کدام نسخه ماینکرافت بهتر است

ساخت وبلاگ

در منوی BLC Options، می توانید تنظیمات  کدام نسخه ماینکرافت بهتر است گرافیکی مختلف را بر اساس ترجیحات فردی فعال یا غیرفعال کنید. به عنوان مثال، می توانید جلوه های آب و هوا را روشن یا خاموش کنید. گزینه های Betterframes نرخ فریم را از طریق تنظیماتی مانند FPS Boost، World Optimization، Low Graphics Mode و موارد دیگر بهبود می بخشد.

اگر چندین نفر از رایانه شما استفاده می کنند، می توانید پروفایل های Minecraft جداگانه ای تنظیم کنید که بسته به ترجیحات شما با تنظیمات مختلفی شروع می شوند. اگر نرخ فریم ثابت را به گرافیک پیشرفته ترجیح می دهید، اما یکی از اعضای خانواده ترجیح می دهد که بازی تا حد امکان خیره کننده به نظر برسد، حتی با اسلایدها، گزینه های نمایه راه های عالی برای بازی سریع بدون تنظیم تنظیمات کدام نسخه ماینکرافت بهتر است هستند.

Badlion Client یکی از کارآمدترین راه اندازی های Minecraft است که ما تا به حال آزمایش کرده ایم. اگرچه برای مودپک ها انتخاب خوبی نیست، اما در بازی Vanilla Minecraft و بازی های چند نفره عالی است. روز جمعه بازی ساخت و ساز Minecraft از ده میلیون کاربر گذشت. این واقعاً یک نقطه عطف برای بازی است که از سال 2009 در دست توسعه است و در واقع هنوز یک نسخه بتا است.

طبق آمار رسمی، Minecraft در زمان نگارش این مقاله 10,139,081 کاربر ثبت نام کرده است. تقریباً 27 درصد از این ها برای بازی پول پرداخت کرده اند که در نسخه رایگان موجود است.

بازی برای روح کدام نسخه ماینکرافت بهتر است خلاق

چه چیزی در Minecraft وجود دارد که برای بسیاری از بازیکنان جذاب است؟ علاوه بر گرافیک یکپارچهسازی با سیستم‌عامل زیبایی‌شناختی، البته جنبه خلاقانه این بازی sandbox است که برای کاربران جذابیت دارد.

بازیکنان می توانند سازه هایی از مکعب های مختلف با بافت ها و خواص متفاوت بسازند و شگفت انگیز است که روح های خلاق در این دنیای سه بعدی چه کارهایی می توانند انجام دهند!

همچنین بخوانید: Minecraft برنده جایزه مهمی شد.

من یک تور آنلاین انجام داده ام تا اگر ایده های عالی ایرانیان سایبر و تخیل خوبی دارید، نمونه های خوبی از اینکه چقدر می توانید در Minecraft شیک کنید، بیابم.

جالب ترین چیزی که در Minecraft دیده اید کدام نسخه ماینکرافت بهتر است چیست؟ آن را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید

Starship Enterprise

هنگامی که یک مرد Starship Enterprise را در مقیاس 1:1 می سازد، لازم نیست که از طرفداران Star Trek باشید تا تحت تأثیر قرار بگیرید! اگر شما یک تراکتور هستید، مطمئناً این کاملاً خوب است. ویدیوی زیر را تماشا کنید!

 

همچنین بخوانید : 5 برتر: ربات های روی فیلم!در اینجا یک تور از کشتی تمام شده دریافت کنید!

شهر در مقیاس بزرگ

در این ویدئو شهری در مقیاس بزرگ ساخته شده است. این ویدئو در فیلم سریع است، بنابراین ما می توانیم کل پروژه ساخت و ساز را در یک حرکت مشاهده کنیم. نتیجه یک شهر زیبا است، با قنات ها و همه چیز

یک کره کامل

مسلماً وقتی مردم چیزی بزرگ می‌سازند به راحتی تحت تأثیر قرار می‌گیرم، اما آنچه در ویدیو می‌بینیم واقعاً عالی است.

ببینید وقتی بازیکنی در Minecraft کره زمین نسخه ماینکرافت را می سازد چه شکلی می شود!

موسیقی شیرین

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کدام نسخه ماینکرافت بهتر است, نویسنده : programmingadult بازدید : 167 تاريخ : چهارشنبه 8 تير 1401 ساعت: 0:21