بازی برنامه نویسی برای کودکان

ساخت وبلاگ

به روشی سرگرم کننده و موثر. بازی برنامه نویسی برای کودکان نه تنها این، Osmo برنده جوایز معتبر بسیاری از جمله یکی از بهترین اختراعات تایم در سال 2014 است.

کودک شما می تواند ریاضیات را کشف کند و روی یک میز در دنیای فیزیکی پازل بازی کند در حالی که می بیند خلاقیت های او در دنیای مجازی زنده می شود. این شگفت انگیز است!

Osmo همچنین مجموعه‌ای از بازی‌های کدنویسی را معرفی بازی برنامه نویسی برای کودکان کرده است که در آن بچه‌ها می‌توانند بلوک‌های کدگذاری فیزیکی را برای کنترل شخصیت‌های دستگاه و ساخت بازی‌ها متصل کنند. این یک برداشت منحصر به فرد در یادگیری STEM و کدنویسی است.

بچه ها تبلت خود را روی پایه Osmo تنظیم می کنند و سپس می توانند از قطعات کیت بازی برای ساختن آنچه دوست دارند استفاده کنند. این قطعات امکان طراحی، کدنویسی و موارد دیگر را فراهم می کنند. سپس برنامه قطعات بازی را اسکن می کند تا خلقت را زنده کند! کیت بازی اجازه می دهد تا خلاقیت های عملی زیادی را ایجاد کنید.

قیمت بازی: 99.99 دلار بازی برنامه نویسی برای کودکان برای سیستم بازی و یک برنامه رایگان iOS.

8. میمو
Mimo یک برنامه رایگان iOS یا Android است که یادگیری کدنویسی را در هر مکانی آسان می کند. آنها تمرینات سریع، زمین بازی برنامه نویسی و ویژگی های مختلف را برای حفظ انگیزه دانش آموزان مانند رگه ها و اهداف ارائه می دهند. بچه ها می توانند یک نمایه ایجاد کنند و سپس پروژه های خود را به اشتراک بازی برنامه نویسی برای کودکان بگذارند.

قیمت بازی: رایگان.

9. کد میمون
Code Monkey یک انجمن آنلاین است که به بچه‌هایی که تجربه قبلی ندارند کمک می‌کند کدنویسی را یاد بگیرند. آنها از بازی ها و زبان های مبتنی بر متن استفاده می کنند تا بچه ها ایرانیان سایبر در زبان های برنامه نویسی نوشتاری غوطه ور شوند که احتمالاً در آینده به استفاده از آنها ادامه خواهند داد. سیستم آموزشی مبتنی بر بازی Code Monkey به دانش آموزان برای کار خوب پاداش می دهد و آنها را با انگیزه نگه می دارد.

قیمت بازی: برنامه ها از 6 دلار در ماه شروع می شوند.

10. Qbotik
Qbotik یک برنامه iOS/Android است که به بچه ها کمک می کند بسیاری از ویژگی های اصلی رباتیک مانند چرخش، گشتاور و مفاصل موتوری را بیاموزند. هدف کنترل یک بازوی رباتیک برای گرفتن مکعب های مختلف است. با حرکت در سطوح، با وظایف چالش برانگیزتری بازی برنامه نویسی برای کودکان روبرو می شوید.

اسباب‌بازی‌های ربات زیادی وجود دارد، اما تعداد کمی از آنها جوهر رباتیک را معرفی می‌کنند. Qbotik یک استثنا است. هدف از این بازی، "نجات" مکعب است، با هر سطح ارائه وظایف به طور فزاینده چالش برانگیز است. سعی کنید یک بازوی رباتیک را حرکت دهید. آسان به نظر می رسد، درست است؟ اینطور نیست! آن را امتحان کنید و خواهید دید که چقدر سخت است.

جف اسپرنگر، یکی از سازندگان نرم‌افزار Xemory، به ما گفت که این بازی "برای آموزش STEM به عنوان بخشی از کمک مالی بنیاد ملی علوم (NSF) برای برنامه‌های آموزشی توسعه یافته است. ایده این بود که به دانش‌آموزان تجربیات عملی در مورد کنترل دو نوع مختلف ربات در شبیه‌سازی بدهیم.

این بازی مفاهیمی مانند درجات آزادی (مفاصل موتوردار)، گرانش، چرخش، گشتاور و نیروها را معرفی می کند. این یک راه عالی برای درک نحوه عملکرد سیستم های رباتیک واقعی و داشتن یک بازی برنامه نویسی برای کودکان چالش سرگرم کننده است. این بازی را انجام دهید تا توانایی های خود را محک بزنید!

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : بازی برنامه نویسی برای کودکان, نویسنده : programmingadult بازدید : 122 تاريخ : سه شنبه 3 خرداد 1401 ساعت: 3:34