کلاس های تابستانی

ساخت وبلاگ

: دوره های خود گام در کدنویسی پایه کلاس های تابستانی در جاوا اسکریپت، مقدمه ای بر پایتون و موارد دیگر را امتحان کنید.

مجمع عمومی: کارگاه های رایگان برگزار می کنند.Upskill: آنها بیش از 200 دوره رایگان برای یادگیری برنامه نویسی ارائه می دهند.

توسط Google Developers بیاموزید: کتابخانه توسعه دهندگان Google و موارد دیگر را کاوش کنید.از بهترین وب سایت ها برای یادگیری رایگان برنامه نویسی لذت ببرید

امیدواریم از کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاس های تابستانی بهترین وب سایت های برنامه نویسی رایگان و پولی برای کودکان لذت برده باشید. همانطور که گزینه های خود را در نظر می گیرید، سعی کنید علایق، اهداف و نحوه یادگیری کودک خود را به بهترین نحو در نظر داشته باشید. وب‌سایت‌های مناسب زیادی برای آموزش علوم رایانه به دانش‌آموزان شما وجود دارد که با آنها طنین انداز شود.

در مرحله بعد، با کلاس های برنامه نویسی رایگان برای بچه ها شروع کنید، یا با یادگیری نحوه ساخت یک بازی تیک تاک در Scratch، ماجراجویی برنامه نویسی خود را آغاز کنید.

نوشته شده توسط Lauren Mauel، یک مربی Create & Lea با 8 سال سابقه تدریس. او همچنین دارای لیسانس در ریاضیات، کارشناسی ارشد در تجزیه و تحلیل، و کاندیدای دکترا است. او عاشق این است که خلاقیت بچه ها را زنده کند. کودکان در دنیایی بزرگ می شوند که مهارت های برنامه نویسی در آینده ای نه چندان دور تقریباً در زندگی همه افراد ضروری خواهد بود. از آنجایی که خانه‌ها، وسایل نقلیه، سرگرمی‌ها  کلاس های تابستانی و حتی مراقبت‌های بهداشتی ما به‌طور فزاینده‌ای نرم‌افزار محور می‌شوند،

 تقاضا برای افرادی با مهارت‌های برنامه‌نویسی برای ایجاد و کار با این فناوری‌ها در حال افزایش است. حتی اگر کودکی تمایلی به کار در جنبه‌های توسعه‌یافته نداشته باشد، برنامه‌نویسی پایه تقریباً در هر شغلی نقش رو به رشدی ایفا می‌کند و داشتن درک خوبی از نحوه عملکرد فناوری که چیزهای مورد علاقه‌اش را تقویت می‌کند، زندگی او را آسان‌تر می‌کند.

کد زبان جهانی آینده است و مانند یادگیری هر زبانی، هرچه ایرانیان سایبر زودتر شروع کنید، یادگیری آن آسان‌تر است. حتی اگر خودتان در زمینه کدنویسی تجربه ندارید، دلیل خوبی وجود ندارد که فرزندانتان را در مسیر یادگیری کدنویسی با فراوانی منابع رایگانی که امروزه در دسترس است شروع نکنید – حتی ممکن است در این راه کمی کدنویسی را خودتان یاد بگیرید! امروز با بررسی این دو سخنرانی عالی TED در مورد اینکه چرا باید به فرزندان خود کدنویسی را آموزش دهید، الهام بگیرید تا فرزندان خود را در مسیر کدنویسی کلاس های تابستانی شروع کنند.

اکنون، فرزندان خود را در مسیر یادگیری کدنویسی با این 14 بهترین وب سایت برنامه نویسی که برای بچه های دبستان، راهنمایی و دبیرستان طراحی شده اند، شروع کنید.

کدبل [رایگان/پرداخت] – از دبستان تا نوجوانان +

Kodable بچه ها را در سطح مهدکودک با بازی های کدنویسی شروع می کند. بچه‌ها از طریق درس‌های خودگردان و دوستانه برای بچه‌ها به خواندن و نوشتن جاوا اسکریپت پیشرفت می‌کنند. کدبل در حین بازی در کنار شخصیت های رنگارنگ، اصول علوم کامپیوتر را آموزش می دهد. بچه‌ها یاد می‌گیرند که شخصیت‌های خود را بسازند، کدنویس‌های دیگر را بپذیرند و سطوح ایجاد کنند.

Code.org [رایگان] – از دبستان تا نوجوانان+منابع کدنویسی برای بچه ها

دانش‌آموزان می‌توانند با گذراندن یک سری چهار دوره، مبانی علوم کامپیوتر را بیاموزند. دوره ها شامل پازل ها، فیلم ها و فعالیت ها می شود و در نهایت دانش آموزان می توانند بازی ها یا داستان هایی را برای به اشتراک گذاری آنلاین طراحی کنند. این برنامه رایگان با یک کاتالوگ دوره برای بچه هایی که از سن 4 سالگی شروع می شود، چیزی را برای بچه ها در تمام سنین ارائه می دهد.

مبارزه با کد [رایگان / پولی] - از دبستان تا نوجوانان +

دانش آموزان از برنامه نویسی مبتنی بر متن برای یادگیری کدنویسی در پایتون و جاوا اسکریپت استفاده می کنند. Code Combat با قابلیت ارتباط با سایر بازیکنان در جامعه، کدنویسی را به یک ورزش تیمی تبدیل می کند. با تسلط بچه ها بر سطوح قابل کنترل تر، دنیاها و سطوح چالش برانگیزتر می شوند و آنها را کلاس تابستانی تشویق می کند که به چالش های پیچیده کدنویسی ادامه دهند.

Tynker [رایگان / پولی] - مدرسه ابتدایی تا نوجوانان +

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کلاس های تابستانی, نویسنده : programmingadult بازدید : 118 تاريخ : سه شنبه 17 خرداد 1401 ساعت: 17:19