کلاس های تابستانی

ساخت وبلاگ

مقالات و ویدیوهای ما کلاس های تابستانی را که طیف گسترده ای از موضوعات کاتلین را به شما آموزش می دهند، بررسی کنید.

راهنمای برنامه‌نویسان و تیم‌هایی را که می‌خواهند به Kotlin سوئیچ کنند را در صفحات developers.android.com/kotlin بخوانید.

از زمانی که 3 سال پیش به طور رسمی پشتیبانی را به Kotlin اضافه کردیم، برای پشتیبانی از این زبان و اکوسیستم شگفت‌انگیز جلو آمده‌ایم. همراه با JetBrains، ما پایه‌ای را برای Kotlin تشکیل داده‌ایم تا اطمینان حاصل کنیم که زبان به خوبی پیر می‌شود، مثلاً از طریق یک فرآیند کنترل دقیق تغییر. مشارکت‌های ما فراتر از آن است: Google تیمی از مهندسان دارد که در کامپایلر Kotlin به‌عنوان یک شغل تمام‌وقت مشارکت می‌کنند، APIهای Jetpack که ما می‌سازیم نه تنها از Kotlin پشتیبانی می‌کنند، بلکه اولین Kotlin هستند،کلاس های تابستانی  و ما متعهد به ساخت Kotlin در Android هستیم. یک تجربه بی دردسر

همچنین ممکن است به موضوعات علاقه مند باشید

آیا یادگیری کاتلین دشوار است؟

یادگیری آن آسان است و به لطف قابلیت همکاری با جاوا می توان از آن در برنامه های موجود استفاده کرد. این مزایا به توضیح اینکه چرا در میان توسعه دهندگان چنین محبوبیتی دارد، کمک می کند. اگر برای یادگیری Kotlin آماده هستید، در Kotlin Bootcamp for Programmers که با مشارکت Google توسعه یافته است، ثبت نام کنید.

آیا یادگیری کاتلین کلاس های تابستانی آسان است؟

یادگیری آسان برای هر کسی که تجربه توسعه قبلی دارد، درک و یادگیری Kotlin تقریباً بدون دردسر خواهد بود. نحو و طراحی کاتلین برای درک ساده و در عین حال استفاده از آن بسیار قدرتمند است. این یک دلیل کلیدی است که چرا کاتلین از جاوا به عنوان زبان اصلی برای توسعه برنامه های اندروید پیشی گرفته است.

آیا کاتلین 2020 ارزش یادگیری دارد؟

Kotlin یک زبان منبع باز با یادگیری آسان است که بر ایرانیان سایبر روی ماشین مجازی جاوا اجرا می شود. … به عنوان یکی از سریع‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی در حال رشد در سال‌های اخیر، Kotlin یک انتخاب بسیار عاقلانه برای برنامه‌نویسان اندروید و توسعه‌دهندگان اپلیکیشن است تا در سال ۲۰۲۰ بیاموزند.

آیا کاتلین آینده ای دارد؟

کاتلین حدود پنج سال است کلاس های تابستانی که وجود دارد، اما در نهایت به نسخه 1.0 آماده تولید امسال رسیده است. ... یکی دیگر از دلایل مهم آینده درخشان کاتلین این است که می توانید به راحتی با آن اپلیکیشن اندروید بسازید.

آیا باید کاتلین یا جاوا 2021 را یاد بگیرم؟

Kotlin زبان منتخب برای توسعه اندروید در سال 2021 است. هر دو جاوا و کاتلین را می توان برای ساخت برنامه های کاربردی قدرتمند و مفید استفاده کرد، اما کتابخانه ها، ابزارها، اسناد و منابع یادگیری Google همچنان از رویکرد Kotlin-first استقبال می کنند. آن را به بهترین زبان برای اندروید امروز تبدیل می کند.

کاتلین یا پایتون کدام بهتر است؟

Kotlin یک زبان برنامه نویسی استاتیک تایپ شده برای JVM، اندروید و مرورگر است که 100% با جاوا قابل همکاری است. پایتون چیست؟ پایتون به دلیل نحو زیبا و کد قابل خواندن توسط انسان بسیار مورد توجه است، اگر کار خود را به عنوان یک برنامه نویس پایتون شروع می کنید، بهترین گزینه برای شما مناسب است.

چرا گوگل به Kotlin روی می آورد؟

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که گوگل چقدر کلاس های تابستانی برای معرفی کاتلین به اندروید هزینه کرده است؟ این سوال معمولا توسعه دهندگانی را که با آنها در مورد این موضوع صحبت می کنم شگفت زده می کند. پاسخ در بیشتر موارد این است که گوگل Kotlin را به صورت رایگان دریافت کرده است زیرا تحت مجوز منبع باز آپاچی 2.0 منتشر شده است

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کلاس های تابستانی, نویسنده : programmingadult بازدید : 185 تاريخ : دوشنبه 26 ارديبهشت 1401 ساعت: 22:40