کدام نسخه ماینکرافت بهتر است

ساخت وبلاگ

Badlion مود بسته‌ها را راه‌اندازی کدام نسخه ماینکرافت بهتر است نمی‌کند، اما دارای تعدادی ویژگی گرافیکی است که می‌تواند تجربه بازی شما را بهبود بخشد. به عنوان مثال، می توانید انتخاب کنید که کدام نسخه از Minecraft را می خواهید بازی کنید. همچنین می‌توانید تنظیمات اختیاری، مانند استفاده یا عدم استفاده از Optifine و استفاده از آخرین نسخه کلاینت Badlion یا انتخاب نسخه بتا را فعال کنید.

همچنین دارای بسیاری از ویژگی های داخلی است که سایر لانچرها فاقد آن هستند. یکی از این قابلیت ها امکان جابجایی بین پوسته ها قبل از شروع بازی است. همچنین می توانید به راحتی پوسته های جدید را از این صفحه نصب کنید. BAC یا Badlion Anti-Cheat قابلیتی است که به طور خودکار افراد متقلب را ممنوع می کند. اگر اتفاقی افتاد که فردی را گم کرده اید، می توانید گزارشی را به صورت دستی ارسال کنید. شما همچنین می توانید "شرم" ممنوعیت های اخیر را ببینید.

همچنین می توانید به انجمن ها دسترسی داشته باشید، پیشنهادات خود را ارسال کنید و موارد دیگر. لانچر پنجره های جدیدی را برای هر دوی این گزینه ها باز می کند. کدام نسخه ماینکرافت بهتر است همچنین فروشگاه Badlion Client را راه‌اندازی می‌کند، جایی که می‌توانید حالت‌ها و لوازم آرایشی ایجاد شده مستقل را خریداری کنید تا بازی خود را بیشتر ببخشید. همچنین می توانید از لانچر برای تخصیص رم بیشتری به بازی استفاده کنید تا بازی روان تر اجرا شود و از منابع بیشتری در سیستم شما استفاده کند.

ویژگی های مشتری Badlion

با این حال، ویژگی های لانچر فقط به لانچرها ختم نمی شود. اگر بازی را از Badlion Client شروع کنید، می توانید به بسیاری از ویژگی های گرافیکی دسترسی داشته باشید. این با FOV یا میدان دید شروع می شود. می‌توانید بر اساس نمای دلخواه خود تنظیمات دانه‌ای انجام دهید، یا می‌توانید آن را روی حداکثر FOV ممکن تنظیم کنید: گزینه‌ای که به درستی Quake Pro نام دارد.

شما همچنین می توانید ظاهر شخصیت را از طریق لوازم آرایشی مانند کت، کلاه، باندانا و موارد دیگر تغییر دهید. خوبی این منو این است که فقط مواردی را که شما کدام نسخه ماینکرافت بهتر است در دسترس دارید نشان می دهد. اگر هیچ گزینه ای ندارید، منو خالی می ماند.

منوی تک نفره تفاوت چندانی با استارت پیش فرض ندارد. ایرانیان سایبر با این حال، منوی چند نفره یک راه آسان برای سازماندهی سرورهایی که دوست دارید و همچنین یافتن سرورهای جدید را ارائه می دهد. به طور پیش‌فرض، منو سرورهایی را که اضافه کرده‌اید نشان می‌دهد، اما می‌توانید سرورهای BAC را نیز مشاهده کنید.

این سرورها عبارتند از GommeHD، SkyWars.World، Stelerio و غیره. ده ها سرور برای انتخاب وجود دارد. اگر شخصی را که دوست دارید پیدا کردید، می توانید با انتخاب "اتصال" به آن بپیوندید.

پس از راه اندازی بازی، متوجه خواهید شد که گزینه های موجود در بازی با حالت عادی متفاوت است. ابتدا، می توانید برای دسترسی سریع، شش ایموت را به یک چرخ اختصاص دهید. می توانید همین کار را با اسپری انجام دهید. اینها برای بازی با افراد دیگر عالی هستند، زیرا می توانید کدام نسخه ماینکرافت بهتر است به راحتی خود را ابراز کنید یا به خاطر بازی های عالی به مردم تبریک بگویید.

مدها

پس از یک شمارش تقریبی، کلاینت Badlion دارای 76 حالت مختلف است که به چهار دسته تقسیم می شوند: محبوب، PvP، Hypixel. چیزی که مودها را متمایز می کند این است که هر یک مجموعه ای از مدهای دیگر است. به عنوان مثال، Animations Mature به دسته‌های زیر تقسیم می‌شود:

MLG Cobwebبرخی از همپوشانی بین دسته ها وجود دارد، به خصوص برای مدهایی که ممکن است برای بیش از یک دسته اعمال شوندیا هنگامی که هر یک از این حالت‌ها گزینه‌های دقیق‌تری دارند، کلاینت Badlion در نهایت به کاربران مقدار زیادی سفارشی‌سازی می‌دهد.

گزینه های BLC

یکی از مزایای اصلی استفاده از کلاینت Badlion این نسخه ماینکرافت است که چندین گزینه را در اختیار کاربران قرار می دهد که می تواند عملکرد بازی را بهبود بخشد، از جمله افزایش فریم در ثانیه در سیستم هایی که ممکن است در غیر این صورت قادر به ادامه دادن نباشند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کدام نسخه ماینکرافت بهتر است, نویسنده : programmingadult بازدید : 119 تاريخ : چهارشنبه 8 تير 1401 ساعت: 0:17