کلاس های تابستانی

ساخت وبلاگ

مزایا: بسیار منظم و مرتب برای اطمینان کلاس های تابستانی از اینکه فرزند شما به درستی قرار گرفته است.معایب: انتخاب های زیاد و زمان های سفت و سخت قیمت: یک عدد در هفته برای 8 هفته 195 دلار است

12. Juni Leaing

Juni Leaing دوره های کد نویسی را به صورت انفرادی برای کودکان ارائه می دهد. دانش آموزان برای دسترسی عضویت خریداری می کنند.

چرا برای بچه ها عالی است: برای سنین 8 تا 18 سال کلاس های تابستانی مناسب است. کودکان توجه شخصی را به خود جلب می کنند و در مسیر برنامه نویسی خود در جایی که هستند ملاقات می کنند.

مزایا: معلم 1:1معایب: عدم همکاری با همتایان قیمت: گزینه های عضویت 250 دلار، 450 دلار و 650 دلار بسته به ردیف است.

13. کدموجی

این سایت برای کودکان طراحی شده است تا اصول توسعه وب را بیاموزند. برنامه یادگیری سازگار و آسان برای استفاده است.

چرا برای بچه ها عالی است: این سایت برای دانش آموزان کلاس اول تا هشتم مناسب است. این سایت یک فضای بازی ایجاد می کند که در آن کودکان به چالش کشیده می شوند و برای یادگیری تحریک می شوند.

مزایا: سازگار، جذاب و سرگرم کننده.معایب: کلاس های تابستانی علاقه محدود برای دانش آموزان برنامه نویسی پیشرفته ترقیمت: 55 دلار در سال

14. کدپذیر

Kodable کد نویسی را از طریق اصول اولیه آموزش می دهد. بازی‌ها و فعالیت‌های خلاقانه برای تقویت مهارت‌های حل مسئله طراحی شده‌اند.

چرا برای کودکان عالی است: برای کودکان 5 سال به بالا ایرانیان سایبر قابل دسترسی است. ویژگی بهینه سازی به سیستم اجازه می دهد تا برای توانایی و علاقه فرزند شما طبقه بندی شود.

مزایا: ابزارهای یادگیری و به روز رسانی پیشرفت برای والدین و معلمان هیجان انگیز است.معایب: نیاز به فداکاری از جانب دانش آموز و انضباط شخصی داردقیمت: 59.99 دلار در سال

15. Codecademy

Codecademy برای کدنویسان پیشرفته تری کلاس های تابستانی است که به دنبال کشف گزینه های شغلی هستند. این سایت دوره های تعاملی با بازخورد را برای دانش آموزان ارائه می دهد تا یادگیری خود را تجزیه و تحلیل کنند.

چرا برای بچه ها عالی است: Codecademy برای دانش آموزان دبیرستانی و بالاتر مناسب است. این کلاس‌های مناسب برای بچه‌ها را ارائه می‌دهد که کدهای پیشرفته را برای مشاغل آینده آموزش می‌دهند.

مزایا: خود گام با گزینه ها و بازخوردهای فراوان معایب: در صورت گیر کردن، پاسخ دادن به بازخورد ممکن است چالش برانگیز باشد قیمت: 239.52 دلار برای سال برای بسته حرفه ای

بهترین کلاس های برنامه نویسی برای بچه ها را کاوش کنید

بهترین کلاس های کدنویسی برای بچه ها یک محیط سرگرم کننده، خلاقانه و غیر تهدید آمیز ایجاد می کند. آنها به بچه ها نمی گویند که چه فکری کنند. بلکه دانش‌آموزان را با نحوه فکر کردن تشویق می‌کنند. برای شروع با یک کلاس برنامه نویسی سرگرم کننده که برای دانش آموز شما مناسب است، بهترین کلاس های برنامه نویسی آنلاین برای بچه ها را بررسی کنید.

کد نویسی وب سایت ها رایگان

زبان آموزان پیشرفته تر می توانند برخی از بهترین کلاس تابستانی وب سایت ها را برای یادگیری رایگان برنامه نویسی بررسی کنند:Coursera: از Python for Everbody تا C++، فقط آنچه را که برای شروع نیاز دارید پیدا کنید.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کلاس های تابستانی, نویسنده : programmingadult بازدید : 117 تاريخ : سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت: 17:16