programmingadult

ساخت وبلاگ

به عنوان یک سرگرمی خراش دهید
خراش همچنین در خارج از محیط اسکرچ چیست مدارس برای سرگرمی و خانواده استفاده می شود. بسیاری از جوانان در جستجوی راه‌هایی برای توسعه آسان یک بازی رایانه‌ای و ارائه آن به دیگران، Scratch را به تنهایی کشف می‌کنند.[9] والدینی که به طور خاص حرفه های مرتبط با فناوری اطلاعات دارند، محیط اسکرچ چیست اغلب از Scratch استفاده می کنند تا در سنین پایین به فرزندان خود بینشی انگیزشی از دنیای فناوری اطلاعات بدهند. باشگاه‌ها یا انجمن‌هایی برای جوانان مشتاق نیز در کشورهای آلمانی‌زبان در حال توسعه هستند، یا برای ترویج MINTWikipedia.jpg کودکانی که از نظر آموزشی محروم هستند از خانواده‌هایی که از نظر تحصیلی محروم هستند (مثلاً جنبش باشگاه‌های کامپیوتری در ایالات متحده)، که از اسکرچ نیز استفاده می‌کنند. علاوه بر چنین جوامع سرگرمی فیزیکی، محیط اسکرچ چیست بسیاری از گروه‌های آنلاین مجازی از سرگرمی‌ها تشکیل شده‌اند که پروژه‌هایی را با هم انجام می‌دهند و به طور منظم به صورت آنلاین برای تبادل اطلاعات در مورد سرگرمی خود ملاقات می‌کنند.

روز خراش
روز خراش، که از سال 2009 هر ساله برگزار می‌شود، سهم عمده‌ای در گسترش ایده اسکرچ داشته است (آخرین در 18 مه 2013). اولین "روز جهانی اسکرچ" که توسط تیم اسکرچ MIT در 16 مه 2009 اعلام شد، این را نشان می دهد: در عرض چند هفته، بیش از 100 سازمان منطقه ای، محیط اسکرچ چیست مانند مدارس یا باشگاه های کامپیوتری، در وب سایت مرتبط، یکی از Scratch های محلی، ثبت نام کردند. رویدادهای ایرانیان سایبر روز سازماندهی شده است. کارشناسان اسکرچ از سراسر آلمان برای اولین روز آلمانی اسکرچ در سال 2009 در بوخوم گرد هم آمدند تا محیط اسکرچ چیست جنبه های مختلف اسکرچ را به کودکان، والدین، معلمان و دانشمندان ارائه دهند.[11]

کنفرانس [email protected]
[email protected] کنفرانسی برای معلمان، استادان، محققان، توسعه دهندگان و هر کسی که با Scratch یا آموزش کودکان درگیر است. در کنفرانس می توان تجربیات و داستان ها را رد و بدل کرد، محیط اسکرچ چیست در کارگاه ها شرکت کرد و سخنرانی ها را تماشا کرد. این کنفرانس هر دو سال یک بار (2008، 2010، 2012، 2014) در آزمایشگاه رسانه MIT در کمبریج، ماساچوست، ایالات متحده آمریکا برگزار می شود و هر بار از یک شعار انتخاب شده پیروی می کند. کنفرانس اسکرچ در MIT معادل کنفرانس اسکرچ اروپا (2013) است که به تازگی معرفی شده است، محیط اسکرچ چیست که همیشه در سال های بین کنفرانس های [email protected] برگزار می شود. اسکرچ کنفرانس [email protected] 2014 از 6 تا 9 جولای با شعار "پروژه ها، همتایان، اشتیاق، بازی" برگزار شد.[12][13][14]

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : محیط اسکرچ چیست, نویسنده : programmingadult بازدید : 115 تاريخ : چهارشنبه 27 بهمن 1400 ساعت: 15:19

همچنین می توانید با انجام بازی ها و پاسخ دادن به پرسشنامه ها امتیاز کسب کنید، كسب درآمد از بازی  بنابراین می توانید به روشی که مناسب شماست امتیاز کسب کنید.

 

امتیازهایی که به دست می آورید را می توان با امتیازهای مختلفی مانند پول نقد و گواهی هدیه مبادله کرد. در بازی ها بسیار راحت و پرطرفدار است که می توانید آن را به كسب درآمد از بازی  جای هدیه رایگان با پول عوض کنید.

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: Point Town by GMO

 

پول جیبی RPG x قلک
 

به عنوان یک برنامه محبوب iOS برای کسب درآمد جیبی RPG، بازی "Pocket money gain RPG x piggy bank" محبوب است. پول جیبی RPG x piggy bank راه های مختلفی برای مبارزه با رئیس دارد و همچنین می توانید به صورت بلادرنگ با دوستان خود همکاری کنید. این بازی نه تنها برای بازی های RPG بلکه برای کسانی كسب درآمد از بازی که جنگ های پرتنش را دوست دارند توصیه می شود.

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: پول جیبی RPG x قلک (* توزیع موقتاً به حالت تعلیق درآمده است)

 

در CASH QUIZ Point Town کسب درآمد کنید
 

"CASH QUIZZ Make Money in Point Town" برنامه ای است ایرانیان سایبر که به شما امکان می دهد با پاسخ دادن به آزمون هایی که هر روز داده می شود، امتیاز کسب کنید و فقط با iOS سازگار است. كسب درآمد از بازی  همچنین یک عملکرد رتبه بندی برای امتیازات جمع آوری شده وجود دارد (این برنامه فقط با iOS سازگار است).

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: در CASH QUIZ Point Town (iOS) کسب درآمد کنید

 

قرعه کشی! پازل آموزش مغز
 

قرعه کشی! پازل آموزش كسب درآمد از بازی  مغز یک برنامه توصیه شده برای کسانی است که احساس می کنند از مغز خود به طور روزانه استفاده نمی کنند. این یک برنامه بازی با تعداد زیادی بازی آموزشی مغز و قرعه کشی است و کل هزینه عملیات "پازل آموزش مغز" است.

 

وقتی بازی را انجام می‌دهید، امتیاز دریافت می‌کنید و كسب درآمد از بازی  می‌توانید از آن امتیازها برای شرکت در قرعه‌کشی استفاده کنید. حداقل امتیاز لازم برای درخواست 100P است. این یک برنامه عالی است که به شما امکان می دهد در اوقات فراغت خود مغز خود را تمرین دهید.

 

برای وب سایت رسمی اینجا را کلیک کنید: كسب درآمد از بازی  قرعه کشی! پازل آموزش مغز (iOS) (اندروید)

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : كسب درآمد از بازی , نویسنده : programmingadult بازدید : 143 تاريخ : يکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت: 23:17

هدف از آموزش برنامه نویسی کد نویسی اسکرچ چیست در مقطع ابتدایی «پرورش تفکر برنامه نویسی است نه یادگیری کدنویسی». در کلاس، شما با گنجاندن مطالب با استفاده از برنامه نویسی در دروس متعارف زبان ژاپنی، ریاضی، علوم، جامعه و موسیقی یاد خواهید گرفت. ما زبان های برنامه نویسی را از کتاب های کد نویسی اسکرچ چیست درسی تعیین شده توسط وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری یاد نمی گیریم، همانطور که می گوید "تفکر برنامه نویسی را پرورش دهید".

از سال 2021 برای دبیرستان راهنمایی و 2022 برای کد نویسی اسکرچ چیست دبیرستان، این برنامه بر اساس دوره تحصیلی وزارت آموزش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری خواهد بود.

رمینگ را یاد خواهید گرفت.

در حال حاضر ورود «موضوعات اطلاعاتی» به کنکور دانشگاه ها در دست بررسی است.

در سال 2018، "کنفرانس سرمایه گذاری آینده" تحت حمایت دولت، سیاست معرفی دوره های اطلاعاتی از آزمون مشترک سال 2024 برای پذیرش دانشگاه ها را تایید کرد.

・ "تفکر منطقی" که می تواند چیزها را انتزاعی کند برای برنامه نویسی ضروری است.

・ "زبان را یاد بگیرید

رفتن به دبستان ضروری نیست.

به همین دلیل است که Scrach برای آموزش و یادگیری کد نویسی اسکرچ چیست برنامه نویسی عالی است. ما معرفی کردیم که "Scratch" یک نرم افزار یادگیری برنامه نویسی است که به شما امکان می دهد بدون نیاز به یادآوری زبان های برنامه نویسی دشوار و نحو صحیح برنامه ها را به راحتی توسعه دهید. به دلیل "سختی" یک زبان برنامه نویسی کامل، "آگاهی از ضعف" القا نمی شود.

توسعه دهندگان اسکرچ همچنین گفتند: «کودکانی که برنامه نویسی را با اسکرچ یاد می گیرند، به ویژه تجربه ای که از طریق کدنویسی به دست می آورند، در کار آینده آنها بسیار مفید خواهد بود.

با توجه به اهمیت روزافزون ICT، معرفی Scratch در محیط های ایرانیان سایبر آموزشی ضروری است.

در Stemon، می توانید آموزش STEM را با استفاده از اسکرچ یاد بگیرید!
در سال 2020، آموزش برنامه نویسی در مدارس ابتدایی اجباری خواهد شد.

و همانطور که در بالا ذکر شد، می بینید که یادگیری اسکرچ منجر به بهبود خلاقیت، بیان و توانایی ارتباط می شود.

پس چرا یادگیری برنامه نویسی با STEMON را امتحان نکنید تا آموزش برنامه نویسی را اجباری کنید؟

روش تدریس STEMON فراتر از آموزش روش برنامه است. به‌عنوان کد نویسی اسکرچ چیست مدرسه‌ای که آموزش STEM را اجرا می‌کند، مهم است که با استفاده از فناوری IT به نام Scratch، "توانایی یادگیری توسط خود" را پرورش دهیم.


کودکان با استفاده از اسکرچ با استمون آثار می سازند
برخی از شما که این مقاله را می خوانید

"آیا برای تحصیل در مدرسه باید در مدرسه درس بخوانم؟"

"شما می توانید Scratch را دانلود کنید، بنابراین نیازی به مرور آن ندارید ..."

شاید بعضی ها این فکر را کرده باشند.

با این حال، هیچ کتاب درسی تعیین شده توسط وزارت آموزش و پرورش، فرهنگ، ورزش، علم و فناوری در سایت های آموزش ابتدایی وجود ندارد. این به هر مدرسه ای بستگی دارد که چه چیزی را یاد بگیرد و چگونه یاد بگیرد. و از آنجایی که Scratch فقط یک محیط "برنامه نویسی" است، محیطی نیست که برنامه نویسی کد نویسی اسکرچ چیست را آموزش دهد.

در STEMON، ما محدود به عملیات برنامه نویسی نیستیم، بلکه با تولید شروع می کنیم. دلیلش این است که می‌خواهم مهارت‌های مختلفی مانند توانایی فکر کردن و توانایی عمل برای حل مسئله را با فکر کردن برای خودتان و تجربه کل فرآیند از جمع‌آوری تا حرکت به دست آورید. برنامه درسی مورد استفاده در مدرسه توسط "Masao Ishihara" که در توسعه Scratch نقش دارد و یکی از دونده های برتر در آموزش STEM است، توسعه یافته است.

آموزش STEM که توسط STEMON انجام می شود یک سیستم کد نویسی اسکرچ چیست آموزشی جدید است که به دنبال ایجاد منابع انسانی است که بتواند از طریق آموزش "علم، فناوری، مهندسی و ریاضیات" با آینده فناوری اطلاعات و جامعه جهانی سازگار شود.

خلاقیت، بیان، قضاوت و توانایی حل مسئله برای زندگی در جامعه فناوری اطلاعات آینده و جامعه جهانی ضروری است.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : کد نویسی اسکرچ چیست, نویسنده : programmingadult بازدید : 185 تاريخ : يکشنبه 24 بهمن 1400 ساعت: 22:50

خبرنامه