کلاس های تابستانی

ساخت وبلاگ

تعامل مثبت بین کودکان و بزرگسالان دل کلاس های تابستانی سوزیک محیط آموزشی امن و ساختاریافته.  کمپ تابستانی در آمریکا چقدر طول می کشد؟

اکثر کمپ های تابستانی از اواسط می تا اواخر ژوئن شروع می شوند و حدود 9 هفته ادامه دارند. به عنوان بخشی از تجربه کمپ تابستانی خود، 9 تا 12 هف کلاس های تابستانی ته را در آمریکا سپری خواهید کرد. زمان زندگی شما خواهد بود!

بچه ها از چه سنی به کمپینگ در آمریکا می روند؟

شما در محیطی با کودکان 6 تا 16 ساله کار خواهید کرد. والدین به اردوها برای رفاه فرزندانشان اعتماد کرده اند. کمپ سرگرم کننده است، اما کار سختی نیز کلاس های تابستانی  هست. در طول مدت اقامت خود در کمپ (به همراه 30 روز رایگان برای سفر بعد از اردو) برای گشت و گذار و شارژ مجدد وقت خواهید داشت.

نتیجه

تابستان ها هیجان انگیزترین زمان برای بچه هاست. این نیز برای والدین است، اگرچه هزینه‌های آن تعلق می‌گیرد. در بالا کمپ های جیبی دوستانه برای کودکان شما ذکر شده است. حتی برخی از آنها رایگان هستند. از آنها عبور کنید تا انتخاب خود را انجام دهید. KIDS for the BAY جلسات کمپ تابستانی را برای نوجوانان 5 تا 11 ساله و همچنین کمک‌کنندگان کمپ رنجر 12 تا 13 ساله در دبیرستان و رهبران دبیرستان در آموزش سنین 14 تا 17 سال ارائه می‌کند.

کمپ های تابستانی ما از فضاهای طبیعی شگفت انگیز در پارک زیبای تیلدن و فراتر از آن نهایت بهره را می برند! چادرنشینان در چمنزارها، نخلستان های چوب قرمز و سواحل خلیج کاوش خواهند کرد. آنها در امتداد نهرها پیاده‌روی می‌کنند، حشرات را در حوضچه‌ها کشف می‌کنند، سمورهای رودخانه‌ای را در حال شنا کردن، تغذیه پرندگان و لاک‌پشت‌ها در حال آفتاب گرفتن در دریاچه‌ه کلاس های تابستانی ا تماشا می‌کنند، در خلیج کایاک سواری می‌کنند، از ردیابی حیوانات و بسیاری از ماجراجویی‌های طبیعت هیجان‌انگیز دیگر لذت می‌برند!

 

تحقیقات علمی عم کلاس های تابستانی لی، سرپرستی محیط‌زیست، بازی‌های طبیعت و پروژه‌های هنری در هر موضوع اردوگاه ادغام خواهند شد.

فعالیت‌ها و بازی‌های تیم‌س کلاس های تابستانی ازی به ایجاد یک جامعه سرگرم‌کننده، مرتبط و دلسوز کمپ تابستانی متشکل از دوستان، دانشمندان و دوستداران محیط‌زیست برای هر هفته اردو کمک می‌کند!

همه مکان های تخلیه و تحویل کمپ در منطقه برکلی هستند.

همه کمپ‌ها توسط بچه‌های سالانه برا کلاس های تابستانی ی مربیان BAY هدایت می‌شوند که یک محیط یادگیری جذاب، ایمن، سرگرم‌کننده و خلاق را برای هر اردویی ایجاد می‌کنند.

< programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : programmingadult بازدید : 284 تاريخ : شنبه 24 ارديبهشت 1401 ساعت: 20:05