کلاس های تابستانی

ساخت وبلاگ

چرا برای بچه ها عالی است: این برنامه  کلاس های تابستانی برای دانش آموزان سنین راهنمایی و بالاتر طراحی شده است. گزینه های بسیار متنوعی از مبتدی تا پیشرفته دارد. اگر فرزند شما خواهان آمادگی در دنیای واقعی است، این سایت عالی است.

مزایا: بسیاری از ارتباطات شغلی مرتبط و تخصص معلم معایب: سطح بالا ممکن است برای برخی از دانش آموزان جذاب نباشد

7. edX

این سایت دوره های برتر دانشگاهی را در کلاس های تابستانی یک مکان ارائه می دهد. این انتخاب های درجه یک در طراحی، علم داده، علوم کامپیوتر و مهندسی، به علاوه تجربیات مرتبط را ارائه می دهد.

چرا برای بچه ها عالی است: این سایت برای بچه های سنین راهنمایی و بالاتر خوب است. این دانش آموزان را به برنامه های کاربردی واقعی کدنویسی متصل می کند

مزایا: بسیاری از کاربردهای علوم کامپیوتر مرتبط با صنعت را کاوش کنیدمعایب: بسیاری از انتخاب ها و سطوح ممکن است ترسناک باشند

8. آکادمی خان

آکادمی خان آموزش های پایه ای را در زمینه  کلاس های تابستانی علوم کامپیوتر ارائه می دهد که دانش آموزان می توانند با سرعت خود آنها را تکمیل کنند. و فعالیت ها و ویدئوهایی را برای جذب دانش آموزان ارائه می دهند.

چرا برای بچه ها عالی است: Khan Academy برای بچه های سنین راهنمایی و بالاتر طراحی شده است. این سایت عالی است زیرا ترسناک، خودآگاه و آسان برای خواندن نیست.

مزایا: مهارت های کدنویسی اولیه با قالبی که به راحتی قابل تنظیم است معایب: برای دانش‌آموزان جوان‌تر چندان بازی‌سازی نشده است بهترین وب سایت های کدنویسی پولی برای کودکان و نوجوانان

اکنون در این بخش به گزینه های پولی که برای فرزندان ایرانیان سایبر خود دارید می پردازیم. گزینه های پولی معمولاً محتوای بیشتر، آموزش زنده، دسترسی بیشتر به فناوری و برنامه درسی بیشتر را ارائه می دهند.

9. تینکر

Tynker یک رابط سرگرم کننده برای آموزش کدنویسی کلاس های تابستانی ارائه می دهد. ایجاد اعتماد به نفس هدف شماره 1 آنهاست!چرا برای بچه ها عالی است: سنین 5 تا 18 سال می توانند از این وب سایت استفاده کنند! دانش آموزان بسته به سطح خود می توانند کد بلوک و کد متنی را بیاموزند.

مزایا: دسترسی جهانی و تایید شده توسط بسیاری از شرکت های بادوام معایب: اگر دانش آموزی برای سطح خاصی آماده نباشد، پازل های همه جانبه می توانند خسته کننده شوند قیمت: 126 دلار در سال

10. CodeSpark

این برنامه به کودکان اجازه می دهد تا از طریق بازی کدنویسی را یاد بگیرند.

چرا برای بچه ها عالی است: برای بچه های کوچکتر (مدرسه راهنمایی و پایین تر) عالی است. این یک سرگرمی است، nروشی جدی برای غوطه ور کردن فرزندتان در کد. سرمایه گذاری کم و جذاب است.

مزایا: بلوک های سازنده برای سواد اولیه معایب: بدون آموزش زنده. کاملا مبتنی بر بازی قیمت: 119.88 دلار در سال

11. کدنویسی با بچه ها

Coding with Kids یک آکادمی برنامه نویسی با گزینه های زیادی برای موضوعات، انواع کلاس ها و تعداد دوره ها است.

چرا برای بچه ها عالی است: بچه های ۵ سال به بالا از کلاس تابستانی این سایت لذت خواهند برد. شما می توانید دوره های انتخابی را بر اساس سن و علاقه فرزندتان طبقه بندی کنید.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کلاس های تابستانی, نویسنده : programmingadult بازدید : 106 تاريخ : سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت: 17:14