کلاس های تابستانی

ساخت وبلاگ

SDK و بسیاری از کلاس های تابستانی کتابخانه‌های Jetpack دارای کتابخانه‌های افزودنی Kotlin (KTX) هستند تا استفاده از آنها با Kotlin روان‌تر شود.

اکنون، بسیاری از کتابخانه‌های ما مانند Paging 3.0 و DataStore اولین Kotlin هستند. Jetpack Compose، جعبه ابزار UI جدید و تفکیک شده ما، از ابتدا در Kotlin نوشته شده است.

ابزار

بهره وری توسعه از ابزارهای عالی ناشی می شود. به این ترتیب، ما پیشرفت‌های زیادی را برای کاتلین در زنجیره ابزار ساخت ایجاد کرده‌ایم، از جمله بهبودهایی در کامپایلر Kotlin JVM، بهینه‌سازی‌های R8 مخصوص Kotlin، و همچنین توسعه ابزارهای جدیدی مانند پردازش کلاس های تابستانی نمادهای Kotlin.

ما قالب‌های داخلی Android Kotlin Live را اضافه کرده‌ایم که به شما امکان می‌دهد از کوتاه‌نویسی برای اضافه کردن ساختارهای رایج Android به برنامه Kotlin خود استفاده کنید. در عین حال، کنترل‌های جدید Lint مخصوص Kotlin به شما کمک می‌کنند تا کد Kotlin را اصطلاحی‌تر کنید. این امر به ویژه زمانی مفید است که از زبان برنامه نویسی جاوا به کاتلین سوئیچ می کنید.

س: آیا گوگل به صورت داخلی از Kotlin استفاده می کند؟

در داخل گوگل، ما نیز کاتلین را دو برابر می کنیم. بیش از 60 برنامه ما (مانند Google Home، Drive، Maps و سایرین) Kotlin را به پایگاه های کد خود اضافه کلاس های تابستانی کرده اند. کد داخلی بزرگ ما بیش از دو میلیون خط کد کاتلین دارد.

س: آیا باید برنامه خود را به Kotlin منتقل کنم؟

ما اغلب این سوال را می پرسیم، اما پاسخ به شما بستگی دارد. اگر از پایگاه کد فعلی و پشته فناوری خود راضی هستید، از راه حل خود برای رسیدگی به وظایف ناهمگام سودآور هستید و راه کارآمدی برای تشخیص خطاها دارید، مهاجرت ممکن است راه حلی برای شما نباشد.

اگر آنچه را که با Kotlin دیده‌اید با امتحان کردن آن یا ایرانیان سایبر یادگیری زبان از طریق برخی از دوره‌های ذکر شده در زیر دوست دارید، و همچنین می‌خواهید از آخرین API Jetpack استفاده کنید، باید Kotlin را به برنامه خود اضافه کنید. یکی از مزایای Kotlin قابلیت همکاری عالی آن با زبان برنامه کلاس های تابستانی نویسی جاوا است. می‌توانید گام‌های افزایشی کوچکی در پذیرش آن بردارید - شاید ابتدا آن را در آزمایش‌ها امتحان کنید، سپس روی ویژگی‌های جدید، و سپس می‌توانید سعی کنید برخی از کدهای قدیمی را با لمس آن تبدیل کنید.

برای برداشتن اولین گام‌های خود برای مهاجرت اصطلاحی به کاتلین، نگاهی به آزمایشگاه کد تبدیل به کاتلین بیندازید.

سوال: زبان برنامه نویسی جاوا در اندروید چطور؟

ما پشتیبانی Kotlin را علاوه بر جاوا اضافه کرده‌ایم، زیرا هر دو بایت کد یکسانی را کامپایل می‌کنند و می‌توانند در کنار هم وجود داشته باشند. ما کاتلین را به دلیل روش رسا و امن‌تر نوشتن کد آن دوست داریم. ما به حفظ و توسعه پشتیبانی جاوا خود نیز ادامه می دهیم. به عنوان مثال، در اندروید 11، پشتیبانی از تعدادی API از جدیدترین نسخه‌های OpenJDK تا نسخه 13 را اضافه کرده‌ایم و اندروید استودیو نیز به شما امکان می‌دهد از برخی از این APIها در همه دستگاه‌های اندرویدی، صرف نظر از نسخه سیستم آن‌ها، استفاده کنید. عملیاتی. اطلاعات بیشتر در مورد پشتیبانی API برای آخرین زبان ها را اینجا بخوانید.

س: بهترین راه برای یادگیری کاتلین چیست؟

پذیرش یک زبان جدید کار آسانی نیست، اما ما سعی می کنیم آن را تا حد امکان ساده کنیم:

با دوره های آموزشی شروع کنید - او تبدیل شدبه توسعه دهندگان در تمام سطوح مهارت، از مبتدی تا حرفه ای، که به شما کمک می کنند تا مهارت های Kotlin خود را در اندروید ارتقا دهید، از Android Basics در Kotlin، یک دوره آنلاین جدید برای افرادی که تجربه برنامه نویسی ندارند تا آموزش های پیشرفته که نحوه استفاده از Coroutine را به شما آموزش می دهد.

همه صفحات اسناد ما حاوی تکه‌هایی از کد Kotlin هستند، کلاس های تابستانی بنابراین می‌توانید به راحتی نحوه عملکرد API ما در هر دو زبان را مقایسه کنید، و همه نمونه‌های ما دارای نسخه‌های Kotlin هستند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کلاس های تابستانی, نویسنده : programmingadult بازدید : 305 تاريخ : دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 ساعت: 22:37