programmingadult

ساخت وبلاگ

این کیت شامل 23 بلوک کدگذاری مغناطیسی آموزش الگوریتم وفلوچارت شده با توالی هایی مانند راه رفتن، پرش، گرفتن، حلقه، ترتیبی، ضرب کننده بلوک و خواب است. برای پخش به پایه Osmo و تبلت دستگاه هوشمند نیاز دارد.

ابزارهای کدنویسی برای کودکان 12 تا 16 ساله ماین کرافتنوع منبع: بازی مرورگر وب محدوده سنی توصیه شده: 7 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: برنامه نویسی، بهترین شیوه های کدنویسی

Minecraft فقط یک بازی ویدیویی نیست - یک تجربه یادگیری است! این برنامه خلاقانه شامل آموزش‌های بی‌شماری «Hour of Code» است که به بچه‌ها اجازه می‌دهد تجربه خود را در بازی سفارشی کنند.

کاربران می توانند جلسات بازی های آموزش الگوریتم وفلوچارت تعاملی مبتنی بر داستان، سفرهای دریایی، بازی های ماجراجویی و خانه هایی با طراحی داخلی بسازند. هر پروژه با یک طرح درسی کامل مبتنی بر ویدیو، برنامه درسی علوم کامپیوتر و آموزش معلمان گواهی ارائه می شود.

اتصال اینترنت ندارید؟ فرزند شما می‌تواند نسخه آفلاین Minecraft Adventurer را دانلود کند تا در هر کجا و هر زمان برنامه‌نویسی را شروع کند!

CodeCombat نوع منبع: بازی مرورگر وبمحدوده سنی توصیه شده: 10 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: جاوا اسکریپت، پایتون، اصول کدنویسی، تفکر انتقادی

CodeCombat یکی از هیجان انگیزترین راه ها برای یادگیری علوم کامپیوتر است. این بازی مبتنی بر ماجراجویی که برای دانش‌آموزان و تازه‌آموزان توصیه می‌شود، به نوجوانان اجازه می‌دهد تا آموزش الگوریتم وفلوچارت برای نجات دنیای خود بر «جادوی گمشده برنامه‌نویسی» مسلط شوند.

در این بازی، بچه‌ها برنامه‌های پایتون و جاوا اسکریپت کاملی را ایجاد می‌کنند که در جهان حرکت می‌کنند و آزمون و خطا، خلاقیت و تفکر انتقادی را برای چالش‌هایی که با آن روبرو هستند به کار می‌گیرند. برخلاف سایر پلتفرم‌ها، CodeCombat به گونه‌ای منحصربه‌فرد طراحی شده است تا پس از تکمیل، ساخت بازی‌ها و وب‌سایت‌های مستقل را برای کودکان آسان‌تر کند.

والدین و مربیان همچنین می‌توانند با انتخاب ارزیابی‌های ایرانیان سایبر داخلی که میزان حفظ مفاهیم اصلی کودک را اندازه‌گیری می‌کند، آموزش را شخصی‌سازی کنند. به راحتی، کودکان همچنین می توانند به درس های تمرینی بپردازند و به محض اینکه گیر کردند، نکات را فعال کنند!

زمین های بازی سوئیفت نوع منبع: آموزش الگوریتم وفلوچارت اپلیکیشن آیپد و مک محدوده سنی توصیه شده: 10 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد  مهارت های آموخته شده: برنامه نویسی Swift، iOS/Android

Swift Playgrounds برای کودکانی طراحی شده است که می خواهند شروع به ایجاد برنامه های iOS و Android کنند. با حل مشکلات مبتنی بر پازل با مبانی زبان سوئیفت، بچه ها از طریق یک سری چالش ها پیشرفت می کنند و به زمین های بازی پیشرفته تر می روند.

بچه ها با ایجاد توابع قابل استفاده مجدد Swift راه خود را در دنیای رنگارنگ و سه بعدی رندر می کنند. این برنامه از چیزهای سخت نیز دوری نمی‌کند: بچه‌ها از همان مفاهیمی استفاده می‌کنند که توسعه‌دهندگان حرفه‌ای هر روز در محل کار به کار می‌برند.

بچه های بزرگتر اصول ایجاد توابع، حلقه ها، پارامترسازی، کد شرطی، تخصیص متغیرها، عملگرهای ریاضی، رفع اشکال و تایپ متغیر را یاد می گیرند.

Turing Tumble (بازی رومیزی)نوع منبع: بازی رومیزی محدوده سنی پیشنهادی: 8 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: حل مسئله، معماری کامپیوتر

Turing Tumble با بیش از 60 معما با دشواری های مختلف به کودکان اجازه می دهد تا در نقش آلیا، یک مهندس اعماق فضا که باید برای بازگشت به خانه از سیاره ای فراموش شده فرار الگوریتم وفلوچارت کند، بازی کنند. سخت‌ترین پازل‌ها حتی برای نوجوانان و بزرگسالان بسیار چالش برانگیز هستند.

این بازی رومیزی عملی و خارج از صفحه، بچه ها را تشویق می کند تا با هدایت یک سنگ مرمر از طریق یک نقشه سفارشی، مشکل را حل کنند. نوجوانان اصول اولیه پردازش متوالی، عملیات شرطی و گیت های منطقی را یاد می گیرند.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش الگوریتم وفلوچارت, نویسنده : programmingadult programmingadult بازدید : 172 تاريخ : پنجشنبه 26 آبان 1401 ساعت: 19:21

نسخه ریاضی بیشتری می خواهید؟ این آموزش الگوریتم وفلوچارت کیت شامل یک حالت ریاضی ویژه است که آموزش گیت های منطقی، مقایسه اعداد، الگوریتم ها و کاوش عملی را ارائه می دهد.

ابزارهای کدنویسی برای کودکان 8 تا 12 ساله خراش نوع منبع: وب سایت، iOS و برنامه اندروید محدوده سنی پیشنهادی: 8 تا 16

تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: برنامه نویسی، انیمیشن، استدلال سیستماتیک، همکاری

Scratch که توسط آزمایشگاه رسانه MIT توسعه یافته است، یک زبان برنامه نویسی مناسب برای کودکان و جامعه آنلاین است که در آن بچه ها می توانند برنامه بسازند، آموزش الگوریتم وفلوچارت داستان ها را به اشتراک بگذارند و خلاقیت های خود را متحرک کنند. هنگام استفاده از Scratch، بچه‌ها می‌توانند بلوک‌های کدگذاری را به هم بچسبانند تا داستان‌های بصری جذابی خلق کنند. این برنامه به گونه ای طراحی شده است که تفکر خلاق کودک را تا حد امکان افزایش دهد و کار مشترک را تشویق کند.

همانطور که احتمالاً می توانید حدس بزنید، Scratch یک نسخه جدید از Scratch Junior است و برای کاربران 8 تا 16 ساله در نظر گرفته شده است. برای کار آفلاین، کودکان می توانند برنامه Scratch را برای دستگاه های هوشمند iOS و Android دانلود کنند.

کد نویسی SpriteBox نوع منبع آموزش الگوریتم وفلوچارت : اپلیکیشن iOS و اندروید محدوده سنی پیشنهادی: 8 سال به بالا تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: اصول کدنویسی، حل مسئله، نحو پایه جاوا/سوئیفت

SpriteBox یک بازی ماجراجویی sandbox است که بچه ها را در مورد کدنویسی هیجان زده می کند.

با حل پازل ها با آیکون ها و دستورات مبتنی بر متن، کودکان به برنامه نویسی کامپیوتری کامل علاقه مند می شوند. بچه‌ها بلوک‌های اساسی کدنویسی را از طریق پارامترسازی، ایرانیان سایبر حلقه‌ها، رویه‌ها، نحو جاوا و دستورات متوالی یاد می‌گیرند.

اگرچه این برنامه برای کودکان طراحی شده است، اما SpriteBox برای همه برنامه نویسانی که برای اولین بار می خواهند برنامه نویسی سبک وزن داشته باشند، مناسب است. این برنامه توسط هزاران معلم در سراسر جهان استفاده شده است و دارای یک پایگاه کاربر فعال و 20 میلیون نفری است.

هاپسکاچ نوع منبع: اپلیکیشن iOS و اندرویدمحدوده سنی پیشنهادی آموزش الگوریتم وفلوچارت : 10 تا 16 تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: کدنویسی، مدیریت پروژه، همکاری

Hopscotch یک پلت فرم برنامه نویسی قدرتمند است که به بچه های 10 تا 16 ساله اجازه می دهد بازی بسازند، نقاشی ها را متحرک کنند و تقریباً هر چیزی بسازند. بچه‌های خلاق می‌توانند کد خود را به یک انجمن ارسال کنند و از این طریق آثار خود را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارند.

سازندگان Hopscotch معتقدند که کد خوب به همان اندازه که یک علم است یک هنر است. کودکان تشویق می شوند تا ایده های بدیع را بیان کنند و آزمایش کنند. حتی می‌توان آثار دیگر کاربران را مرور کرد تا برای پروژه‌های جدید ایده بگیرید.

در Hopscotch، هیچ چیز اشتباه نیست – هیچ راهی برای ایجاد خطای نحوی وجود ندارد، بنابراین کودکان می توانند بدون ترس از برخورد با یک باگ خسته کننده، در برنامه نویسی فعالیت کنند.

Osmo Coding Jam نوع منبع: بازی رومیزی محدوده سنی پیشنهادی: 6 تا 12 تجربه کدنویسی لازم: ندارد مهارت های آموخته شده: کدنویسی، موسیقی، حل مسئله، تشخیص الگو

این بازی رومیزی رنگارنگ بچه‌ها را تشویق می‌کند تا با چسباندن بلوک‌های کدگذاری از پیش تنظیم‌شده، آهنگ‌های موسیقی بسازند. به عنوان مقدمه ای اساسی برای اصول  الگوریتم وفلوچارت برنامه نویسی، این بازی رومیزی با هر iPad یا تبلت Fire جفت می شود تا آهنگ های موسیقی کودک شما را زنده کند.

Coding Jam همچنین به عنوان یک مربی موسیقی عمل می کند و بچه ها را تشویق می کند تا ریتم، هارمونی و ملودی را از طریق نمونه های موسیقی سفارشی ایجاد کنند. Creaمی‌توان به‌طور ایمن به‌صورت آنلاین با خانواده و دوستانی که قدرت رای دادن به بهترین آهنگ روز را دارند، به اشتراک گذاشت.

programmingadult...
ما را در سایت programmingadult دنبال می کنید

برچسب : آموزش الگوریتم وفلوچارت, نویسنده : programmingadult programmingadult بازدید : 161 تاريخ : پنجشنبه 26 آبان 1401 ساعت: 19:19

خبرنامه