آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان

ساخت وبلاگ

جاوا که به عنوان زبان رسمی توسعه برنامه‌ها آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان برای پلتفرم اندروید شناخته می‌شود، یک زبان برنامه‌نویسی هدف‌گرا و آسان است و توسعه‌دهندگان برنامه‌هایی که از این فناوری توسعه برنامه استفاده می‌کنند، کتابخانه‌های منبع باز زیادی برای انتخاب دارند.

برای بچه ها، بزرگترین انگیزه برای یادگیری زبان برنامه نویسی جاوا، یادگیری نحوه ساخت بر روی Minecraft است. از زمانی که در سال 2011 منتشر شد، این بازی در ذهن بسیاری از کودکان در سراسر جهان قرار گرفت. از این علاقه بچه ها به Minecraft می توان برای آموزش استفاده از منطق در جاوا و حل چندین مشکل با استفاده از زبان برنامه نویسی استفاده کرد.

وقتی بچه‌ها یاد بگیرند که چگونه در جاوا کدنویسی کنند، متوجه می‌شوند که بازی Minecraft بسیار سازگار است و برای سفارشی‌سازی باز است.ویژگی ها: رابط های گرافیکی پایدار، مقیاس پذیر، آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان بسیار سازگار، نرم افزار ویژه، عالی برای توسعه برنامه ها و موتورهای بازی.

معایب:اجرای آن بسیار بیشتر از سایر زبان ها زمان می برد.حافظه زیادی را مصرف می کند.بدون پشتیبانی از برنامه نویسی سطح پایین.گروه سنی پیشنهادی: برنامه نویسی Minecraft (سن 10-12)، برنامه های کدنویسی (سن 13-17).پلتفرم مورد نیاز: ویندوز، لینوکس، سیستم عامل مک.وب سایت: جاواشماره 2) سویفت سریع

سوئیفت یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای شروع آموزش کدنویسی به کودکان است. این به این دلیل است که زبان/فناوری برنامه نویسی Swift به حداقل کدنویسی نیاز دارد در حالی که ویژگی های پیشرفته را ارائه می دهد.

علاوه بر این، زبان برنامه نویسی با دستورالعملی همراه است که تبدیل دستورات سوئیفت را به رفتاری شبیه بازی برای بچه ها آسان می کند. یکی دیگر از چیزهای خوب در مورد سوئیفت این است که امکان توسعه با یک کد کشیدن و رها کردن ساده را فراهم آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان می کند.

ویژگی ها: رایگان برای دانلود، کشیدن و رها کردن کد، بهترین ایرانیان سایبر برای توسعه برنامه ها برای پلتفرم های اپل و غیره.معایب:یک زبان برنامه نویسی کاملاً توسعه یافته نیست.قابلیت همکاری ضعیف با IDE ها و ابزارهای شخص ثالث.گروه سنی پیشنهادی: 11-17پلتفرم مورد نیاز: سیستم عامل مک وب سایت: سویفت شماره 3) C++

C++ که به عنوان پایه و اساس اکثر زبان های برنامه نویسی در نظر گرفته می شود، مجهز به قابلیت هایی برای توسعه برنامه های کاربردی است. با استفاده از یک رویکرد مبتنی بر کامپایلر، که یک رویکرد ساده و در عین حال موثر برای توسعه برنامه است، C++ به لطف تطبیق پذیری خود می تواند به توسعه برنامه ها در چندین پلت فرم کمک کند.

در گذشته، Objective-C، زبان خواهر C++، برای توسعه اپلیکیشن ها در سیستم های اپل استفاده می شد. برای بچه ها، این می تواند یک راه عالی برای یادگیری نحوه ایجاد برنامه های آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان کاربردی برای ویندوز باشد.

ویژگی ها: برای ایجاد برنامه هایی که به صورت محلی بر روی ماشین ها اجرا می شوند، توسعه بازی های بین پلتفرمی استفاده می شودent، اولین انتخاب برای توسعه برنامه های دسکتاپ ویندوز و غیره است.

معایب:مدیریت حافظه بسیار کمکمبود اپراتور مشتری برای مبتدیان یعنی بچه ها پیچیده است.

گروه سنی پیشنهادی: برنامه‌های کد (سن 13 تا 17 سال)، توسعه و بازی‌های کدنویسی (سن 13 تا 17 سال)، برنامه‌نویسی بازی (سن 13 تا 18 سال)پلتفرم مورد نیاز: ویندوز، لینوکس.وب سایت: C++ 4) خراش خراش

زبان برنامه نویسی که پایه محکمی برای یادگیری نحوه کدنویسی برای کودکان فراهم می کند، Scratch یک محیط برنامه نویسی بصری دارد و امکان توسعه برنامه ها، بازی ها و کاراکترها را با بلوک های کد کشیدن و رها کردن فراهم می کند.

زبان برنامه نویسی با آموزش های مبتدی تکمیل می شود و دارای یک رابط بصری بلوک ساختمانی است و بدون اتصال به اینترنت قابل استفاده است. همه این‌ها Scratch را به زبانی ایده‌آل برای آشنا کردن بچه‌ها با کدنویسی تبدیل می‌کند.

ویژگی ها: داستان سرایی به سبک بلوک، دانلود رایگان، تکمیل شده با آموزش های مبتدی، رابط بصری بلوک، بدون اتصال به اینترنت، برنامه نویسی مناسب برای کودکان و غیره قابل استفاده است.

معایب:ناتوانی در تمرین و توسعه مهارت های آموزش صفر تا صد کامپیوتر برنامه نویسی روی صفحه کلید.ممکن است برای برخی از کودکان مناسب نباشد.

گروه سنی پیشنهادی: بازی های کد و طراحی (سن 7-9 سال)، Code-a-bot (سن 7-9)، طراحی بازی (سن 10-12).

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش صفر تا صد کامپیوتر رایگان, نویسنده : programmingadult بازدید : 151 تاريخ : پنجشنبه 6 مرداد 1401 ساعت: 15:06