برنامه نویسی کامپیوتر

ساخت وبلاگ

برنامه Minecraft توسط Mojang سوئدی برنامه نویسی کامپیوتر توسعه داده شده است که اکنون متعلق به مایکروسافت است، تقریباً برای تمام دستگاه های تلفن همراه Pocket Edition - Bedrock Edition برای تبلت Ipad،

 گوشی های هوشمند و ویندوز 10 در دسترس است که می توانید آن را با قیمتی معادل 100 دلار در فروشگاه های مختلف خریداری و دانلود کنید. حدود € 7. در حالی که برای PC و نسخه های دیگر حدود 30 €.

تمایلی به استانداردسازی محتویات بین همه نسخه ها وجود دارد و اکنون تنها تفاوت واقعی در نسخه رایانه شخصی نهفته است که نسخه JAVA نیز نامیده می شود و اساساً تنها نسخه ای است که می تواند توسط کاربران با MODهایی که به شما امکان تغییر و ارتقاء حتی را می دهد برنامه نویسی کامپیوتر بسیار قابل تغییر باشد. رادیکال

دوره را با Minecraft STEM، Coding، Soft-Skills بیاموزید

دوره ای را برای کودکان ارائه دهید تا با بازی Minecraft Coding، آموزش رشته های STEM، علوم، ریاضیات، تاریخ، جغرافیا، انرژی، مدارها، حل مسئله، مهارت های نرم، یاد بگیرند. نسخه های معلم و کلاس

Minecraft هدف از بازی چیست؟ ^

بیایید با گفتن اینکه هدف واحدی از بازی وجود ندارد شروع کنیم، هرکسی می تواند همانطور که دوست دارد بازی کند. هیچ امتیازی برای جمع آوری یا قوانینی برای رعایت وجود ندارد، بنابراین تنها محدودیت استفاده در تخیل کسانی است که از آن استفاده برنامه نویسی کامپیوتر می کنند.

ممکن است در نگاه اول ابتدایی و با گرافیکی با وضوح پایین به نظر برسد، اما به زودی مشخص می شود که این بازی شگفتی های متعددی را در انتظار خود دارد.

به‌روزرسانی Minecraft: Better Together اکنون در ایرانیان سایبر دسترس است! با هم فعال شد!

می توانیم آن را نسخه مدرن آجرهای لگو ساعت اول بدانیم. در Minecraft شما در یک دنیای مجازی غوطه ور هستید، با قوانین فیزیکی بسیار خاص آن و به محیط هایی با ویژگی های مختلف به نام بیوم (صحرا، دریا، یخ و غیره) تقسیم می شوید، همه چیز مربع است و از بی شمار بلوک-آجر رنگی تشکیل شده است.

برخلاف بسته بندی آجرها، منابع آنها نامحدود است و فضایی را برای خلاقیت لجام گسیخته باقی می گذارد، در واقع ساخت و سازهای کمی از کاربران، دست کم، چشمگیر هستند، با تغییرات نامحدود بازسازی، خلاقیت های کاملاً خارق العاده، ماشین آلات، تنظیمات و / یا برنامه نویسی کامپیوتر کل دنیاها .

با Minecraft بازی کنید

پدیده Minecraft از تطبیق پذیری آن ناشی می شود. این یک تعامل مداوم با یک محیط سه بعدی غنی است که تقریباً تمام حواس را در بر می گیرد. حالت چند نفره این بازی به شما این امکان را می دهد که در زمان واقعی حداکثر 5 کاربر-دستگاه را در وای فای یا هزاران نفر با استفاده از سرورها بازی کنید و مهارت های کار گروهی، حل مسئله و کار بر روی یک پروژه را به شدت توسعه دهید.

سازندگان به‌طور دوره‌ای به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیزی را اجرا می‌کنند، بازی را هر چه بیشتر غنی‌تر و جذاب‌تر می‌کنند، و همکاری می‌کنند. در نظر گرفتن پیشنهادات جامعه هواداران در سراسر جهان.

کاربران همچنین می توانند از بین هزاران پوست مختلف، مثلاً لباس / لباس برای شخصیت خود انتخاب کنند. اینها تنها چند دلیل است که چرا Minecraft در اوایل سال 2014 به یکی از پرفروش ترین بازی های ویدیویی در جهان تبدیل شد! برای اضافه کردن، شاید بیش از یک بازی، Minecraft یک زمین بازی غول پیکر است

Minecraft عناصر را مسدود می کندMinecraft چگونه شروع کنیم و چگونه بازی کنیم ^

هدف بازی بسته به حالت انتخاب شده توسط کاربر برنامه نویسی کامپیوتر متفاوت است. یکی از جنبه های کلیدی موفقیت Minecraft این بود که بتواند با افراد بیشتری بازی کند. در نسخه Pocket Edition بازی در یک شبکه Wi-Fi با دوستان بسیار آسان است. در هر صورت شما با یک دنیای سه بعدی، با گیاهان، حیوانات، اشیاء و ابزارهای مختلف تعامل دارید.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی کامپیوتر, نویسنده : programmingadult بازدید : 237 تاريخ : چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 ساعت: 21:40