آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ

ساخت وبلاگ

تیم Scratch همچنین چند پروژه دمو ایجاد کرد تا آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ به مبتدیان الهام بخش خلاقانه بدهد. این پروژه های شروع کننده نقطه شروع خوبی برای کسانی است که می خواهند پتانسیل Scratch را آزمایش کنند و همچنین نشان دهند که چگونه برخی از تکنیک های کدنویسی کار می کنند.

راه دیگری برای آشنایی با Scratch (و شاید ایده های سرگرم کننده برای پروژه بعدی ما پیدا کنید) این است که پروژه های ایجاد شده توسط سایر اسکراچرها را بررسی کنید. پروژه های زیادی برای کشف و "دزدیدن" وجود دارد

چند کتاب برای یادگیری اسکرچ در این میان توصیه می کنیم:

آموزش کدنویسی با اسکرچ کتابچه راهنمای آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ برنامه نویسان 9 سال به بالا توسط مائوریزیو بوسکاینی و مارکو بری (178 صفحه). کتابچه راهنمای پر از تصاویری که ما را برای کشف دنیای Scratch، از مفاهیم اولیه، مانند sprites و اسکریپت ها، تا ایجاد بازی های دو بعدی و پروژه های خلاقانه پیچیده تر، همراهی می کند. در نسخه کیندل و چاپ موجود است.

Scratch: برنامه بدون کد. برنامه نویسی به عنوان یک ایرانیان سایبر تقویت هوش توسط Giovanni Gentile (فرمت Kindle) یک کتاب الکترونیکی با فرمت Kindle که در آن نویسنده، یک روانشناس برنامه نویس، استفاده از Scratch attr را آموزش می دهد. از طریق تمرینات و آموزش هایی با سطح دشواری افزایش آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ یافته است.

Cronache da Scratch اثر آدریانو پاراچیانی و رافائلا میشلی (نسخه کیندل). مجموعه ای از داستان های کوتاه که توسط خود جن ها گفته می شود. خواندنی سرگرم‌کننده اما آموزشی، که اسکرچ را از طریق داستان‌گویی آموزش می‌دهد و از لحن جدی کتاب درسی اجتناب می‌کند.

خراش برای تمام خانواده توسط فابیو فورتوناتی (نسخه کیندل، 75 صفحه). کتابی تقدیم به والدین، حتی آنهایی که از تکنولوژی کمی برخوردارند، که می خواهند دنیای برنامه نویسی را کشف کنند و اسکرچ را با فرزندان خود بیاموزند.

Coding Games in Scratch توسط Jon Woodcock (چاپ، 224 صفحه). کتابی زیبا، به زبان انگلیسی، پر از تصاویر رنگارنگ که نحوه برنامه نویسی 8 بازی اصلی را در اسکرچ آموزش می دهد. دستورالعمل های هر پروژه بسیار دقیق است، کودک گام به گام با توضیحاتی به خوبی نشان داده شده است. در پایان آموزش نرم افزار اسکرچ هر بازی نکاتی برای پیچیده تر کردن آن و همچنین به چالش کشیدن مهارت های کودک وجود دارد. سطح پروژه های پیشنهادی در کتاب را می توان به عنوان "مبتدی پیشرفته" تعریف کرد. یک چالش اضافه، زبان انگلیسی متن است که ارزش آموزشی بیشتری را اضافه می کند

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش صفرتا صد نرم افزار اسکرچ, نویسنده : programmingadult بازدید : 104 تاريخ : سه شنبه 25 مرداد 1401 ساعت: 22:36