کنم، و واقعاً فکر می‌کنم که این موضوع به آنها الهام‌بخش بود.

مطالب مرتبط: چگونه ماه تاریخ زنان را با بچه ها جشن بگیریم

مصطفی با داشتن کسی که هست به فرزندانش می آموزد که هر کس چه فکری می کند، باید به آنها که هستند افتخار کنند. "شما نمی توانید این را به عهده بگیرید که بگویید "چرا این شخص من را دوست ندارد؟ چرا آنها من را نمی پذیرند؟" مصطفی اضافه می کند که این به شما مربوط نیست. شما فقط می توانید با آنها صحبت کنید، آموزش دهید، اما اگر آنها نمی خواهند آن را بپذیرند، این دیگر مسئولیت شما نیست."

 به نظر می رسد همین دیروز کوچولوی شما فقط یک ایرانیان سایبر برق در چشمان شما بود - و اکنون زمان آن رسیده است که به دنبال یک پیش دبستانی بگردید. (اگرچه در برخی برنامه نویسی کودکان بازارها، زمان شروع نگاه کردن به مهدکودک ها دقیقاً در مرحله چشمک زدن است، اما این داستان دیگری است!) هنگام انتخاب این انتخاب باید موارد زیادی را در نظر بگیرید. از مکان تا هزینه تا زمان بندی، متغیرهای زیادی وجود دارد.

جدا از لجستیک، یکی از بزرگترین تمایز بین مدارس مختلف، نوع برنامه است. اگر با اصطلاحات تخصصی آشنا نیستید، ممکن است گیج کننده باشد، بنابراین ما یک آغازگر برای کمک به شما در جستجویتان گردآوری کرده ایم.

مونته سوری

روش مونته سوری یک رویکرد رشدی برای یادگیری است که به کودک این امکان را می‌دهد تا بر روی یک مهارت با سرعت خود تا تسلط کار کند. معلمان به عنوان "راهنما" شناخته می شوند و یادگیری دانش آموزان به عنوان "کار" شناخته می شود. یادگیری به صورت عملی و با تمرکز بر مهارت های زندگی اجتماعی و عملی است.

 بسیاری از یادگیری ها از طریق اسباب بازی ها/ابزارهای برنامه نویسی کودکان مونته سوری به نام دستکاری، مانند پازل و بلوک، اتفاق می افتد. کلاس های درس چند سنی هستند و تمرکزشان بر ایجاد جامعه ای از زبان آموزان است که از یکدیگر حمایت می کنند.

رجیو امیلیا

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی کودکان, نویسنده : programmingadult بازدید : 197 تاريخ : سه شنبه 20 ارديبهشت 1401 ساعت: 14:55