دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد

ساخت وبلاگ

بازگشت به دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد فهرست مطالب

12. SoloLea

SoloLea یک پلت فرم اجتماعی است که هر کسی می تواند کدنویسی را یاد بگیرد. این برنامه با سایر ارائه دهندگان دوره های رایگان برنامه نویسی متفاوت است زیرا مبتنی بر تلفن همراه است: کدنویسی را در حال حرکت، در هر دستگاهی یاد بگیرید. با درس‌های کوچک، دستاوردها برای باز کردن قفل و آزمون‌های تعاملی، یادگیری کدنویسی را سرگرم‌کننده می‌کند و دانلود آن رایگان است.

دروس برنامه نویسی که ارائه می دهند: جاوا، پایتون، سی پلاس پلاس، علم داده، Go، کدنویسی برای بازاریابان و موارد دیگر

13. پخش کننده دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد کد

این وب‌سایت کدنویسی رایگان مجموعه‌ای از آموزش‌های کدنویسی آنلاین مبتنی بر ویدیو را ارائه می‌کند تا به شما کمک کند روندی را از ابتدا تا انتها طی کنید. برای یادگیری کد به صورت آنلاین با پروژه ها/وظایف "کوچکتر" یک به یک خوب است.

آموزش های رایگان برنامه نویسی موجود: HTML5، CSS3، Javascript، Regex، JQuery

14. Bento.io

ماموریت آنها الهام بخشیدن به افراد برای تبدیل شدن به برنامه نویسی با ایجاد یادگیری کدنویسی در دسترس، مقرون به صرفه و سرگرم کننده است. با توجه به اینکه آنها بیش از 200 موضوع فناوری را ارائه می دهند، می توانید تقریباً هر چیزی را که می خواستید در این وب سایت رایگان برنامه نویسی برای مبتدیان یاد بگیرید بیابید.

مسیرهای توسعه وب برای انتخاب: بسیاری، ایرانیان سایبر از جمله HTML، Python، Postgres، front end، اصول وبتوسعه وب کامل پشته را در benton.io بیاموزید

15. Udemy

آنها کلاس های دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد کدنویسی آنلاین پولی و رایگان را ارائه می دهند. در واقع، در حال حاضر بیش از 1000 دوره رایگان در دسته توسعه وب وجود دارد. توجه داشته باشید که در Udemy، دوره‌ها را هر کسی می‌تواند ایجاد کند، پس حتما نظرات را بخوانید. اگر تصمیم به یک دوره کدنویسی پولی دارید، مراقب فروش و کوپن های Udemy باشید. دوره های توسعه وب آنها را اینجا بررسی کنید.

دوره های رایگان برنامه نویسی که ارائه می دهند: بسیاری

بررسی کامل Udemy ما را اینجا بخوانید.

16. ارتقاء مهارت

بوت کمپ رایگان توسعه وب مبتنی بر پروژه. با ساختن یک استارت آپ خیالی به نام DevMatch، کدنویسی را به صورت رایگان یاد خواهید گرفت، که به دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد شما یاد می دهد چگونه ویژگی های موجود در سایت هایی مانند Facebook، Dropbox و Salesforce را کدنویسی کنید.

موضوعات آموزش داده شده: HTML، CSS، JavaScript، Ruby on Rails، Git، Bootstrap و موارد دیگر

17. Code.org

Code.org مطالب آموزشی را به طور خاص به افزایش نرخ ورود دانشجویان دختر و اقلیت به مشاغل علوم کامپیوتر اختصاص داده است. دوره های رایگان کدنویسی آنها برای دانش آموزان K-12 طراحی شده است، اما می تواند برای همه سنین مفید باشد. با آموزش های سریع Hour of Code آنها شروع کنید، دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد یا پروژه هایی را در دوره های آزمایشگاهی بسازید.

دوره های کدنویسی ارائه شده: HTML، CSS، جاوا اسکریپت، برنامه نویسی بلوک

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد, نویسنده : programmingadult بازدید : 128 تاريخ : يکشنبه 25 ارديبهشت 1401 ساعت: 21:47