آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

ساخت وبلاگ

برنامه های زیر همه برای iPad یا Android در دسترس هستند و برای آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان خود در سفر بسیار مناسب هستند. اکثر آنها رایگان هستند و یا نسخه های رایگان دارند.

Daisy the Dinosaur برای کمک به کودکان پیش دبستانی طراحی شده است تا شروع به کشف مفاهیم برنامه نویسی با استفاده از دستورات کشیدن و رها کردن ساده برای Daisy کنند. سازگار با iPad.

برنامه Hopscotch برای iOS

Hopscotch همان مفاهیم مربوط به جابجایی شخصیت ها و اطاعت از دستورات را در بر می گیرد ، همچنین امکان خلاقیت بیشتر را فراهم می کند. بچه های بزرگتر می توانند چندین کاراکتر اضافه کنند ، اقدامات برنامه را انجام دهند و داستان هایی را در مورد کد خود ایجاد کنند. سازگار با iPad و iPhone. به iOS 9.0 نیاز دارد.

Kodable یک برنامه رایگان مبتنی بر برنامه درسی Kodable برای آموزش بچه ها در کلاسهای K-5 مفاهیم برنامه نویسی اساسی است. سازگار با iPad.

ScratchJr از زبان برنامه نویسی محبوب Scratch که توسط MIT Media Lab ساخته شده الهام گرفته شده است. رابط و زبان برنامه نویسی ScratchJr دوباره طراحی شد تا برای کودکان ایرانیان سایبر کوچکتر مناسب باشد.

آنها یاد می گیرند که مشکلات را حل کنند ، پروژه هایی را طراحی کنند و همچنین  برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از ریاضیات و زبان استفاده کنند به گونه ای که از رشد تعداد و سواد در اوایل کودکی پشتیبانی می کند.

Pocket Code یک برنامه اندرویدی است که به فرزندان شما اجازه می دهد بازی ها ، برنامه ها و ویدیوهای موسیقی خود را بسازند.

Run Marco ! یکی دیگر از برنامه های اندرویدی است برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان که به بچه ها اجازه می دهد یک بازی ماجراجویی انجام دهند و از دستورالعمل های بصری برای راهنمایی مارکو در یک سری سطوح استفاده کنند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : برنامه نویسی,کودکان ونوجوانان, نویسنده : programmingadult بازدید : 193 تاريخ : سه شنبه 4 خرداد 1400 ساعت: 5:17