دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد

ساخت وبلاگ

. DigitalOcean

این رایگانوب سایت کدنویسی  دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد دارای بیش از 4000 آموزش توسعه و sysadmin است. پلتفرم یادگیری برنامه نویسی دارای دوره های کوتاه، آموزش، راهنما، پست های وبلاگ و ویدئو است.

منابع کدنویسی رایگان در دسترس: Angular، node.js، laravel، Sublime Text و موارد دیگر.

19. Hackr.io

این به خودی خود یک پلت فرم یادگیری برای کدنویسی نیست، اما فهرستی عالی از منابع برنامه نویسی مدیریت شده توسط جامعه از برخی از بهترین وب سایت های برنامه نویسی رایگان است. به سادگی زبان برنامه نویسی را که می خواهید یاد بگیرید جستجو کنید و لیستی از بهترین دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد دوره های آموزشی آنلاین، آموزش ها و کتاب های توصیه شده توسط برنامه نویسان را دریافت خواهید کرد.

دروس برنامه نویسی رایگانی که ارائه می دهند: هیچ، اما بسیاری را توصیه می کنندمنابع برنامه نویسی در hackr.io

20. W3Schools

W3Schools که برای برنامه نویسان مبتدی ایده آل است، بزرگترین سایت توسعه دهنده وب در جهان است که آموزش های رایگان برنامه نویسی و مواد مرجع را برای یادگیری تقریباً همه جنبه های برنامه نویسی وب ارائه می دهد. در طول سفر خودآموز کدنویسی خود، می‌توانید مهارت‌های خود را با آزمون‌ها و تمرین‌های کدنویسی کامل با استفاده از ویرایشگر آنلاین آن‌ها آزمایش کنید.

چه آموزش های رایگان برنامه دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد نویسی ارائه می دهند: HTML، CSS، JavaScript، SQL، PHP، jQuery، و موارد دیگر

21. کدربایت

با انجام آن کدنویسی را یاد بگیرید! Coderbyte اصول زبان های برنامه نویسی محبوب را به شما می آموزد و به شما امکان می دهد مهارت های جدید خود را با استفاده از کتابخانه ای از بیش از 300 چالش برنامه نویسی و راه حل ایجاد کنید.

چالش‌های کدنویسی رایگان: جاوا اسکریپت، ایرانیان سایبر روبی، پایتون، HTML، CSS، Node.js و موارد دیگرصفحه اصلی Coderbyte

22. Microsoft Lea

Microsoft Lea's Leaing Paths دوره‌های رایگان برنامه‌نویسی است که برای کمک به شما در ایجاد مهارت‌های ارزشمند از طریق آموزش‌های ویدیویی، نمایش‌ دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد های نمایشی، ارزیابی‌ها و موارد دیگر طراحی شده‌اند. همچنین به کتابهای الکترونیکی رایگان، دانلودهای مفید و یک انجمن پشتیبانی جامعه دسترسی خواهید داشت.

مسیرهای یادگیری رایگان کدنویسی در دسترس است: MEAN stack، SQL، Azure، ASP.NET، HTML

23. ادبیت

Edabit «مثل Duolingo برای یادگیری کدنویسی» است و چالش‌های کدنویسی با اندازه بیت را ارائه می‌کند که شبیه‌سازی برنامه‌نویسی در دنیای واقعی است. این برنامه‌نویسی را برای تازه‌کارها سرگرم‌کننده می‌کند و به راحتی در برنامه روزانه شما جا می‌گیرد.

موضوعاتی که چالش های آنها را پوشش می دهد: جاوا، جاوا اسکریپت، پی اچ پی، پایتون، سی شارپ، سی پلاس پلاس، روبی، سوئیفت

کدنویسی را در edabit یاد بگیرید24. قفسه کتاب باز مدرسه را راه اندازی کنید

این کتاب‌های کدنویسی رایگان که برای تکمیل  دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد برنامه درسی مهندسی نرم‌افزار Launch School نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا پایه‌های اساسی پایه زبان‌های رایج را بیاموزید.

چه موضوعات برنامه نویسی رایگان را پوشش می دهند: Git و GitHub، خط فرمان، Ruby on Rails، SQL

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد, نویسنده : programmingadult بازدید : 169 تاريخ : يکشنبه 25 ارديبهشت 1401 ساعت: 21:50