برنامه نویسی برای کودکان راهنمای نهایی برای والدین

ساخت وبلاگ

در زیر من یک جدول از مطالب مورد انتظار شما در این مقاله را به شما ارائه داده ام. هر بخش به سادگی به قسمت بعدی می رود تا به اطمینان از آمادگی دانش آموز شما برای عصر دیجیتال کمک کند.

با این حال ، اگر به دنبال چیزی به طور خاص هستید ، در صورت تمایل بر روی هر یک از پیوندهای زیر کلیک کنید تا به سرعت به آن قسمت بروید.

کدگذاری برای کودکان چیست؟ چه سنی برای یادگیری رمزگذاری مناسب است؟

چرا کودک من باید کدنویسی را یاد بگیرد؟ چرا مدرسه 12 کلاسه K کافی نیست؟

بهترین زبان های برنامه نویسی برای کودکان چیست؟

چهار نکته مهم که باید قبل از شروع کدگذاری کودک به آنها توجه کنید!

بهترین بازی های برنامه نویسی و پرداخت رایگان ، برنامه ها ، وب سایت ها ، کلاس ها ، برنامه درسی و موارد دیگر برای شروع کار!

برای چه نوع رایانه ای باید برای فرزندم سرمایه گذاری کنم؟

 1. کدگذاری برای کودکان چیست؟ چه سنی برای یادگیری کدگذاری مناسب است؟

 کدگذاری یا برنامه نویسی رایانه ای ، یک فرآیند خلاقانه است که برنامه نویسان انجام می دهند تا به کامپیوتر بگویند چگونه یک کار را انجام دهد. در تاسیس آن ، نوشتن برنامه های رایانه ای با استفاده از زبان های برنامه نویسی شامل می شود. برنامه نویسی برای کودکان معمولاً با ایجاد پروژه هایی که شامل ورودی خلاقانه هستند ، با استفاده از محتوایی که مورد علاقه بالایی باشد آموزش داده می شود.

به طور خلاصه ، برنامه نویسی برای کودکان معمولاً به صورت دسته بندی شده است و یادگیری آن را برای بچه ها سرگرم کننده می کند!

آز آنجا که می توان کدگذاری را گیمیفیکیشن کرد ، کودکان از اوایل 5 سالگی می توانند یاد بگیرند که چگونه با استفاده از رابط های بلوک بصری یا کلاس های برنامه نویسی متن متناسب با سن ، کدگذاری کنند.

من در مقاله وبلاگ خود با عنوان "کدگذاری برای مبتدیان: راهنمای گام به گام برای کودکان ، والدین و مربیان" بیشتر به این موضوع می پردازم.

دوره های برنامه نویسی رایانه ای کودکان و نوجوانان با استفاده از بازی ها ، برنامه ها و سایر پروژه های کودک محور روشی مبتنی بر تحقیق است که ثابت شده مهارت های دنیای واقعی را به روشی آموزش می دهد که دانش آموزان را درگیر خود کند.

 

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 137 تاريخ : سه شنبه 21 ارديبهشت 1400 ساعت: 4:42